Strona 21 z 61 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #201
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Ja przybyłem z Ligi Ostermarku. Walczyłem w armii księcia Wolframa Hertwiga. Później wyruszyłem tutaj, w poszukiwaniu przygody i okazji do walki za Imperatora.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #202
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Pochodzę z małego miasteczka w północnym Ostlandzie. Ojciec wysłał mnie do Akademii Medycznej w Altdorfie, ale wyrzucili mnie z uczelni gdy siły ciemności odcięły północne obszary Imperium i straciłem kontakt z bliskimi. Zebrałem oszczędności, kupiłem to co widzicie i wyruszyłem na północ. Talwi wyraźnie posmutniał. Nie żywię zbyt wielkiej nadziei na odnalezienie mojej rodziny ale nie wybaczyłbym sobie gdybym nie spróbował.

    Talwi spojrzał w kierunku maga.

    Mogliśmy się tego domyślić po naszej małej przygodzie w tunelu. Ale nie przypominam sobie żebyś zdradził nam swoje imię.

  3. #203
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Spojrzał litościwie na Talwika

    Widać słabą masz pamięć Panie Talwiku me imie Mithrandir.
    Spojrzał na kuzyna z lasu

    A twoja jaka przygoda jest?

  4. #204
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring
    Jestem myśliwym z Wielkiego lasu. Pewnego dnia podczas tropienia zwierzyny zauważyłem Ungora ucztującego nad ciałem jelenia. Potwór mnie uprzedził więc podkradłem się jak najbliżej i oddałem strzał... Elf nagle ucichł. Wydawało mi się, że strzała nie mogła chybić celu. Jednak potwór uciekł. Przez kolejne dni tropiłem bestię. W końcu skończyły mi się zapasy, musiałem zaprzestać pościgu i koniec końców trafiłem tutaj.

  5. #205
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi spojrzał w kierunku Mithrandira

    Racja, wybacz już pamiętam.

  6. #206
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Thori Bruksson

    Jeden srebrnik się należy stwierdził pierwszy z kupców. Gdy zapłaciłeś przeczytał "Zaciągnij się do straży miejskiej! Za pracę na rzecz Talabheim gwarantowany wikt i opierunek oraz regularny żołd." A, na dole ogłoszenia jest też dopisek małymi literami, ściszył głos "oraz kosa pod żebra w ciemnym zaułku". Na straganach są rozmaitości od jedzenia po ubiory, a nawet broń i elementy zbroi. Znaleźć można przeróżne ozdoby, pióra wraz z kałamarzami z tuszem, ale także zwoje lin, kajdany z pasującymi doń kluczem. Z ciekawszych rzeczy zobaczyłeś kusze samopowtarzalną, niestety nie na twą sakiewkę. Inną równie ciekawą rzeczą jest luneta, ale niestety równie droga co ta kusza z magazynkiem. W zasadzie oprócz zwierząt, pojazdów i trucizn na rynku można dostać wszystko czego dusza zapragnie, ale niestety większość z tego pod warunkiem, że się posiada ogromny majątek. O upływie czasu powiadomiło cię dopiero burczenie żołądka.


    Fjol Khazdrin Ognioręki

    W karczmie "Ostatnia kropla" należy głośno powiedzieć: szukam najlepszej dziczyzny. Podejdzie do was osoba odpowiadając: słyszałem, że najlepsza z mięsa jelenia pochodzi, jednak ich tropy w cztery strony świata mogą prowadzić. Na to hasło odzew brzmi: a niestety pomiędzy nimi wilcze ślady najczęściej bieżą. Po tym zaprowadzi was na miejsce odbioru przesyłki i wypłaty wynagrodzenia

    +10 PD



    Techniczny:
    Niestety u reszty muszę zawiesić na jakiś czas akcję, dojdziecie do rynku około południa. U krasnoludów zaś jest wcześniejsza godzina, muszę jakoś wyrównać czas w grze. Automatycznie, dopóki nie zrobię Wam odpisów, nie musicie dawać swoich.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #207
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson '


    Rozgląda się po targu za jakimś fajnym zestawem jedzenia i po zakupię będzie udawał się w stronę karczmy .

  8. #208
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Krasnolud zrobił przestrzeń w plecaku i włożył do niego paczkę od starca.
    Nim wyszedł, zapytał gdzie owa karczma się znajduję...
    Następnie ruszył w kierunku miejsca, w którym spędził ostatnią noc.


    PD:35 13zk,8s,8m

  9. #209
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir Heinrich Arberic Glamdring Talwi Frostig

    W połowie drogi na rynek elfy dzięki swemu bystremu wzrokowi zauważyły z bardzo daleka, jak z naprzeciwka w waszym kierunku zmierza Thori. Zaraz przed wami otworzyły się drzwi jednego z budynków z którego wyszedł Fjol i obrócił się w waszą stronę.


    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Idąc od strony Stadionu Bernabau na terenie Wielkiego Parku w stronę wschodniej bramy miasta będzie to pierwsza karczma którą miniecie po swej prawej stronie. Na szyldzie ma przechylony kufel z którego spada jedna kropla. wyjaśnił służący. Po wyjściu z budynku i obróceniu się w stronę karczmy natknąłeś się na idących w twym kierunku towarzyszy, z którymi przybyłeś do miasta. Wręcz prawie na nich wpadłeś. Brakuje wśród nich tylko Thoriego.


    Thori Bruksson

    Zakupiłeś interesujące cię jedzenie na rynku i ruszyłeś w stronę karczmy. Niestety twój wzrok jest znacznie gorszy od elfiego, więc nie zauważyłeś nikogo znajomego przed sobą.

    Techniczny:
    Nie wiem co dokładnie ma oznaczać "fajny zestaw", czy połeć mięsa i bochenek chleba i kufel piwa, czy dobre jedzenie na jeden dzień, czy raczej suchy prowiant na tydzień - odlicz sobie więc z cennika odpowiednią cenę za to, co tak naprawdę kupiłeś (oczywiście nadal podana w cenniku trzeba przemnożyć przez 2) - https://forum.totalwar.org.pl/showth...l=1#post472350
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  10. #210
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    O, Fjol idzie. Skoro jest i on, to gdzieś musi być białowłosy - spytał Heinrich. Czuł, że skoro idzie Fjol, to gdzieś może czaić się Thori, przez którego zeszłego dnia miał nienajlepszy humor. Na wszelki wypadek broń miał w pogotowiu, wystarczyło tylko wyciągnąć, gdyby doszło do jakiejś niepożądanej sprzeczki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 21 z 61 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •