Strona 49 z 61 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #481
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Czyżby bój o honor? - pomyślał Heinrich, patrząc na obydwu Krasnoludów. Skoro się nie ma mieszać do walki, pragnie więc zostawić ich w spokoju.
    Panowie - to chyba nasz czas. Ruszamy wreszcie do Middenheimu?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #482
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir Glamdring

    Kislevita już miał skrzesać pierwszą iskrę, gdy nagle zastygł nieruchomo po słowach Mithrandira i warknął Job twoju mać Po słowach Glamdringa odskoczył do tyłu jak oparzony wpadając przy tym na maga. Całkowicie zaskoczył tym ruchem Asura, który pod wpływem uderzenia ludzkim ciałem przewrócił się na ziemię. Kozak obrócił się przodem do elfów, wzruszył ramionami i wyciągnął do leżącego swą dłoń stwierdzając Przepraszam, ale było się nie czaić za moimi plecami i straszyć mnie takimi słowami, aaa?!


    Mithrandir Glamdring Talwi Frostig Heinrich Arberic

    Dowódca straży otworzył jedną z pięści pokazując Fjolowi otwartą dłoń, by ten się wstrzymał z pojedynkiem i krzyknął Przynieście tu tego gagatka, jednak nie zakuwamy go w kajdany! Następnie wydarł się jeszcze głośniej - Zmiana odpoczywająca do mnie!!! Z naładowanymi kuszami!!! W dyrdy lenie!!! Ostatni czyści latryny!!! Strażnicy niosący Thoriego byli o wiele bliżej, szybciej więc dotarli do kapitana i położyli przy nim nieprzytomnego, mimo że kusznicy po ostatnich słowach swego dowódcy ruszyli biegiem ścigając się nawzajem.


    Thori Bruksson

    Odzyskałeś przytomność leżąc na ziemi niedaleko stojącego obok Dereka.


    Wszyscy

    Dług krwi to święta rzecz, trzeba go spłacić. Teraz jeszcze w dodatku został Twym dłużnikiem życia, oby więc tej przysięgi również nie złamał. Odpowiadasz jednak za jego dalsze zachowanie w tym mieście własną głową odparł Talwiemu Derek.
    Nie widziałem zleceniodawcy, tylko go słyszałem. Dostałem ten pakunek od jego sługi w tym mieście w domu na Rzeźniczej dziesięć. Przysięgam na swą brodę, że nie jestem aż tak głupi by wydać wam komu miałem go dostarczyć w Middenheim. Wtedy już nie będę wam do niczego potrzebny, a nadal chcę dopaść i wyrżnąć kultystów, którzy mieli go ode mnie odebrać. wycedził przez zęby Fjol.


    Techniczny:
    Powyższy post Rancora zostanie przez mnie skasowany jutro, gdyż pośpieszył się z reakcją znów nie dając zareagować NPC'om.
    Rancor +20 PD (10 za Kislevitę i 10 za Fjola).
    Glamdring +5 PD
    Talwi Frostig +15 PD za uratowanie życia Thoriemu najlepszym argumentem z możliwych. PS zostało, test wyszedł za pierwszym razem.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #483
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Asur skorzystał z pomocy człowieka

    Rozumiem, ale nie znam jeszcze ludzi zbyt dobrze więc,
    wiesz gdybyś spróbował.... było by tylko jedno wyjście ....
    Gdy się wyprostował uderzył dwa razy kosturem w ziemię z odpowiednim przesłaniem

    No dobra idę do tych magów może oni mają wystarczająco wiedzy zaradzić temu...
    Urwał i ruszył szybkim tempem, gdy był na odległość 10 łokci rozpoznał znajome postacie

    Mistrzu Theodorusie, będzie potrzebna twa pomoc. Wytłumaczę pod czas drogi...
    Ostatnio edytowane przez Rancor ; 03-09-2020 o 10:03

  4. #484
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Pozwól więc sobie pomóc, Fjolu. Skoro maczać w tym palce mają śmiecie Chaosu, trzeba ich zatem powybijać. Zresztą w grupie raźniej. - rzekł Heinrich do Fjola. Spojrzał w stronę Elfów i Kislevity
    Trzeba zabezpieczyć ten dziwny przedmiot w taki sposób, byśmy nie mieli z nim problemów. Kto wie, co może spowodować ta dziwna rzecz. Podróż do Middenheimu może poczekać póki co. Jeśli to coś trafi w niepowołane ręce... o Sigmarze, wolałbym nie wiedzieć, co się zdarzy.
    Po tym przygląda się dziwnemu artefaktowi.

    //Test spostrzegawczości na sprawdzenie, czy jest coś unikatowego w tym artefakcie poza tym, że to artefakt Chaosu, wydaję 1 PS.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #485
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Pomyliłeś mnie chyba z mistrzem Kolegium Bursztynu. Nie jestem żadnym magistrem odparł zagadnięty mężczyzna podnosząc w zdziwieniu swe krzaczaste brwi.
    Mithrandirze, piłeś coś?! Czy naprawdę masz aż tak króciutką pamięć? - spytała się druga osoba w której rozpoznałeś mistrza Kolegium Cienia, Albertusa.
    Pierwszy mężczyzna roześmiał się tubalnie po tych słowach.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  6. #486
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Lekko się uśmiechnął na słowa Albertusa i zaczął mu się dokładnie przyglądać

    Witaj mistrzu, jesteś w swojej postaci czy zmieniłeś się w biednego przypadkowego staruszka bo cię wcale nie poznałem...
    Skłonił się z szerokim uśmiechem, następnie spojrzał na towarzysza magistra

    Przepraszam za tą pomyłkę, potrzebuję wsparcia potężnego magistra, a przyjaciel wspomniał że widział jak idą i stąd ta pomyłka

  7. #487
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig
    -Dziękuje, nie będziemy już sprawiać problemów. powiedział Talwi i podszedł do zdezorientowanego Thoriego. -Chyba uratowałem ci życie Thori. Wszystko wyjaśnię ci później, ale z dobrych wieści to zajęliśmy się paczką Fjola a Kapitan chyba zaraz wygarbuje mu skórę.

  8. #488
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Elf czekał cierpliwie na powrót Mithrandira jednak gdy zobaczył, że wóz jest coraz bliżej odezwał się do kislevity. "Wydaje mi się, że mogę Ci zaufać. Przypilnuj tej kłopotliwej paczki a ja pójdę porozmawiać z Sigfridem by wiedział, że będziemy go eskortować." Kończąc zdanie Glamdring ruszył w kierunku nadjeżdżającego wozu.

  9. #489
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Grungni czy to ty? thori bełkocze coś pod nosem po czym widzi talwina i tak jak powiedział talwin tak thori wstaję i idzie za nim.

  10. #490
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Nie dziwi mnie to, to cena którą ludzie płacą za używanie wiatru Ulgu. Ale osobę, którą miałeś powiadomić o przypadku użycia magii na turnieju, powinieneś zapamiętać, szczególnie po swej wpadce. W co się znów wpakowałeś Mithrandirze? odparł Albertus.
    Mogę obudzić mistrza Theoderusa. Chyba wciąż śpi pod stołem w wielkiej sali zamku. Obawiam się jednak, że w obecnym stanie za bardzo Ci nie pomoże odparł drugi mężczyzna, gdy w końcu przestał się śmiać.


    Glamdring

    Dotarłeś do wozu zanim ten zdążył dojechać do waszej grupy. Powożący końmi mężczyzna, widząc że do niego zmierzasz, ściągnął wodze z komendą prrr, dzięki czemu zatrzymał pojazd. Zauważyłeś u woźnicy miecz w pochwie i krótką metalową rurkę za pasem. Rurka rozszerza się w lejek na jednym końcu, a na drugim ma drewnianą rękojeść


    Heinrich Arberic

    Przedmiot niestety jest zawinięty w garbowaną skórę i zabezpieczony wiązaniem z czerwonego sznura. Wiązanie tworzy charakterystyczny wzór ośmiu linii spotykających się na środku. Widziałeś kiedyś taki symbol na totemie zwierzoludzi z którymi walczyłeś podczas jednej z bitew na granicy Ostermarku.

    Techniczny:
    - 1 Punkt Szczęścia, drugi test udany.



    Talwi Frostig Heinrich Arberic Thori Bruksson

    Przybiegli zziajani kusznicy, ostatni z bardzo skwaszoną miną. Zastrzelić każdego poza magistrami kolegiów, który choćby spróbuje dotknąć tej paczki! - kapitan po wydaniu rozkazu spojrzał się na Fjola A teraz w końcu możemy rozpocząć nasz pojedynek. Fjol ruszył naprzód próbując powalić przeciwnika jednym celnym ciosem, który go jednak sparował i sam złapał go za barki. Krasnoludy chwilę siłowały się stojąc w miejscu, po czym Derek odchylił gwałtownie głowę i uderzył z impetem swoją głową prosto w nos rzemieślnika. Trysnęła krew, Fjol klapnął na tyłek trzymając się dłońmi za twarz. Murwa, złamałeś mi nos wyjęczał.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

Strona 49 z 61 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •