Strona 50 z 61 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #491
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Gdy wóz się zatrzymał elf zwrócił się do woźnicy: "Witaj! Rozumiem, że z Panem Sigfridem Alzhannerem mam przyjemność. Nazywam się Glamdring i wraz z przyjaciółmi zamierzamy eskortować transport. Pośród naszej gromadki znajdziesz cyrulika, dwójkę wojów a nawet adepta sztuk magicznych. Ja sam jestem utalentowanym zwiadowcą. Lepszych nie znajdziesz! Liczę, że jako zorganizowana grupa profesjonalistów możemy liczyć na nieco większy zarobek niż w ogłoszeniu." Kończąc zachwalać "drużynę" Glamdring uśmiechnął się życzliwie do Sigfrida.

  2. #492
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Mistrzu , w skrócie jeden z krasnoludów poznanych nie dawno jest-był w posiadaniu pewnej paczki. Wyczułem potężne zaklęcie,
    a dar widzenia wiatrów magii ukazał okrąg z ośmioma ramionami na środku paczki. Jak szedłem waszą stronę to mój przyjaciel pilnował człowieka który chciał spalić pakunek. Teraz nie wiem co się z nią dzieje...
    Spojrzał na towarzysza Albertusa

    Jeśli Mistrz Theoderus jest w tak dobrej kontycji jak mówisz, to proponuję by najpierw Mistrz Alberstus przyjrzał się temu czemuś i zdecydował co dalej uczynić.

  3. #493
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson

    Thori czeka na kolejny ruch swojego ludzkiego kolegi i idzie za nim.

  4. #494
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi powoli oddalił się w kierunku wozu, w międzyczasie tłumacząc Thoriemu co zaszło. Starał się jednak zerkać co jakiś czas na to co robi kislevita i magowie.

    -W dużym skrócie to kapitan straży za brak glejtu i krzywoprzysięstwo chciał już cię stracić. Ale udało mi się przekonać go żeby cie oszczędził. Paczką Fjola też już najwidoczniej nie musimy się martwić. Powiedział Talwi wskazując ręką na Mithrandira i jego dziwnych towarzyszy. -Swoją drogą chyba przyjechał wóz który mamy eskortować. Zaczekamy chwilę na Mithrandira i zapewne będziemy ruszać.

  5. #495
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Zaczekajcie! - rzekł Heinrich do swoich towarzyszy - Widziałem już symbol, który stworzony jest tutaj z tych wiązań. W trakcie jednej z bitew na wschodniej granicy Ostermarku widziałem podobny symbol u Zwierzoludzi. To musi być artefakt tych suczych synów Chaosu. Musimy przypilnować tego artefaktu, póki nie przybędą czarodzieje z Kolegium Magii - będą dobrze wiedzieli, co z nim zrobić. Tylko nie zbliżajmy się do niego, kto wie, co może się stać, pomijając obecność straży.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #496
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Ten symbol zwany jest Gwiazdą Chaosu jęknął Albertus. Nie spotkałem się jednak z żadną wzmianką o jakimkolwiek zaklęciu wykorzystującym ten przeklęty wzór. Co gorsza, może on oznaczać każdą z czterech Potęg, jak i równie dobrze je wszystkie razem.
    Ruszajmy zatem rychło, nie ma czasu do stracenia dorzucił towarzysz Mistrza Kolegium Cienia. Przyśpieszyli, Albertus idzie nawet dość żwawo jak na swój podeszły wiek. Z drugiej strony jego wygląd może nie odzwierciedlać jego prawdziwego wieku.


    Glamdring

    Dobrze rozumiesz, jestem Sigfrid Alzhanner, ale raczej źle liczysz. Piątka to raczej nieliczna gromada, przydał by się jeszcze co najmniej jeden chętny, by móc wystawiać podwójne warty w nocy i być na tyle przytomnym, by za dnia kontynuować podróż. Wydaje się mi, że oferta dla ciebie, cyrulika oraz adepta magii jest więcej niż przyzwoita. Niestety nie mogę zaoferować wyższej zapłaty by ta podróż się mi opłaciła. odparł woźnica.


    Talwi Frostig Thori Bruksson

    Ruszyliście w kierunku stojącego wozu, którego woźnica rozmawia z Glamdringiem, gdy dobiegł was okrzyk Heinricha.


    Talwi Frostig

    Kislevita splunął w bok, zauważył leżącą niedaleko drugą flaszkę rzuconą przez Fjola, podniósł ją i najwyraźniej czeka spokojnie na zbliżających się szybko magów. Choć masz dziwne wrażenie, że jeden z nich może nie być magiem, a kapłanem jednego z braci Ulryka, Taala. Co w sumie nie jest takie dziwne, skoro znajdujecie się w miejscu jego głównego kultu. Wydaje Ci się, że gdzieś go już w tym mieście widziałeś. Nagle przypomniałeś sobie, że był głównym sędzią turnieju łuczniczego ku czci jego Pana. A to oznacza, że nie jest to zwykły kapłan, a arcykapłan - jedna z najpotężniejszych osób nie tylko w samym Talabheim, ale w całej prowincji. Być może nawet mająca najwięcej władzy.


    Heinrich Arberic

    Fjol nadal siedzi na tyłku trzymając się rękoma za twarz. Na jego szczęście przestała mu już płynąć krew spomiędzy palców. Chyba już sobie wszystko wyjaśniliśmy? rzucił do niego Derek gotowy najwyraźniej powtórzyć walkę, gdyby jego argumenty okazały się za słabe dla Fjola. Rzemieślnik ze wzrokiem wbitym w kapitana straży skinął jednak głową. Ale gdyby wzrok mógł zabijać, to mielibyście tu już pierwszego trupa.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #497
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Kiwnał głowa i ruszył tak szybko by obaj mogli nadążyć za nim, gdy byli już tylko kilka stóp od paczki zawołał

    Zrobić miejsce, szybko...
    Po dotarciu na miejsce dodał

    O to paczka, zróbcie z nią co trzeba

  8. #498
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    " Rozumiem, zatem kwestia wynagrodzenia jest wyjaśniona .. Miałbym jeszcze kilka pytań odnośnie drogi, ale to może poczekać do czasu aż zbierze się cała eskorta. "

  9. #499
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    -Eh dobra chodź Thori idziemy. Powiedział Talwi i ruszył w stronę Heinricha.

  10. #500
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Thori mówi do talwina dobrze. I idzie za nim.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 15-09-2020 o 14:27

Strona 50 z 61 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •