Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Wielki Konkurs z okazji 20- lecia serii gier Total War

  1. #1
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach

    Post Wielki Konkurs z okazji 20- lecia serii gier Total War

    Ogłaszamy Wielki Konkurs z okazji 20- lecia serii gier Total War i osiemnastolecia powstania polskojęzycznego portalu i forum poświęconego tej tematyce!

    Nie wiem jak Wam, ale dla mnie zbliżająca się rocznica powstania pierwszej gry z serii Total War jak i 18 lecie powstania orga, to znamienna okazja by osowiały w aktywności portal i forum choć lekko i delikatnie poruszyć.


    Pamiętam jak dziś, gdy znajomy podrzucił mi grę -"Ty lubisz historie i strategie, weź se odpal, zobaczysz jaki wypas"
    No nie wiem, czy wtedy tak się mówiło, ale sens raczej zrozumiały.

    Jaki to było zdziwienie w Shogun Total War, gdy okazało się, że plony ryżu były niewystarczające i ludzie mi bidowali, i mieli czelność się buntować? A ci zabójcy z konkurencyjnych klanów, co wykastrowali mi z najlepszych generałów z wszystkich armii?


    Ta bitwa, gdy mając 5- krotną przewagę liczebną, a na wzniesieniu przeciwnik i wąskie przejście przez rzeką, by tam podejść? I co robi AI kompa, spokojnie sobie czeka i czym ma pod ręką ostrzeliwuje, a straty miałem wtedy horrendalne...Nie szło ich zmusić, by zeszli na dół, oj nie....


    Tyle tytułem wstępu


    Temat konkursu:


    Jaka gra jest najlepsza z serii i czym/kim ukradła Twój wolny czas?


    Konkurs będzie organizowany w trzech kategoriach. Nie musi być arcypoważnie, można z humorem, z jajem, toż to gra gdzie dużo się dzieje


    1. Forma pisana – dowolna, ważne by dużo - Nagradzane 3 pierwsze miejsca

    2. Kolejną będzie filmik, według własnego uznania skompilowany - Nagradzane 3 pierwsze miejsca

    3. I ostatnia kategoria, to grafika, jaka? Dowolna, plakat, mem a może i coś w rodzaju małego komiksu? - Nagradzane 3 pierwsze miejsca.

    Warunkiem udziału jest rejestracja na naszym forum
    http://forum.totalwar.org.pl/forum.php
    i umieszczenie w odpowiednio przygotowanym dziale swoich prac.
    http://forum.totalwar.org.pl/forumdisplay.php?944-Wielki-Konkurs-z-okazji-20-lecia-powstania-gier-Total-War-i-18-lecie-portalu-totalwar-org-pl


    Nagrody są w postaci gier, plus kubki naszego forum by potencjalnym zwycięzcom przypominały chwilę fajnej zabawy w konkursie.


    Kwestia nagród jest współmierna z zainteresowaniem ludzi. Im więcej ludzi tym ciekawsze czekają Was nagrody...

    Pozdrawiamy:
    Załoga forum



    ps. W sprawie wszelkich pytań można je kierować do Eutyches
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 27-04-2020 o 15:06
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Lord_Legionista za ten post:


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •