Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Temat na Wasze Prace

Administrator Awatar Lord_Legionista
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    54
    Otrzymał 223 podziękowań w 153 postach

Exclamation Temat na Wasze Prace

W tym Temacie Wrzucamy swoje prace ! W razie jakis pytan prosze kierowac do administratora konkursu Eutyches
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

Chłop Awatar rockfan98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 1 poście
    Moim pierwszym Total Warem był znany i lubiany na planecie Rome Total War Atnologia . Pamiętam jak by to było wczoraj kiedy w Empiku moim oczom ukazało się pudełko z tym ponadczasowym tytułem . Ta gra to najfajniejsze wspomnienia z dzieciństwa kiedy Mama naszykowała już kanapki a ja mogłem zanurzyć się w magię antycznego świata . Rome Total War to był początek mojej ukochanej przygody z Total Warami oraz długich wieczorów przy komputerze i magicznej atmosfery . Potem przewinęło się jeszcze kilka Total Warów przez moje rączki , lecz jako osoba lubiąca historię to czasowo jak i historycznie trafił do mnie Empire Total War . Dlaczego ? Bo był to 18 wiek i była moja ukochana Wielka Brytania , dość sporo czasu spędziłem żeby uzyskać jak najwięcej koloni i żeby stać się światową potęgą , z niecierpliwością czekałem na rok 1754 kiedy to będę mógł szykować się do Wojny Siedmioletniej a potem zdławić rewolucję Amerykańską czy kolonizować Indie ta gra to historycznie mój TOP. Lecz sentyment przypomina mi o Medivalu 2 gdzie mogę się cieszyć jak że wspaniałym modem Potop Total War i jako Sicz Zaporowska wygrać Powstanie Chmielnickiego lub jako Polska dzielnie bronić twierdzy w Kamieńcu . Dla mnie każdy Total War na swój sposób jest magiczny od Roma z jego urokliwym antycznym klimatem po nowsze części , myślę że jeśli ktoś lubi historię jak Ja na pewno odnajdzie tego swojego jedynego ulubionego Total Wara

3. Następujących 6 użytkowników podziękowało rockfan98 za ten post:

Chłop
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście
    Total War Fan.jpg

Ciężko mi stwierdzić, który Total kocham najbardziej... chyba każdy, praktycznie nie gram w inne gry....

5. Następujących 4 użytkowników podziękowało Sulkovsky za ten post:

Łowczy Awatar Grost
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 4 postach

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    Screeny odkopane z lat 2014-2016
    Ostatnio edytowane przez Grost ; 31-03-2020 o 16:31