Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Divide and Conquer v4.5

  1. #51
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Czy ktoś też ma problem? na zasadzie gdy oblegam osade, przeciwnik z osady mnie atakuje wtedy wybieram bitwe, gra sie ładuje i wywala do pulpitu. Dzieje sie tak też w chwili gdy ja jestem oblegany i atakuje oblegających armią z osady. Bitwy na mostach i brodach ładuja sie do konca jest rozstawienie wojsk, jednak gdy obkrece kamere odrazu wyrzuca. Też co niektóre bitwy o miasta wywalaja co zmusza czesto do wybierania auto rozstrzygniecia co oczywiscie jest wkurzajace bo straty sa ogromne. Z góry dzieki za pomoc

  2. #52
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Też miałem jakieś błędy przy jakiś bitwach ale to można było na palcach jednej ręki policzyć, nawet oryginalna gra czasem wywali. Także coś chyba źle zainstalowałeś.

  3. #53
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Siemka mieliscie sytuacje o wbijania noza w plecy ? Gram sobie elfami z lorien i przy ok 300 turze gdy staram sie uratować świat przed wylewem ar adunaim nagle wbjają mi sie w 8 miast Dale , Vale i krasnale z Mori . Oczywiscie prowincje prawie puste bo wszystkie siły skierowałem na południe bedac pewnym swoich sojuszników . Dodam tylko ze sam 20 tur wczesniej zerwalem sojusz z rohanem i go wchłonąłem . Czy to normalne ?

  4. #54
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    Orientuje się ktoś może czy jest jakiś submodzik dla frakcji krasnoludów który dodawał by ich kawalerię na kozłach?

  5. #55
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    W Third Age: Reforged istnieje taka kawalaria.

  6. #56
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hejka! Mam pewną sprawę. Gram sobie właśnie w D&C 4.5 i lekko trąci mnie pewna mechanika, jeśli przeciwnik z nami wygra bitwę to mimo wybicia mu armii dajmy na to w 70% Po bitwie nagle to np: 46% Skąd taka nagła regeneracja ich że tak powiem? U gracza działa to bardziej stabilniej i tylko kilka procent nam wraca, a po stronie komputera jest to dość sporo. Zniechęca to bo nie dość że zalewają mnie hordy Angmaru w tym przypadku to w bitwach zadaje ogromne straty i połowa tego jakby nie ma znaczenia. W normalnym Medievalu nie było czegoś takiego, nie kojarzę też z innych modów więc to pewnie kwestia zmiany w pliku jakimś będzie. Orientuje się ktoś jaki to będzie plik lub wie coś czego ja nie wiem? Z góry dzięki za odpisanie

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •