Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: Divide and Conquer v4.5

  1. #31
    Chłop Awatar Khat'Tar
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Dzięki, myślę że teraz wiem czego mi brakuje.

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Adnotacja 2020-05-18 002715.jpg

    Wrzucam screena jak to wygląda w moim pliku MIITW (już z 4gbpatch) Wybaczcie rozmiar zdjęcia. :d Czy ja nie mam przypadkiem zbyt wielu tych plików exe.?

    Niestety 4G patch nie zadziałał, mam nawet wrażenie że jeszcze częściej wyrzuca ;/, Zastanawiałem się czy to nie kwestia rozdzielczości? Dałem opcję żeby grafika sama ustawiła się pod sprzęt, ustawił się na absurdalnie niskiej rozdzielczości i słabych ustawieniach graficznych, tak się oczywiście grać nie da ;d Jeśli chciałbym go usunąć go po prostu wyrzucić do kosza? bo ani w third age ani w DaC nie widzę pliku deinstalacyjnego ;d a third age już po prostu usunąłem. To modowanie medka pod steama kompletnie mi nie leży ;d

    PS. gdzieś spotkałem się z tym że pod tę wersję DaC nie ma patcha 4G.

  3. #33
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wydaje mi się, że masz wersję steam. Poczytaj o instalacji DaC na steam. Bodajże ostatni krok instalacji to large coś tam adres w tym kroku już po zainstalowaniu moda należy wskazać plik exe u mnie to kingdoms.exe bo mam wersję pudełkową nie steam u Ciebie raczej medieval.exe. Wskazując ten plik trzeba zaznaczyć pierwsze okienko co powoduje użycie większej ilości pamięci niż normalnie w systemie Windows, co według mnie zastępuje patch 4Gb. Mod co jakiś czas wywala ale nie trafiłem na błąd krytyczny, trzeba często robić savy pod różnymi nazwami. Pisze z pamięci nie mam dostępu do kompa z grą, jestem poza domem. Reasumując spróbuj z large aware adress i w wersji steam trzeba usunć jakieś pliki wirtualne o ile pamiętam. Tu problem raczej w pamięci nie w grafice.

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Tak, używam wersji Medka na steama Hmm, spróbuję jeszcze z tymi różnymi sejwami, przejrzałem parę tutoriali i poradników i nigdzie nie znalazłem nic o usuwaniu plików wirtualnych, jakbyś mógł mi to podrzucić (jak będziesz miał czas) ;p to byłbym wdzięczny. Jeśli chodzi o instalację i large aware adress to zrobiłem to jak w poradniku wrzuconym tu na forum. Sugerujesz żebym jeszcze raz go zainstalował?;d

  5. #35
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    W pierwszym poście jest link do instalki. Po wejściu w niego masz Description a potem Read more wchodzisz w ten link i masz porady co do instalacji w jednym z ostatnich punktów jest o plikach wirtualnych. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale skoro o tym piszą to może i ma. Nie rób ponownej instalki nie ma sensu.

  6. #36
    Chłop Awatar Khat'Tar
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Pytanko panowie.

    Rozgrywam Kampanię Angmarem i po 60 turze wciąż nie mogę rekrutować śnieżnych trolli. Na początku myślałem że potrzebuję jakiś dodatkowy budynek (klatki trolli czy coś takiego) ale nic takiego nie znalazłem. Potem doszedłem do wniosku że trolle są ukryte za jakimś skryptem ale po wykonaniu jednego zadań za które miałem otrzymać "jedną z najlepszych jednostek które w tym momencie mogę rekrutować" otrzymałem oddział śnieżnych trolli pomimo ze nigdzie nie mogę ich rekrutować.

    Przejrzałem skrypty kampanii ale nie znalazłem żadnego związanego z trollami Angmaru więc myślę że to może być jakiś bug.

    Dajcie znać co o tym myślicie.

  7. #37
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Śnieżne trolle Angmarem można rekrutować tylko w Gundabadzie (i pewnie kilku ich innych pobliskich osadach) jak np. ten zajmią krasnoludy i go odbijesz albo sam zaatakujesz Orków z Gundabadu.

  8. #38
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    116
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dla hardych polecam północnych dunedainów na legendary. Przez pierwsze 55 tur wojna podjazdowa samymi generałami, wystrzelać ile się da i uciekać. Gospodarka leży i kwiczy, a szczęście quest Aragorna skończony no i Mithrandir wjechał na dzielnie to licze na troche lepszą passę. Na domiar złego krasnoludy z błękitnych gór przyjeły pierścienie i szykuje sie kolejny front.

  9. #39
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczypior Zobacz posta
    Dla hardych polecam północnych dunedainów na legendary. Przez pierwsze 55 tur wojna podjazdowa samymi generałami, wystrzelać ile się da i uciekać. Gospodarka leży i kwiczy, a szczęście quest Aragorna skończony no i Mithrandir wjechał na dzielnie to licze na troche lepszą passę. Na domiar złego krasnoludy z błękitnych gór przyjeły pierścienie i szykuje sie kolejny front.
    Ja polecam to:

    https://forum.totalwar.org.pl/showth...d-Conquer-v4-5

    Nawet najsilniejszymi frakcjami jest bardzo ciężko i to nie na najtrudniejszym poziomie trudności

  10. #40
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Edit. Angmarem śnieżne trolle można rekrutować także w Morva Tarth.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •