Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Divide and Conquer v4.5

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    z decydowanie zgadzam się z przedmówcą filmy na youtube po polsku na temat co i jak w jakimś modzie są zawsze na plus... bo po pierwsze zwiększają zainteresowanie modem, a po drugie jak ktoś jest zielony w grze na modach to nawet jak coś dla nas wydaje się dziecinne proste mu może sprawiać problemy. jak coś nagrasz od razy się pochwal

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    czy wyskakuje komuś błąd z rozpakowaniem tego 7z?Że jakaś metoda Unsusported compression method

  3. #13
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielll Zobacz posta
    czy wyskakuje komuś błąd z rozpakowaniem tego 7z?Że jakaś metoda Unsusported compression method
    A czym go rozpakowujesz?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    A czym go rozpakowujesz?
    stara wersja 7zip była Działa już

  5. #15
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Ktoś w końcu podzielił moje postulatu dotyczące ekonomi w modach. Mało pieniędzy = trudna gra i od razu wszyscy mówią, że AI w modzie jest dobre. AI jest bardzo proste i nie innowacyjne, po prostu mechanika gry została dostosowana do możliwości AI i gdy mniej armii krąży po mapie i u gracza i u AI, to AI jest inteligentniejsze.

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Czy tylko u mnie w bitwach rozgrywanych na mostach i brodach gra wywala do pulpitu ? i w niektorych miasteczkach tez zauwazylem ten problem

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sebazioom Zobacz posta
    Czy tylko u mnie w bitwach rozgrywanych na mostach i brodach gra wywala do pulpitu ? i w niektorych miasteczkach tez zauwazylem ten problem
    Słusznie wywala na brodach

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Ktoś w końcu podzielił moje postulatu dotyczące ekonomi w modach. Mało pieniędzy = trudna gra i od razu wszyscy mówią, że AI w modzie jest dobre. AI jest bardzo proste i nie innowacyjne, po prostu mechanika gry została dostosowana do możliwości AI i gdy mniej armii krąży po mapie i u gracza i u AI, to AI jest inteligentniejsze.
    Jest na to pewien sposób - jak pozyskać kasę Wysyłasz dyplomatę do kraju Krasnoludów - najelepiej z Morii, oni Maja kasę. Gdy zdobędziesz małowartościową wioskę lub taką na pograniczu, którą wiadomo że łatwo można stracić - sprzedajesz ją krasnoludom Dajesz cenę od 15 000 w górę Oni ją kupują i nie ma tam wojska można ją zająć i w następnej turze sprzedać im od nowa Jak już zdobędziesz majątek rzędu 30 000-40 000 robi przy jednej turze że najpierw im sprzedajesz za te 10-15 000 a potem kupujesz za 30-40 000 w trybucie w 3 turach, jak się zgodzą to anulujesz trybut i wioska znów jest twoja za frajer Taki błąd w grze ale można się pobawić bo jak masz dużo kasy - to możesz "niby kupując wioski i sprzedając" ustalić NOWY ŁAD NA ŚWIECIE

  9. #19
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Napisałby ktoś reckę z tej wersji porównał do TA z MOSem?
    Dałoby się to na fejsa na fanpage orga i grupy?
    Znaczy ja bym dał, niech ludzie dowiedzą się o tym, bo fejs żyje swoim światem, mimo pewnych wysiłków by stąd też brali info
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #20
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A czy są w tej wersji najazdy sił zła jak w poprzednich? Bo nie mogę za długo po pykać przekroczyłem 50 tur i cisza nikt nie napada trochę nudno

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •