Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Divide and Conquer v4.5

  1. #21
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez kielll Zobacz posta
    Jest na to pewien sposób - jak pozyskać kasę Wysyłasz dyplomatę do kraju Krasnoludów - najelepiej z Morii, oni Maja kasę. Gdy zdobędziesz małowartościową wioskę lub taką na pograniczu, którą wiadomo że łatwo można stracić - sprzedajesz ją krasnoludom Dajesz cenę od 15 000 w górę Oni ją kupują i nie ma tam wojska można ją zająć i w następnej turze sprzedać im od nowa Jak już zdobędziesz majątek rzędu 30 000-40 000 robi przy jednej turze że najpierw im sprzedajesz za te 10-15 000 a potem kupujesz za 30-40 000 w trybucie w 3 turach, jak się zgodzą to anulujesz trybut i wioska znów jest twoja za frajer Taki błąd w grze ale można się pobawić bo jak masz dużo kasy - to możesz "niby kupując wioski i sprzedając" ustalić NOWY ŁAD NA ŚWIECIE
    Znam prostszy sposób. add_money.

    Rozegrałem kampanię jakiś tydzień temu albo dawniej i nie wciągnąłem mnie mod. Męczący, w ogóle szkoda czasu na granie w gry, może w weekend mi się będzie nudziło to w ogniem i mieczem pogram. Męczą takie bitwy gdy nikt nie chce uciekać ;P No i trwają za długo.

  2. #22
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Pozytywnie zdziwiony, bo zagrałem moją ulubioną nacją i Sarumana nacja jest pięknie dopieszczona Ale za mało pograłem, by wyrokować, choć do TA z MOSem, to podejrzewam może brakować, skrypty? Eventy jak to wygląda ?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #23
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    hm, te miasta czasami mają problemy, np. nie wejdą Ci wszystkie wojska na mapie bo w górę wchodzą, przy wypadzie z miasta AI sojusznika stanie i nie atakuje. Odbijam się od tego moda, bo gra się trudno ale np. nie mogę wygrać bitwy bo wojsko sojusznika nie wychodzi na pole bitwy, bo mapa ich blokuje.

  4. #24
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Pograłem trochę, ale jednak TA z MOS-em mi bardziej odpowiada, ma potencjał mod, ale rozmieszczenie nacji na mapie mi nie odpowiada. Statystyki jednostek. Muza fajna i wiadomo, tury chodzą dużo szybciej niż na MOSie...
    Podsumowując, potencjał ma, ale wracam o ile czas pozwoli do staruszka MOSa....
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #25
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Nie no ten mod jest fenomenalny. Te miasta lorowe trochę kuleją, że nie działają tam drabiny i wieże i czasami wyglądają na nie do zdobycia, a zwykła palisada jest lepsza, bo wieżyczki jej lepiej działają i robią obrażenia ale poza tym no naprawdę można się wciągnąć i inne aspekty to wynagradzają wielokrotnie.

    Usunięcie tego, że spora część strat u strony wygranej jest wyleczona po bitwie i kiepski dostęp do kawalarki naprawdę powoduje szybkie wykrwawianie się sił gracza nawet mimo zwycięstw. Można naprawdę mieć pyrrusowe zwycięstwa.

  6. #26
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hej, czy wszystkim ten mod się tak crashuje? Raczej udało mi się go dobrze zainstalować choć istnieje duża szansa że mógł się wkraść jakiś błąd w ścieżce. W pliku MedII (mam wersję Steam) widnieją mi kingdoms.exe, medievalii.exe i medieval2, wydaje mi się że zainstalowałem go w odpowiednim. Jeśli to nie tu jest błąd, to następna możliwość coś w plikach, mam zainstalowanego Third Aga, może te dwa mody nie mogą być obok siebie, nie wiem. Ręcznie wyłączyłem w plikach cfg autozapis, powinno być wszystko dobrze. Przed chwilą w momencie zakończenia bitwy o Osgiliath wyświetliło mi wiadomość że mam ustawione za wysokie ustawienia graficzne podczas bitew i wyrzuciło do pulpitu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Mam komputer na którym pewnie będzie płynnie chodził Cyberpunk. Może to jest właśnie problem, ta gra nie jest już po prostu za stara? Proszę pomóżcie.

  7. #27
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Viking Zobacz posta
    Hej, czy wszystkim ten mod się tak crashuje? Raczej udało mi się go dobrze zainstalować choć istnieje duża szansa że mógł się wkraść jakiś błąd w ścieżce. W pliku MedII (mam wersję Steam) widnieją mi kingdoms.exe, medievalii.exe i medieval2, wydaje mi się że zainstalowałem go w odpowiednim. Jeśli to nie tu jest błąd, to następna możliwość coś w plikach, mam zainstalowanego Third Aga, może te dwa mody nie mogą być obok siebie, nie wiem. Ręcznie wyłączyłem w plikach cfg autozapis, powinno być wszystko dobrze. Przed chwilą w momencie zakończenia bitwy o Osgiliath wyświetliło mi wiadomość że mam ustawione za wysokie ustawienia graficzne podczas bitew i wyrzuciło do pulpitu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Mam komputer na którym pewnie będzie płynnie chodził Cyberpunk. Może to jest właśnie problem, ta gra nie jest już po prostu za stara? Proszę pomóżcie.
    Pokaż screena co masz w katalogu z rozszerzeniem exe i użyj pacza 4G patch,

    inna gra ale ta sama zasada działania:
    https://www.youtube.com/watch?v=XXzInOBveUQ

    Ja dodatkowo robię tak, jak filmik ciebie nie przekona



    1) Plik wypakować w dowolnym miejscu (jakaś spokojna lokalizacja by mógł tam długo leżeć)
    2) uruchomić to co się wypakowało
    3) za pomocą okienka które się otworzyło wybrać to co ma być spaczowane
    4) spaczowany powinien być główny plik gry / program
    Sposób instalacji:
    http://ntcore.com/4gb_patch.php Albo, wypakuj plik, ...gdzieś tam
    Kliknij lewym klawiszem myszki na
    4gb_patch.exe



    ponownie klikasz lewym klawiszem myszki na OK, to co jest na obrazku i pojawi ci się menu z wyborem, który plik chcesz zmienić.



    Sam, powtarzam, sam zrobi ci nazwę o rozszerzeniu backup oryginalnego pliku, jak ci się zmiany na lepsze nie spodobają , to wykasujesz samą nazwę backup i odzyskasz stary plik
    Tutaj klikasz na wykonawczy plik, kingdoms.exe
    ***********************************************
    a jak użyłeś i nie pomaga to jest inny; co można go zamiennie używać, wtedy tamten jak użyłeś pacza przywróć oryginały i zastosuj ten, co w poradniku.
    Możliwe, że użyłeś tego z poradnika, to spróbuj tego pierwszego, ale też na oryginalnym pliku...
    //////////////////
    Podsumowując, to stara gra wymagająca potężnego szczególnie jak są modyfikacje, potężnego jednordzeniowego procka, akurat ta modyfikacja to pikuś, jest taka, gdzie wymagania ma jak nowe gry^^
    Pozdrawiam
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #28
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Viking Zobacz posta
    Hej, czy wszystkim ten mod się tak crashuje? Raczej udało mi się go dobrze zainstalować choć istnieje duża szansa że mógł się wkraść jakiś błąd w ścieżce. W pliku MedII (mam wersję Steam) widnieją mi kingdoms.exe, medievalii.exe i medieval2, wydaje mi się że zainstalowałem go w odpowiednim. Jeśli to nie tu jest błąd, to następna możliwość coś w plikach, mam zainstalowanego Third Aga, może te dwa mody nie mogą być obok siebie, nie wiem. Ręcznie wyłączyłem w plikach cfg autozapis, powinno być wszystko dobrze. Przed chwilą w momencie zakończenia bitwy o Osgiliath wyświetliło mi wiadomość że mam ustawione za wysokie ustawienia graficzne podczas bitew i wyrzuciło do pulpitu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Mam komputer na którym pewnie będzie płynnie chodził Cyberpunk. Może to jest właśnie problem, ta gra nie jest już po prostu za stara? Proszę pomóżcie.
    Mi przez 80 tur chyba ani raz nie zcrashowało, może raz, może wcale, nie pamiętam.

  9. #29
    Chłop Awatar Khat'Tar
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Mam zagwozdkę panowie.

    Jako Rhun próbuje odblokować rydwany. Wydaje mi się że zająłem wszystkie wymagane prowincje ale rydwanów niema. Zastanawiam się czy jest jakiś limit czasowy lub jakiś dodatkowy wymóg który jest ukryty.
    Dajcie znać jak coś wiecie.

  10. #30
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Khat'Tar Zobacz posta
    Mam zagwozdkę panowie.

    Jako Rhun próbuje odblokować rydwany. Wydaje mi się że zająłem wszystkie wymagane prowincje ale rydwanów niema. Zastanawiam się czy jest jakiś limit czasowy lub jakiś dodatkowy wymóg który jest ukryty.
    Dajcie znać jak coś wiecie.
    Spróbuj poszukać w: campaign_script po nazwie jednostki komend.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •