Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: ETW nie uruchamia się poprawnie

  1. #11
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    U mnie ta metoda pomogła.

  2. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  3. #12
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Zacznijmy od początku, gdzie masz Empire zainstalowanego? Czy masz UAC włączony? Czy masz w defenderze odblokowane Empire, steam?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  5. #13
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Pobierz jakiś globalny mod, zainstaluj zgodnie z instrukcją, pobierz mod managera dla Total War w wersji Attilla, zapisz pliki modu w modmanagerze ,Save,, to tworzy tekst user empire scripts, uruchom grę z modmanagera . Może to coś da.

  6. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  7. #14
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Pobierz jakiś globalny mod, zainstaluj zgodnie z instrukcją, pobierz mod managera dla Total War w wersji Attilla, zapisz pliki modu w modmanagerze ,Save,, to tworzy tekst user empire scripts, uruchom grę z modmanagera . Może to coś da.
    Bardzo dobra porada, ja podejrzewam, że tradycyjnie coś z bibliotekami win 8. Empire niezła gra, ale podobnie jak z Shogunem 2 czasem dziwne sytuacje są.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  9. #15
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Zacznijmy od początku, gdzie masz Empire zainstalowanego? Czy masz UAC włączony? Czy masz w defenderze odblokowane Empire, steam?
    1. Gra jest zainstalowana w katalogu steam: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Empire Total War
    2. Nie
    3. Windows Defender i Zapora systemu Windows są wyłączone

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta
    Pobierz jakiś globalny mod, zainstaluj zgodnie z instrukcją, pobierz mod managera dla Total War w wersji Attilla, zapisz pliki modu w modmanagerze ,Save,, to tworzy tekst user empire scripts, uruchom grę z modmanagera . Może to coś da.
    Bardzo dobra porada, ja podejrzewam, że tradycyjnie coś z bibliotekami win 8. Empire niezła gra, ale podobnie jak z Shogunem 2 czasem dziwne sytuacje są.
    Chciałem zagrać w czystą wersję ETW, nigdy nie bawiłem się w jakiekolwiek mody. Jeśli nie uda się uruchomić normalnie gry, to spróbuję metodę z modem, z tym że kompletnie nie mam pojęcia o modach.

  10. #16
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jak dla ciebie na pierwszy raz proponuję polski mod Klass i Salvo Wojny 18 wieku , to tylko dwa pliki jeden filmowy i drugi tekstowy, uruchamiać z modmenagera 2.o mod stworzyli nasi ludzie z tego forum . Mod menager to jedno z najlepszych narzędzi do gier Total War obsługuje , ETW, Napoleon TW, Shogun TW, Rzym 2, Attila TW, Warchamer TW.przy pomocy niego można sprawdzać konflikty plików, konwertować pliki do folderu data, tworzyć skrypty plików. /PS/ mod jest do pobrania z tego forum na stronie z opisem modyfikacji, to tylko 460MB po rozpakowaniu.

  11. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  12. #17
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dzięki wszystkim za sugestie i próbę pomocy w rozwiązaniu tego problemu. Napisałem jeszcze do supportu Sega z prośbą o wyjaśnienie czemu gra nie działa i jak ją w końcu uruchomić. Jeśli i oni nic nie poradzą, spróbuję opcję z modem i modmenagerem. Tak czy siak, dzięki.

  13. #18
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez finger Zobacz posta
    Dzięki wszystkim za sugestie i próbę pomocy w rozwiązaniu tego problemu. Napisałem jeszcze do supportu Sega z prośbą o wyjaśnienie czemu gra nie działa i jak ją w końcu uruchomić. Jeśli i oni nic nie poradzą, spróbuję opcję z modem i modmenagerem. Tak czy siak, dzięki.
    Opowiadaj, jest jakieś info?
    W ogóle masz antywira legalnego, pełną wersję co by pod kątem choćby rootkitów zerknąć? Oczywiście że wpływa na system każdy wirus i trojan, coś o tym wiem z autopsji...
    Ja mam Gdatę internety security i było wcześniej jak go nie używałem, że miałem ciekawie. Komp mocny, wszystko po aktualizowane, a tutaj ...upa^^...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  14. #19
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Nic to nie da, oni ,,olewają,, graczy ,,starych,, produktów,, . może to problem związany z systemem operacyjnym, ja cały czas używam 7 bardziej przyjazny dla starszych gier.

  15. #20
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Nic to nie da, oni ,,olewają,, graczy ,,starych,, produktów,, . może to problem związany z systemem operacyjnym, ja cały czas używam 7 bardziej przyjazny dla starszych gier.
    U mnie na 10tce chodzi Empire, ale cóż ja mogę pomóc? Na pewno kwestia konfiguracji sprzętowej robi swoje.
    Musi być u naszego kolegi jakiś log z tego zdarzenia, dużo by to wyjaśniło, czasem rozwiązanie jest banalne jak i przyczyna, tak było u mnie.
    To prawda win7 jest lepszy dla starych gier.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  16. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •