Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: ETW nie uruchamia się poprawnie

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cały czas prowadzę dyskusję z supportem. Niestety jest to dość czasochłonne ze względu na to, że na każdą wiadomość odpisują średnio 1-2 dni z wyłączeniem weekendów. Jak do tej pory większość kroków, które zaproponowali wykonałem już wcześniej zanim do nich napisałem. Zwróciłem im ostatnio uwagę, że czynności, które proponują zrobiłem już wcześniej o czym obszernie napisałem w pierwszej wiadomości do nich i chyba w końcu ktoś to zauważył. Zobaczymy co będzie dalej. Jeśli uda się znaleźć rozwiązanie problemu, na pewno się nim podzielę na forum.

  2. #22
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Powodzenia w dociekaniu problemy, niestety nie potrafię doradzić ponadto co wcześniej, grywam na innym sprzęcie, innej karcie graficznej, innym programie operacyjnym, innych ustawieniach. Ale jeśli coś wyśledzę to zrobię ,,wrzutkę ,, na temat.

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Częściowo udało mi się rozwiązać problem, niestety nie jest to rozwiązanie idealne. Prowadziłem dość długą dyskusję ze wsparciem Segi (jakoś od początku kwietnia) ale mimo wielu prób konfiguracji systemu, programów, sterowników i innych porad nic nie pomagało. Ostatecznie zdecydowałem się sformatować dysk i wgrać ponownie system operacyjny, z tym, że zamiast Windows 8.1, którego używałem do tej pory zainstalowałem Windows 10. Nie jest to idealne rozwiązanie problemu ale lepsze takie niż żadne. W tej chwili gra uruchamia się bez problemu

  4. Użytkownicy którzy uznali post finger za przydatny:


  5. #24
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jednak program operacyjny ma znaczenie, / na 7 nie zdarzały się takie problemy/ gratuluję zlikwidowania problemu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •