Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Submod oddający realia bitew - Autorstwa Lwie Serce

  1. #41
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Pograłem.
    Moje wrażenia są dosyć dziwne
    Czemu tak?
    Bo przy tak zmienionych statystykach, część mojego doświadczenia bitewnego na niewiele się zdała.
    Coś co mogłem bezlitośnie wykorzystywać grając wcześniej, nawet z silniejszym przeciwnikiem, tutaj mając równego sobie musiałem kombinować, by wykorzystać to, co zmiany uczynione przez pana Lwa Lwie Serce uczyniły.

    Na pewno nie jest to dla początkujących.
    Nie jest to dla nerwusów, choć ja jakoś nie zszedłem na serce, a raz musiałem wyjść z bitwy Przyznaję się bez bicia, po tylu setek, tysiącach godzina grania w Medievala 2....

    Podsumowując, reasumując...
    Kampania z tym submodem, to długa rozgrywka, najlepiej wybrać sobie mocną nację i najpierw pobawić się w Simsy i rozbudować infrastrukturę, bo jak się zacznie bitwy rozgrywać, to można się potem zdziwić.
    Bitwy automatyczne są, jakie są
    Nie będę zdradzał nikomu, warto samemu sprawdzić.
    btw
    Spoiler: 
    Panie Lwie Lwie Serce, pamięta Pan o Beresteczku?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #42
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Dziękuję za opinię. Tak, zwiększenie poziomu trudności jest na pewno z tego względu, że wojownicy nie są dziećmi do bicia i nie zginie ich setka w sekundę Dlatego wszelakie zagrania, które dawały natychmiastowe zwycięstwo na większości modów, tutaj po prostu są cegiełką, która może w wygranej pomóc.

    Niech żyje Gwardia!

  4. #43
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Lwie Serce nie mogę pobrać Twojego submoda,gdyż wyskakuje mi komunikat "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia".I teraz moja prośba czy mógłbyś to wrzucić na drive google lub przesłać mi na priv.

  5. #44
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez bzyku Zobacz posta
    Lwie Serce nie mogę pobrać Twojego submoda,gdyż wyskakuje mi komunikat "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia".I teraz moja prośba czy mógłbyś to wrzucić na drive google lub przesłać mi na priv.
    Pozwolę sobie wyręczyć Pana Kolega Lwa Lwie Serce, zerknij w załącznik w moim poście sobie go pobierz.
    Załączone pliki Załączone pliki
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  7. #45
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce Zobacz posta
    Niestety nie, na 6.3 kiedyś robiłem innego submoda na EDU, tutaj niestety jest tylko na 7. Na wcześniejszą wersję nie pójdzie bo w nowszej zostało dodanych sporo jednostek. Daj znać jak wrażenia, co Ci się podoba a co według Ciebie można zmienić
    A kiedyś spotkałem się z takim ciekawym zachowaniem AI chyba s Stainless Steel, że łucznicy kierowani przez komputra, którzy mogli ustawiali przed bitwą zaostrzone pale na sztorc przeciw konnicy jak angielscy. Ale teraz tego w żadnych modach nie widać. Coś pozmieniano ?

  8. #46
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Co inne AI, to i inne zachowania kompa Ja się na tym akurat ani trochę nie znam.

    Niech żyje Gwardia!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •