Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #131
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Szalony turniej. Totalnie nieprzewidywalny w fazie pucharowej.

    Biorąc pod uwagę jak hurtowo odpadli faworyci - starzy wyjadacze Romkowi, to wydaje się że przeważyło ogranie "czarnych koni", którzy tną konsekwentnie w Warhammera.

    Mega ciekawa sprawa.

  2. Następujących 4 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  3. #132
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    NA ostatnią chwilę udało się coś takiego zorganizować więc zapraszam do oglądania i komentarzy!

    https://www.youtube.com/watch?v=jjhDtV3MvKU

    Ps. Sorka Tuff, że się wrąbałem ale chciałem zobaczyć ten mecz wiec jakoś tak wyszło ^^
    Spoiler: 







  4. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  5. #133
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Chciałbym bardzo podziękować Pirxowi który ożywił naszą scenę Rome 2 i któremu udało się zebrać bardzo dużo graczy w krótkim czasie i sprawnie to zorganizować. Oczywiście w wyróżnieniach nie może zabraknąć także Tuffa,Mista i Arminiusa dzięki którym możemy oglądać powtórki ze zmagań w bardzo wysokiej jakości i z fajnym komentarzem. Chciałbym również podziękować wszystkim naszym oponentom za naprawdę fajne bitwy które co do jednej były na wysokim poziomie i grało się je bardzo przyjemnie a także Hadvarowi z którym myślę że udało nam się stworzyć bardzo fajną i dobrze dogadującą się drużynę. Mam nadzieję że to tylko początek powrotu do turniejów na Rome 2 i niebawem będzie okazja znów spotkać się na polach bitew antycznego świata .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. Następujących 4 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  7. #134
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Dzięki Panowie, miło było wrócić po takim czasie do gry, choć moje mikro bardzo ta przerwę odczuło .
    Niewiele brakowało aby znaleźć się w finale a potem niewiele brakowało żeby zająć 3cie miejsce, zawsze decydowały szczegoly , aż mam dosyć tych bitw na styk . Teraz chwilą przerwy i szykujemy się do turnieju 1v1

    Dzięki Seba za grę!!

  8. Następujących 3 użytkowników podziękowało Nieznajomy za ten post:


  9. #135
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    234
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 34 podziękowań w 22 postach
    Dzięki Pirx za organizację turnieju.
    Dziękuję rywalom za świetne mecze i dobrą zabawę oraz youtuberom za nagrania z bitew.
    No i w końcu dzięki Bachus za szansę i cierpliwość do mnie
    Miło było wrócić po 3 latach przerwy.
    Nie mogę się doczekać 1 na 1.

  10. Następujących 3 użytkowników podziękowało Curse11 za ten post:


  11. #136
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Super turniej, super uczestnicy, super bitwy, super komentatorzy , wszystko ekstra. Dziękuję za uwagę i do następnego drodzy romkowicze !

    Ps. Czy będą medale na forum ?
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  12. #137
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Gratulacje dla drużyn z podium
    Dzięki za turniej, toczony do końca w przyjaznej atmosferze.
    Dodatkowo do samych emocji w meczach o stawkę nie pamiętam kiedy ostatnio grałem tyle sparingów
    Turnieje drużynowe są moimi ulubionymi i liczę, że jeszcze mi będzie dane wystąpić w "nikczemnym" składzie
    Dzięki Nikczemnik

  13. Następujących 3 użytkowników podziękowało Zachar za ten post:


  14. #138
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    NA ostatnią chwilę udało się coś takiego zorganizować więc zapraszam do oglądania i komentarzy!

    https://www.youtube.com/watch?v=jjhDtV3MvKU

    Ps. Sorka Tuff, że się wrąbałem ale chciałem zobaczyć ten mecz wiec jakoś tak wyszło ^^
    Pozwoliłem sobie dać info, gdzie mogłem dać na fejsach, zawsze ktoś więcej zobaczy. Podobają mnie się takie filmy z tymi tłumaczeniami, te rysowanie to w jakim programie było? Przemawia to do mnie, a trochę w tą serię gier już gram. Myślę, że wszystkie turnieje powinny, chociażby finały być na orgowym YT, a potem na fejsie udostępnione, ostatnio zdziwiłem się jaki zasięg jest postów na fanpage orgowym, pozytywnie w tym wypadku. Ale decyzję zostawiam dla Was, wiadomo gdzie mnie szukać.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  15. #139
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Wielkie podziękowania dla uczestników zwłaszcza dla Pirxa który wszystko zorganizował.

    Genialny turniej, praktycznie każda bitwa na styku, huśtawka nastrojów w każdej bitwie od "mamy to" po "jak on to wyciągnął" zwłaszcza z Bachusem .
    Dawno mi się tak dobrze nie grało, jednak format 2v2 ma gigantyczny potencjał i mocno urozmaica grę. Turniej bardzo wyrównany, o przebiegu bitew decydują detale i mimo że każdy miał swoich faworytów to w rzeczywistości szanse w każdym meczu były wyrównane.
    Siedem lat po premierze udało się nie tylko zebrać starych wyjadaczy ale przyciągnąć nowych graczy, do tego widzę że zainteresowanie Romem na fanpage ORG'a jest spore więc promujemy, gramy, działamy

    Pewnie przez fakt że miałem dużo czasu i świetnego towarzysza broni, byłem zmotywowany do treningów i analizowania każdej powtórki w wyniku czego mam wrażenie że nigdy wcześniej nie ogarniałem tak Rome 2, jego mechaniki tego co i dlaczego się dzieje na polu bitwy, może tylko trochę spadł reflex po latach .

    Nie mogę się doczekać turnieju 1v1 i jako naczelna konserwa w kwestii zasad muszę wtrącić swoje 3 gruszę w kwestii push thru. Na początku turnieju pojawiły się spore kontrowersję w okół tej zasady ale odnoszę wrażenie że później nie było już takich problemów. W 2019 brałem udział w CoN (niestety bez sukcesów ) na którym push jest dozwolony oraz trenowałem razem z Nieznajomym z poznanymi w czasie CoN Rosjanami. Rome 2 jest bardzo dynamiczny (gry w Attyli czy WH sobie nie wyobrażam ), i brak zasady push wprowadza straszny chaos na polu bitwy i zmienia grę w czysto zręcznościowy tytuł co niszczy mi przyjemność z gry. Gdy zakaz pushu obowiązuję gra nabiera w moim odczuciu bardziej strategiczny charakter (mimo tego że reflex jest nadal kluczowy) mamy szanse kombinować z wykorzystaniem strzelców, flankowaniem jazdą ,a nie tylko próbować robić yolo i wbić się kawalerią na chama w strzelców i zaklikiwać przeciwnika. Wydaje mi się że nie jestem w tym odosobniony i pragnę podkreślić że nie jest to kwestia tylko przyzwyczajenia do grania bez pushu .
    Także dzięki za genialne bitwy, promujemy genialny tytuł jakim jest Rome 2 TW (zwłaszcza że wzbudza on wciąż spore zainteresowanie) i zaczynamy dyskusję o kolejnych rozgrywkach

    PS: A może tak wrócimy także do Rome 1 ?
    Ostatnio edytowane przez Seba Fallus III Wielki ; 06-06-2020 o 15:11

  16. Następujących 3 użytkowników podziękowało Seba Fallus III Wielki za ten post:


  17. #140
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Ja tylko powiem żebyście szykowali już na następny turniej na Rome 2 1vs1. Organizowany przez mnie i Pirxa.

  18. Następujących 3 użytkowników podziękowało tuff_gru za ten post:


Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •