Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 142 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #141
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Na wstępie sorki za późne działanie, miałem kilkudniowy wyjazd nad morzem celem przerwania monotonii epidemicznej (praca-dom-praca-dom).

    Wielkie gratulacje dla:
    - finalistów (Pyrrus, Randommnix) i zwycięskiej drużyny (Il Duce, Hadvar) - chyba nikt na początku turnieju, ba nawet po grupowej fazie, nie obstawiałby takiego finału!
    - wszystkich uczestników za świetną aktywność, honorową postawę w trakcie turnieju, szanowanie się nawzajem.

    https://challonge.com/pl/wfn4vt01

    Postaram się również załatwić odznaczenia forumowe dla drużyn na podium.

    Od kilkunastu lat bawię się w Total Wary, poczynając od Rome 1. W tym czasie zawsze coś organizowałem - ot taka natura. Tworzyłem albo współtworzyłem pewnie z 30-40 turniejów (na Rome 1, Rome 2, WH, 3K). I to jest najlepszy turniej jaki kiedykolwiek udało mi się zorganizować. Bez dwóch zdań:
    1. Spora ilość graczy zebrana naprędce na praktycznie nieżywym ostatnio tytule.
    2. Zdecydowana większość bitew została rozegrana, przedłużek było mało i były honorowane.
    3. W finale spotkały się Czarne Konie, co zawsze dodaje smaczku turniejowi.
    4. Pomimo początkowych problemów z pushem - praktycznie zero późniejszych sporów. A jeżeli już coś się zdarzało to dwie strony honorowały moje nieformalne (jako uczestnika) stanowisko.
    5. Mnóstwo wyrównanych bojów i związanego z tym funu.

    Także chapeau bas Panowie, sukces tego turnieju to zasługa nas wszystkich, bez wyjątku. Wielkie dzięki że poświęciliście swój czas na wspólną zabawę.

    Co następne? Tak jak wspomniał Tuff, pewnie w przyszłym tygodniu ruszamy z zapisami do turnieju 1v1 organizowanego pod patronatem kanału YT Tuffa. Szykują się ciekawe zasady, które urozmaicą rozgrywkę.

    A potem? Potem kolejny turniej 2v2, bo muszę się odegrać.

  2. Następujących 7 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  3. #142
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Na kolejny turniej 2v2 nie mogę się doczekać

  4. Użytkownicy którzy uznali post Nieznajomy za przydatny:


Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •