Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #21
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra Panowie, ja tu tylko sprzątam, w ogóle mnie nie bawi decydowanie, wielokrotnie się przy tym sparzyłem w przeszłości i nie mam ochoty ponownie.

    Tak więc - w świetle stanowiska większości uczestników, którzy do tej pory się wypowiedzieli - robimy tutaj turniej dla polskich graczy, wszystkich na w miarę równy, niskim poziomie. Zatem nie bierzemy wynalazków zagranicznych, którzy nas zjedzą na obiad (a naszą kolację).

    Jak ktoś z uczestników ma coś jeszcze do dodania, to zapraszam do dyskusji. Im szybciej zamkniemy ten temat, tym lepiej.

    Na ten moment - przeciwko udziałowi zagranicznych graczy są: Mist, Hadvar, Nieznajomy, Pyrrus.

    Nie ma z tym problemu: Zachar.

    Mnie jest obojętne.

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  3. #22
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Jeśli Bachus szuka w miarę ogarniętych graczy, to jest choćby Adi, z którym grałem w swoim pierwszym drużynowym turnieju w Rome, a ostatnio nawet udało się nam złapać kontakt. A co z Tyberiuszem, przecież zawsze świetnie się dogadywali. Jest jeszcze kilku polskich graczy ze starych czasów, na pewno któryś się skusi, tym bardziej wiedząc, że będzie miał w drużynie właśnie tak dobrego zawodnika jakim jest Bachus. Nie wiem, co Wy o tym sądzicie, ale po prostu na szybko można by dokooptować mu kogoś do zespołu. Nikt przecież nie ma do niego pretensji, wręcz przeciwnie, turniej z największym fanatykiem Rome II musi się odbyć.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  5. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ja mam mieszane uczucia bo problem z zagranicznikami jest jeden, że zawsze jakimś dziwnym cudem Ci gracze to są jakieś "OP koksy" którzy akurat nie mają co robić z czasem mieliśmy fajny przykład tego w 2v2 WH jak Weresha zabrał sobie Xiphosa i nagle się okazało że nikt nie ma na niego szans w danym czasie i pierwsze miejsce dla danej drużyny .

    Ale do meritum, moim zdaniem wina jest po stronie Bachusa bo jest ponad 10 drużyn i pełno graczy i nagle się okazuje, że nie masz pary z tego co pamiętam to od początku trenowałeś z różnymi graczami czy na pewno zapytałeś się kogoś czy z Tobą nie zagra? Zakładam, że każdy wie jakim jesteś rzeźnikiem więc mógłbyś wybierać z kandydatów do drużyny. Żeby nie było to tylko moje odczucie co do dobierania sobie zagranicznych ludzi gdzie 99,9% graczy to Polacy.

    @Pirx

    Co do tego "ja tu sprzątam" to liczyłeś, że będzie inaczej niekiedy twarda decyzja i po sprawie, nie da się być dobrym dla wszystkich ;>
    Spoiler: 







  6. Następujących 3 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  7. #24
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Jeśli chodzi o mnie, to wolałbym jednak zostać przy naszej społeczności, szczególnie że jest to pierwszy turniej od długiego czasu. Już na wstępie ustaliliśmy, że będzie on dość luźny i obawiam się, że wprowadzanie graczy zza granicy może spowodować niepotrzebny wzrost niezdrowej rywalizacji (tym bardziej, że nie mamy sędziów ), nie wspominając już o różnicy w strefach czasowych (w CoNie się jeszcze udawało, bo była to kwestia dogadania 2 osób, nie 4). Dodatkowo, jak wspomniał Pyrrus, mamy dużo graczy na polskiej scenie, którzy pewnie byliby chętni na powrót do romka. Żebym nie został źle zrozumiany - uważam, że zapraszanie obcokrajowców na przyszłe turnieje to jak najbardziej dobra decyzja, ale nie w momencie gdy wychodzimy z inicjatywą od tak bardzo dawna.

    Poza tym nie zgodzę się z opinią, że mamy słabych graczy. Jedyna różnica polega na tym, że Ruscy i inni trenują i rozgrywają turnieje regularne, a my raz na jakiś czas. Poprzednie występy naszych na CoN pokazały, że grając systematycznie, jesteśmy w stanie zachodzić daleko i pokonywać mistrzów.
    Turnieje :
    I,II,III & IV sezon ligi Rome 2
    Krwawe igrzyska
    Bursztynowy szlak 2v2
    Forumowa liga gwinta sezon I & II
    Turniej imienia x71 Medieval 2 - III miejsce
    Medievalowy turniej Galzaga - I miejsce

    Kampanie online :
    KO 38
    Wielka kampania antyczna 1.0 - Swebowie
    Wielka kampania antyczna 1.2 - Icenowie
    Oderint, dum metuant - Kimmeria

    Międzynarodowe :
    Cup of Nations 2017 - Armenia
    Cup of Nations 2018 - Icenowie
    Cup of Nations 2019 - Macedonia

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nikczemnik za ten post:


  9. #25
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Święte słowa Nikczemnik, CoN mimo tego że zawsze dostawaliśmy słabe nacje to szło nam dosyc nieźle . Ten turniej to taki promyk nadziei dla naszej sceny Rome, chyba każdy wątpił w to że jeszcze kiedyś zagramy wspólnie. Musimy zadbać o to aby przebiegł w jak najlepszej atmosferze

    A co do Hamilkara to przypomniał mi się finał włoskiego turnieju 2v2 :p

    https://www.youtube.com/watch?v=EM8j...&feature=share

  10. Użytkownicy którzy uznali post Nieznajomy za przydatny:


  11. #26
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie mamy słabych graczy, po prostu w większości raczej zardzewiałych z powodu długiej przerwy. Sam zapisałem się do turnieju dla podbicia frekwencji; Rando chyba na coś tam liczy, ale jako że tutaj nie zagląda mogę pisać szczerze.

  12. #27
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cześć chłopaki. Powiem tylko, że Bachus poprosił mnie o grę. Nie obchodzi mnie to szczególnie, jeśli mnie nie chcecie, to w porządku. Ale dla przypomnienia, mogłem zagwarantować, że nie będę opóźniał, gram cały czas z europejskimi graczami i nie ma opóźnień. Jeśli chodzi o strefy czasowe, to też nie jest problem, ponieważ moja strefa czasowa to -5, więc jeśli nie grasz rano, to ja się obudzę.

    Oczywiście decyzja powinna należeć do mas i, jak powiedziałem wcześniej, nie mam nic przeciwko

  13. Użytkownicy którzy uznali post Hamilkar Barca za przydatny:


  14. #28
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hamilkar Barca Zobacz posta
    Cześć chłopaki. Powiem tylko, że Bachus poprosił mnie o grę. Nie obchodzi mnie to szczególnie, jeśli mnie nie chcecie, to w porządku. Ale dla przypomnienia, mogłem zagwarantować, że nie będę opóźniał, gram cały czas z europejskimi graczami i nie ma opóźnień. Jeśli chodzi o strefy czasowe, to też nie jest problem, ponieważ moja strefa czasowa to -5, więc jeśli nie grasz rano, to ja się obudzę.

    Oczywiście decyzja powinna należeć do mas i, jak powiedziałem wcześniej, nie mam nic przeciwko
    Co tu się dzieje aktualnie -_- Czy aby ten Pan nie miał być "zagraniczniakiem"?
    Spoiler: 







  15. #29
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2019
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 16 podziękowań w 9 postach
    Xd xd xd. To ja przygotuje popcorn.

  16. #30
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Teraz to ktos sobie robi jaja

  17. Użytkownicy którzy uznali post Nieznajomy za przydatny:


Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •