Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #31
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nawet gdyby Bachus nie założył drugiego konta albo na prośbę Hannibala nie przetłumaczył jego myśli, to co to w sumie zmienia? Z drugiej strony, jakby było info, że można grać z zagranicznymi kolegami, to może ktoś by skorzystał również. Przecież klan SB ma kontakt z rosyjskim VM, nawet ja mam konto na ich forum, gdzie rozgrywali CoN. Na przyszłość może warto po prostu uściślić, kto może brać udział w danym turnieju. Zdecydowana większość graczy nie posiadała wiedzy, że można sięgać po zagraniczne posiłki.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  3. #32
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Hami napisał to z wójkiem google (translate) - sam jestem w szoku.

    Dobra, tak czy inaczej sprawa na ten moment wygląda tak, że odpada nam jedna drużyna i muszę pokombinować z grupami.

  4. #33
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Translator nie przetłumaczy w ten sposób. To jest ładnie, gramatycznie napisane, składnia bez większego zarzutu. Ale jeśli serio dał sobie z tym tak dobrze radę, to czapki z głów. Miły akcent.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  6. #34
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    To Bachus nie chce grać z kims innym?

  7. #35
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Na ten moment sytuacja wygląda tak, że drużyna bachusa i Hamiego została skreślona w grupie B.

    Gdyby bachus zechciał dobrać sobie innego polskiego gracza, to przywrócę jego drużynę.

    Na chwilę obecną:
    - z Grupy A awansują 3 pierwsze zespoły,
    - z Grupy B i C awansują 2 pierwsze zespoły, a trzecie zespoły stoczą mecz barażowy o wyjście do fazy pucharowej.

    I nie marudźcie mi, że 2 tygodnie to mało na rozegranie 3-4 meczy.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  9. #36
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Do tej pory się nie odzywałem bo nie mam nic przeciwko temu żeby ktoś z zagranicy brał udział w turnieju. Jeżeli nie będzie problemu ze strefami czasowymi lub lagami to czemu nie pozwolić mu zagrać. Argument że jest za mocny (mimo że najprawdopodobniej jest) wydaje mi się trochę słaby choć w pełni go rozumiem (zbyt duża różnica poziomów zniszczy przyjemność z gry) aczkolwiek każda drużyna rozegra wiele meczy i ewentualnie tylko jeden ze zbyt silnym przeciwnikiem (zakładamy że ze zbyt silnym może nie będzie tak źle ). Więc jeżeli Bachus nie znajdzie teraz nikogo to pozwolił bym mu zagrać z Hamilkarem.
    No i gość się wysilił i napisał po polsku (nie ważne czy pomógł mu Bachus czy Google i tak miłe zaskoczenie). Jeżeli sam to napisał to wow bo jest to napisane poprawnie a to nie łatwe w naszym pięknym języku
    Genialnym plot twistem było by gdyby okazało się że Hamilkar jest po porostu polakiem z zagranicy

  10. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


  11. #37
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Seba Fallus III Wielki Zobacz posta
    Do tej pory się nie odzywałem bo nie mam nic przeciwko temu żeby ktoś z zagranicy brał udział w turnieju. Jeżeli nie będzie problemu ze strefami czasowymi lub lagami to czemu nie pozwolić mu zagrać. Argument że jest za mocny (mimo że najprawdopodobniej jest) wydaje mi się trochę słaby choć w pełni go rozumiem (zbyt duża różnica poziomów zniszczy przyjemność z gry) aczkolwiek każda drużyna rozegra wiele meczy i ewentualnie tylko jeden ze zbyt silnym przeciwnikiem (zakładamy że ze zbyt silnym może nie będzie tak źle ). Więc jeżeli Bachus nie znajdzie teraz nikogo to pozwolił bym mu zagrać z Hamilkarem.
    No i gość się wysilił i napisał po polsku (nie ważne czy pomógł mu Bachus czy Google i tak miłe zaskoczenie). Jeżeli sam to napisał to wow bo jest to napisane poprawnie a to nie łatwe w naszym pięknym języku
    Genialnym plot twistem było by gdyby okazało się że Hamilkar jest po porostu polakiem z zagranicy

    Bardzo dziękuję Seba za te słowa. Hammi jest świetnym gościem. Byłem w szoku, że człowiek z USA napisał w języku polskim do nas.

    Domniemanie, iż ja mu to napisałem, lub założyłem fejkowe konto są żałosne.

    Gdybym znalazł wcześniej gracza Polaka, to nie robiłbym zamieszania. Bardzo mi miło, że taki gracz zgodził się zagrać ze mną w drużynie. W turnieju, który dla pro graczy nie ma znaczenia.

    Widocznie szanuje on nas.

    Szkoda, że my banując go, nie okazaliśmy mu szacunku.

    Jest mi bardzo przykro.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  12. #38
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cóż, jestem 1/8 Polakiem, ale nie znam języka. Z rosyjskich turniejów wiem, jak pisać za pomocą Google Translate, aby nie wyglądało to na kompletny bałagan. Dla mnie logiczne jest pisanie w twoim języku, kiedy i tak jestem jedynym facetem, który jest Anglikiem.

    Tak jak powiedziałem wcześniej, nie mam nic przeciwko temu, żeby nie grać, jeśli wszyscy myślicie, że to nie w porządku, nie wezmę tego osobiście i wiem, że Pirx jest dobrym facetem, a ta sytuacja była nieco nieoczekiwana.

  13. #39
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Jeśli kolega Hannibal dostosuje się do naszej strefy czasowej i nie będziemy musieli grać o dziwnych porach, to w sumie można to jeszcze raz rozważyć. Bachus jak zawsze w swoim dobrym, starym stylu. Nic się nie zmienił. Choć nadal coś mi tutaj nie pasuje.

  14. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  15. #40
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez bachus81 Zobacz posta
    Bardzo dziękuję Seba za te słowa. Hammi jest świetnym gościem. Byłem w szoku, że człowiek z USA napisał w języku polskim do nas.

    Domniemanie, iż ja mu to napisałem, lub założyłem fejkowe konto są żałosne.

    Gdybym znalazł wcześniej gracza Polaka, to nie robiłbym zamieszania. Bardzo mi miło, że taki gracz zgodził się zagrać ze mną w drużynie. W turnieju, który dla pro graczy nie ma znaczenia.

    Widocznie szanuje on nas.

    Szkoda, że my banując go, nie okazaliśmy mu szacunku.

    Jest mi bardzo przykro.
    Weź Bachus przestań pierdzielić, pytałem na początku Ciebie czy masz parę to napisałeś "jeszcze nie" "pomyślę"

    Więc myślałeś myślałeś i każdy znalazł parę. Nie zgadzam się dlatego na udział Hamilkara

  16. Następujących 2 użytkowników podziękowało Nieznajomy za ten post:


Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •