Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 142

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #41
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nieznajomy Zobacz posta
    Weź Bachus przestań pierdzielić, pytałem na początku Ciebie czy masz parę to napisałeś "jeszcze nie" "pomyślę"

    Więc myślałeś myślałeś i każdy znalazł parę. Nie zgadzam się dlatego na udział Hamilkara
    Niestety, ale twój sprzeciw nie ma żadnego znaczenia. O wszystkim decyduje Pirx.

    Byłem wstępnie umówiony na grę z Tommiem, ale zapisał się z kimś innym.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  2. #42
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Mój sprzeciw ma znaczenie bo każdy może wyrazić swoje zdanie na ten temat.

    Zapisal się z kims innym bo nie mógł doczekać się od Ciebie odpowiedzi

    Na poprzednim turnieju 3K, już przekonałem się o twoim cwaniactwie dlatego mam takie a nie inne podejście

  3. #43
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nieznajomy Zobacz posta
    Mój sprzeciw ma znaczenie bo każdy może wyrazić swoje zdanie na ten temat.

    Zapisal się z kims innym bo nie mógł doczekać się od Ciebie odpowiedzi

    Na poprzednim turnieju 3K, już przekonałem się o twoim cwaniactwie dlatego mam takie a nie inne podejście
    W odróżnieniu do ciebie, z Tommem mamy dobry kontakt.

    Z nim mogę nawet przegrać, a i tak go lubię.

    Jeśli chodzi o polaków, to nie chciałem grać z randomami, którzy nie grają w Romka.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  4. #44
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Po prostu dziwnym jest branie prosów z zagranicy by zagrać w jakimś turnieju który w sumie jest o pietruszkę Na moje jest to niepotrzebne tryhardowanie, które psuje klimat turnieju który w zamyśle miał być miłym powrotem do Romka 2.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #45
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez bachus81 Zobacz posta
    W odróżnieniu do ciebie, z Tommem mamy dobry kontakt.

    Z nim mogę nawet przegrać, a i tak go lubię.

    Jeśli chodzi o polaków, to nie chciałem grać z randomami, którzy nie grają w Romka.
    Czyli wszyscy jesteśmy randomami

  6. Następujących 3 użytkowników podziękowało Nieznajomy za ten post:


  7. #46
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Skoro problem nie tkwi w braku kolegi, a znalezieniu partnera na odpowiednim poziomie, no to chyba można się tylko uśmiechnąć i nie kontynuować tematu dalej. A ja osobiście uważam, że mam dobry kontakt z Bachusem- ba, przed chwilą wspólnie trenowaliśmy. Bez urazy, ale to wygląda jak wyrachowana kalkulacja.

    PS Odnośnie turniejów, to każdy wzbudza emocje, wszak jest to zbiorowisko kilkunastu, czasem kilkudziesięciu mężczyzn. I to się nigdy nie zmieni. Emocje były w WKA, są w turniejach Warhammerowych, będą i w każdym innym. A przecież wszystkie są o pietruszkę, bo że ktoś wygra tam jakąś gierkę niczego tak naprawdę nie zmienia.

  8. #47
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Lylu, dobrze nam znany gracz szuka kolegi do drużyny. Jest godzien grać z Najwyższym Majestatem Szacownego Bachusa?

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  10. #48
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2019
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 16 podziękowań w 9 postach
    Osobiście nie rozumiem całego 'ambitnego' podejścia do tego turnieju i rzekomej walki o 'uczciwą rywalizację'. Proponuje by nasz kolega ze Stanów po prostu zagrał a o całej sprawie należy zapomnieć. Jeżeli faktycznie potrudził się by przetłumaczyć dwie wiadomości w googletranslator na nasz dziwny język tylko po to by uprzejmie wyjaśnić sprawę, i otrzymał takie reakcje, tj. teorie spiskową pod sufit, to trochę społecznośc wyszła na bande ksenofobów i buraków. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam ciepło Hamiklara

  11. Użytkownicy którzy uznali post Pawel90 za przydatny:


  12. #49
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel90 Zobacz posta
    Osobiście nie rozumiem całego 'ambitnego' podejścia do tego turnieju i rzekomej walki o 'uczciwą rywalizację'. Proponuje by nasz kolega ze Stanów po prostu zagrał a o całej sprawie należy zapomnieć. Jeżeli faktycznie potrudził się by przetłumaczyć dwie wiadomości w googletranslator na nasz dziwny język tylko po to by uprzejmie wyjaśnić sprawę, i otrzymał takie reakcje, to trochę społeczność wyszła na bandę ksenofobów i buraków. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam Hamiklara
    Ja nie rozumie dlaczego to niby "społeczność" wychodzi na buraka w tym wypadku. A co do uczciwej rywalizacji itd To skoro to nie ma totalnie problemu żadnego to po co jakieś zasady z pushem itd przecież to nie ma sensu niech każdy robi sobie co chce według Twojego podejścia prawda .

    Zresztą problem nie jest tutaj z Hamilkarem tylko z Bachusem nie ma co się oszukiwać, nich mi nikt nie wciska kitu że jakiś gracz z zagranicy śledzi to forum i kurde zobaczył turniej na romku -_-

    Kurde dlaczego zawsze jest jakiś problem z niczego i o byle co bo ludzie nie potrafią się dogadać, później się dziwicie że ludzie przeszli na WH. Wiem że większość osób woli schować głowę w piasek i niech sobie jakoś to będzie, ale niekiedy trzeba podjąć radykalne decyzje, żeby jednak wszystko potem jakoś się kręciło.

    Coś czuje, że Pirx znów stwierdzi, że nie warto nic dla "nas" nic robić przez takie akcji ......
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 02-05-2020 o 00:54
    Spoiler: 







  13. Następujących 4 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  14. #50
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2019
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    33
    Otrzymał 16 podziękowań w 9 postach
    Wyobraź sobie że dostajesz zaproszenie na niewielki turniej w państwie bałkańskim od znajomego, dowiadujesz się że jest jakieś zamieszanie i probojesz uprzejmie wyjaśnić sprawę w lokalnym języku. Przetłumaczyłeś swoją wiadomośc megadobrze, po czym 'tubylcy' uznają że ktoś się pod Ciebie podszywa i doszukują się spisku, obarczając winą twojego kolege .... XD

  15. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pawel90 za ten post:


Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •