-
Moderatorzy Globalni
Grupa A
https://challonge.com/pl/wfn4vt01
Grupa A:
Kapinosiu57 / Timi2k : Kolchida, Rzym, Kusz, Egipt, Getowie, Kimmeria, Kartagina, Seleucydzi, Galacja, Macedonia, Numidia, Icenowie
Seba fallus / Nieznajomy : Arwernowie, Ardiajowie, Bojowie, Nabatea, Masesyliowie, Icenowie, Macedonia, Nerwiowie, Tylis, Saba, Luzytanie, Kartagina, Kusz, Kolchida, Massalia, Getowie
Yoshiie / Kevin : Kush, Ardiajowie, Numidia, Egipt, Masalia, Arwernowie, Nabatea, Tylis, Pont, Swebowie, Kartagina, Sparta, Icenowie, Pergamon, Getowie, Saba
Alexander / Prykuś : Icenowie, Kartagina, Epir, Ateny, Seleucydzi, Baktria, Swebowie, Massalia, Egipt, Sparta, Pont, Armenia
Pyrrus / Randommnix : Swebowie, Kolchida, Saba, Bojowie, Kartagina, Tylis, Ardiajowie, Arwernowie, Numidia, Rzym, Partia, Nerwiowie, Kusz, Egipt, Icenowie, Seleucydzi
Adresy steam graczy w Zapisach.
Każda drużyna gra ze sobą jeden mecz złożony z 2 bitew (możliwe wyniki: 2:0 - 2 pkt dla zwycięzcy, 0 punktów dla przegranego; 1:1 - po 1 pkt dla każdej z drużyn).
Do fazy pucharowej przechodzą najlepsze 2 drużyny. Trzecie drużyny z Grup A, B i C będą konkurować o 2 miejsca premiujące do awansu do fazy grupowej.
Termin rozegrania bitew: 15 maja.
Bitwy umawiamy i wyniki wpisujemy w tym temacie. Wpisujemy również wykorzystane nacje ponieważ obowiązuje eliminacja nacji na poziomie grupowym (drużyna nie może w fazie grupowej wykorzystać tej samej nacji dwa razy). Reset nacji nastąpi na początku fazy pucharowej.
Powodzenia!
Ostatnio edytowane przez Pirx ; 16-05-2020 o 14:42
-
Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:
-
Stolnik
1 Pyrrus i Rando (Swebowie, Kolchida) 0:1 Yoshiie i Kevin (Kush, Ardiajowie)
2 Pyrrus i Rando (Saba, Bojowie) 1:1 Yoshiie i Kevin (Numidia, Egipt)
Dzięki za gry i powodzenia w kolejnych meczach
Ostatnio edytowane przez Pyrrus89 ; 11-05-2020 o 19:44
-
Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:
-
Kapinosiu57 / Timi2k
Alexander / Prykuś
Kiedy mozecie grac? my postaramy sie dostosowac bo praktycznie jestesmy codziennie od godziny 20. Zaakceptujcie zapro na steam bo wisi pare dni
-
-
Konny falangita rakietowy
-
-
Pyrrus i Rando 1:1 Nieznajomy i Seba
Kartagina / Tylis 1:0 Arwernowie / Ardiajowie
Ardiajowie / Arwernowie 0:1 Bojowie / Nabatea
-
Użytkownicy którzy uznali post Nieznajomy za przydatny:
-
Na mecz z Alexandrem i Prykusiem jesteśmy umówieni dziś o 22
A na mecz Kapinosiu57 / Timi2k we wtorek o 20
Wszystkie mecze w grupie A pójdą sprawnie
-
-
Alexander / Prykuś 0:2 Nieznajomy / Seba
Icenowie i Kartagina vs Tylis i Saba
Epir i Ateny vs Luzytanie i Kartagina
-
Użytkownicy którzy uznali post Nieznajomy za przydatny:
-
1 kapinosiu i timi ( kolchidia i rzym) 1:0 yoshie kevin ( pont i swebowie)
2 kapinosiu timi ( kusz i egipt) 0:1 yoshie kevin ( kartagina i sparta)
Dzieki za gry
-
Użytkownicy którzy uznali post kapinosiu57 za przydatny:
-
Kapinosiu57 / Timi2k czy możemy nasz dzisiejszy mecz przełożyć z 20 na 21? Mam dziś lekarza z młodym i mogę się na 20 nie wyrobić
-
-
Konny falangita rakietowy
Kapinosiu57 / Timi2k (Getowie/Kimeria) 0:1 Mongoł8(seba_f)/Nieznajomy (Kusz/Kolchida)
Kapinosiu57 / Timi2k (Kartagina/Seleucydzi) 0:2 Mongoł8(seba_f)/Nieznajomy (Masalia/Getowie)
Dzięki za grę
-
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Możesz edytować swoje posty
-
Zasady na forum