Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 381

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #51
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Znam obie wersje i testuję najnowszą . Nie mam zwyczaju przechowywać w folderze mods 2 modów jednocześnie, nawet jak są mody folderowe to mając swojekonfiguracje mogą być konflikty. Nie mam zwyczaju mieszać i szanuje pracę innych i doceniam. Mówię o błędach żeby można było je w miarę możliwości likwidować. Jeden z Mołdawskich Gen. ma rosyjskie nazwisko i opisy w języku rosyjskim. Natomiast nazwisko Karadzordżewicz jest serbskie a nie Mołdawskie, ale to drobiazgi, utrudnienia to bugi . Szkoda że nie ma więcej pomocy od innych , samemu trudno to ogarnąć, ja niestety na modowaniu się nieznam. Napisałem krótkie info na temat ,,Potop,, 1.3 na grupie facebokowej TW org PL. zachęcającą do pobierania i grania.

  2. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  3. #52
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    W moim teście stolica Mołdawii tez.

  4. #53
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez goro496 Zobacz posta
    Planowana jest na ten rok ale wiadomo jak to z planami bywa , w sumie mogę powiedzieć z tego co już zostało zrobione to właśnie dzisiaj skończyłem pisać od nowa wszystkie imiona i nazwiska dla wszystkich postaci bo jak już wcześniej pisałem był tam burdel że nie szło tego ogarnąć, w związku z nowymi imionami pojawią się jeszcze nowe postacie i zostały dorobione rody, został dodany do gry Neapol i Saksonia, prawdopodobnie zostanie usunięta Szwajcaria, zostały dorobione jednolite portrety dla postaci dopiero pojawiających się w grze zarówno generałów jak i księżniczek, zostały poprawione banery we frakcji brunszwiku oraz modele, a w zasadzie tekstury (chyba halabardnikow) w Austrii, ponieważ ich brakowało.

    Co zostało mi do zrobienia zanim wypuszczę moda to pomyśleć co zrobić z drzewem rodzinnym w przypadku Ron bo jest ono historyczne ale bardzo ubogie, dorobić skrypty, poprawić statystyki wszystkich jednostek zwłaszcza z naciskiem na armaty, poprawić mury wielkich miast bo nie można ich niekiedy niszczyć artyleria i chyba tyle
    No to trzymam kciuki! Brzmi wspaniale! Long live Saxony

  5. Użytkownicy którzy uznali post zuru za przydatny:


  6. #54
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Niestety w Rzeczypospolitej bezkrólewie , zabiłem w bitwie/ strzałami z muszkietu mołdawskiego/ Polskiego Króla , a Wiśniowiecki się zabugował w czasie szturmu. RP nierządem stoi . AI kierując w mojej grze RON nie walczy z kozakami, moskwicinami, szwedami, tylko z moją Mołdawią,/ warunki zwycięstwa dla RON to cała Mołdawia, ale dlaczego nie Moskwa/
    w ogóle Mołdawia w tym modzie to ekstremalne wyzwanie, ni kasy, ni polityki, ni rozwoju , ni dyplomacji, jak wytrzymam jeszcze 10 tur to wszystko poziom H/H w moich bitwach w polu najlepiej spisują się strzelcy mołdawscy a nie konnica. Usterki i błędy już opisywałem.
    Ostatnio edytowane przez anachoreta ; 23-01-2021 o 13:03

  7. #55
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dwa pytania:
    1. Czy przychod Warszawy jest prawidlowy (wynosi on ponad 28k)?
    2. Czy to normalne ze podczas grania w bitwy historyczne doswiadczam sporych lagów? Zwiazane jest to z duza iloscia jednostek na mapie?

    Z gory dziekuje za odpowiedzi

  8. #56
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    1. I tak i nie , chodzi o to żeby dany kraj był w stanie wygenerować spore dochody przy jednoczesnej możliwości ich utraty, inaczej mówiąc, gdy zdobędziemy stolicę danego kraju znacznie ich osłabiamy
    2. Tak, m. in chodzi o ilość jednoatek

  9. #57
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Skuteczny przeciw pancerzom musicie pousuwać, bo to w medku działa tak, że pancerz zero ochrony daje, to przesada To ma tylko nazwę skuteczny przeciw pancerzom ale prawda to dewastacja pancerzy i to psuje balans ;P

  10. #58
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Skuteczny przeciw pancerzom musicie pousuwać, bo to w medku działa tak, że pancerz zero ochrony daje, to przesada To ma tylko nazwę skuteczny przeciw pancerzom ale prawda to dewastacja pancerzy i to psuje balans ;P
    Czyli mówisz żeby wszystkim jednostkom ustawić pancerz na 0?

  11. #59
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Podoba mi się w tej modyfikacji podejście do opisów historycznych w info kalendarza, rzetelna dobra robota, jak na tą grę.

  12. #60
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez goro496 Zobacz posta
    Czyli mówisz żeby wszystkim jednostkom ustawić pancerz na 0?
    Piszę, że jeśli dasz jednostce pancerz 30 i będzie w nią strzelać milicja miejska najgorsza jednostka, to dla niej wartość obrony tej jednostki to zero, a przecież pancerze odbijały kule muszkietów.


    Po drugie pograłem dziś godzinkę w moda i zauważyłem, że kasując całą armię i rekrutując tylko najemników mamy dużo lepszą jakościowo armię i dużo tańszą, bo najemnicy z siłą strzału 10 mają koszt utrzymania 200, a np. polska piechota rekrutowana w miastach ma siłę ataku 7 i koszt utrzymania to 700. Ktoś dobrze koszty poustawiał ale zapomniał o najemnikach.

Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •