Strona 7 z 39 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 383

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #61
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Piszę, że jeśli dasz jednostce pancerz 30 i będzie w nią strzelać milicja miejska najgorsza jednostka, to dla niej wartość obrony tej jednostki to zero, a przecież pancerze odbijały kule muszkietów.


    Po drugie pograłem dziś godzinkę w moda i zauważyłem, że kasując całą armię i rekrutując tylko najemników mamy dużo lepszą jakościowo armię i dużo tańszą, bo najemnicy z siłą strzału 10 mają koszt utrzymania 200, a np. polska piechota rekrutowana w miastach ma siłę ataku 7 i koszt utrzymania to 700. Ktoś dobrze koszty poustawiał ale zapomniał o najemnikach.

    Czyli ustawić na 0
    Tak, przyznaje się bez bicia i nie wiem czemu nie poprawiłem tych najemników

  2. #62
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Piszę, że jeśli dasz jednostce pancerz 30 i będzie w nią strzelać milicja miejska najgorsza jednostka, to dla niej wartość obrony tej jednostki to zero, a przecież pancerze odbijały kule muszkietów.


    Po drugie pograłem dziś godzinkę w moda i zauważyłem, że kasując całą armię i rekrutując tylko najemników mamy dużo lepszą jakościowo armię i dużo tańszą, bo najemnicy z siłą strzału 10 mają koszt utrzymania 200, a np. polska piechota rekrutowana w miastach ma siłę ataku 7 i koszt utrzymania to 700. Ktoś dobrze koszty poustawiał ale zapomniał o najemnikach.
    bzdura Panie Piotrze Skuteczni przeciw pancerzom nie obniża pancerza do zera a o połowę
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #63
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam
    mam mały problem z kampanią gram RON i nie moge na wschodzie na nowo podbitych ziemiach żadnych jednostek rekrutować koszary są puste bez możliwości rekrutacji z resztą stajnie i garnizonach tak samo,, W zasadzie jednostki moge rekrutować tylko w prowincjach co były na start

  4. #64
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamu Zobacz posta
    Witam
    mam mały problem z kampanią gram RON i nie moge na wschodzie na nowo podbitych ziemiach żadnych jednostek rekrutować koszary są puste bez możliwości rekrutacji z resztą stajnie i garnizonach tak samo,, W zasadzie jednostki moge rekrutować tylko w prowincjach co były na start
    Zgadza się, chwilowo tak jest zrobione, mam mieszane odczucia co do tego, bo nie wyobrażam sobie żeby taki Ron był w stanie rekrutować np. Husarię w Moskwie, muszę to przemyśleć jak to zrobić żeby było dobrze

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało goro496 za ten post:


  6. #65
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzieki bo juz myślałem ze mod cos nawala.

    A tak poza tym świetna robota

  7. #66
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    husarie moze nie ale zwykła piechte czy mieszczan to raczej tak

  8. #67
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    tak? a to mnie oszukali, proszę o wybaczenie

    Co nie zmienia faktu, że w poszukiwaniu przyczyny problemu popełniłem błąd, a porblem jest to, że jednostki strzeleckie są zbyt silne i niezwykle skuteczne, przez co AI, które szkoli ich za mało druzgocząco przegrywa bitwy :p W dodatku dość nieudolnie nimi manewrują.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Piter za przydatny:


  10. #68
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Mimo różnych błędów , testujemy dalej, po zmianie ustawień graficznych, na własne nie miałem żadnego CDT, poziom gry H/H AI wydaje się tutaj bardziej aktywna i realizująca swoje cele na mapie taktycznej, wydaje się że o wiele lepiej niż w ,,OiM,,/ nie tylko moja opinia, mod pobrało do tej pory ponad 1000. ludzi więc jest grupa która tego próbuje i jest coraz większa, liczymy na dalsze usprawnienia Rosjanie domagają się na swoim forum tłumaczeń od swoich translatorów na rosyjski, i dopytują o moda, jest tam strona z info ale z nieaktualnym obrazem z wcześniejszej wersji, i odsyłka na MOD-DB. Napisałem żeby pobierali wersję 1.3 tyle mogę pomóc.

  11. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  12. #69
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Mimo różnych błędów , testujemy dalej, po zmianie ustawień graficznych, na własne nie miałem żadnego CDT, poziom gry H/H AI wydaje się tutaj bardziej aktywna i realizująca swoje cele na mapie taktycznej, wydaje się że o wiele lepiej niż w ,,OiM,,/ nie tylko moja opinia, mod pobrało do tej pory ponad 1000. ludzi więc jest grupa która tego próbuje i jest coraz większa, liczymy na dalsze usprawnienia Rosjanie domagają się na swoim forum tłumaczeń od swoich translatorów na rosyjski, i dopytują o moda, jest tam strona z info ale z nieaktualnym obrazem z wcześniejszej wersji, i odsyłka na MOD-DB. Napisałem żeby pobierali wersję 1.3 tyle mogę pomóc.

    Na sto procent nie będzie tłumaczenia moda na rosyjski, ale będzie na angielski to powinno im być łatwiej
    Ostatnio edytowane przez goro496 ; 30-01-2021 o 20:53

  13. Użytkownicy którzy uznali post goro496 za przydatny:


  14. #70
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jak będzie angielski fix to dalej sobie z tym poradzą. Z angielskim tłumaczeniem zrobią cracka na ruską lokalizację, u nich to tradycja przy zestawach i paczkach modów.

Strona 7 z 39 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •