Strona 5 z 39 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 383

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #41
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Tak tylko w ramach informacji, że coś się dzieje, oto proces tworzenia Saksonii


    obraz_2021-01-07_085200.jpg



    P.S Jak tu się da wstawić większe zdjęcie?

  2. #42
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Na dysk google wrzuć ;p

  3. #43
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Wrzuciłem info o modzie na fanowskiej grupie Total War na fejsie, oraz na interwars.ru w ramach popularyzowania polskich modyfikacji.

  4. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  5. #44
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Moje spostrzeżenia. Dym prochowy jest zbyt gęsty przy większej liczbie oddziałów strzelających spowalnia kamerę nawet na niskich ustawieniach efektów.

  6. #45
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Testuje mod w celu wychwycenia błędów. Gra Mołdawią 40 tur/nie RON bo wychodzę z założenia że najlepiej zrobiona/ Niestety mod ma permanentne wady./zaznaczam że gram z łatą 4GB. Podstawowa rzecz nie są wczytywane własne ustawienia nawet po zapisie kampanii trzeba powtarzać. Nie każdy chce grać na błysku ,anizotropach, i cieniach. 5 odlotów na pulpit w sytuacjach oblężenia stolicy przez RON odloty przy moich kontratakach, za każdym razem to samo. Bugi w przypadku AI przy oblężeniach małych miast z fortecę, AI nie ustawia drabin ani nie wyważa bramy mając narzędzia. Bugi przy moich atakach na polską flotę, Chora dyplomacja nawet księżniczka z 7 serduszkami nie potrafi podpisać umowy o handel. Zepsuta grafika Mołdawskich ochroniarzy/nakrycia głowy/ brak określenia warunków zwycięstwa/Mołdawia/ Ahistoryczny jeden z wodzów, wklejony z OiM. Nazwiska dyplomatów Serbskie, muzyka Węgierska zamiast Mołdawskiej, nierealistyczne misje , za mało tur. Nie aktywni sojusznicy. Natomiast pozytywne wrażenie z bitew, AI /H-H/ dobrze tworzy szyk bojowy, nie daje się sprowokować, tworzy rezerwy taktyczne/ tak to wygląda z perspektywy Mołdawskiej, na dzień dzisiejszy z powodu tych błędów kraj nie do grania. Zaznaczam że mod wgrałem na wyczyszczonym czystym MED-2 King. ponieważ z innymi modami jest to konfliktowe, przetestowałem też taką opcje.

  7. #46
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Który z wodzów jest a historyczny i wklejony z oim? osobiście robiłem wszystkie postacie i wszystko było robione od zera, co do reszty, cóż, wszystkiego niestety sam nie ogarnę i z częścią trzeba się niestety pogodzić

  8. #47
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    A wersja 1.3 to nie jest łatka tylko pełna wersja, więc jeśli wymieszales te wersje moda to głupoty mogą być, tylko nie wiem ile razy muszę to powtarzać

  9. #48
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dziękuję pięknie wszystkim którzy pracowali nad wersja 1.3.
    Jest po prostu genialna!

    Czy wersja 1.4 jest planowana na ten rok czy już na 2022?

  10. #49
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Planowana jest na ten rok ale wiadomo jak to z planami bywa , w sumie mogę powiedzieć z tego co już zostało zrobione to właśnie dzisiaj skończyłem pisać od nowa wszystkie imiona i nazwiska dla wszystkich postaci bo jak już wcześniej pisałem był tam burdel że nie szło tego ogarnąć, w związku z nowymi imionami pojawią się jeszcze nowe postacie i zostały dorobione rody, został dodany do gry Neapol i Saksonia, prawdopodobnie zostanie usunięta Szwajcaria, zostały dorobione jednolite portrety dla postaci dopiero pojawiających się w grze zarówno generałów jak i księżniczek, zostały poprawione banery we frakcji brunszwiku oraz modele, a w zasadzie tekstury (chyba halabardnikow) w Austrii, ponieważ ich brakowało.

    Co zostało mi do zrobienia zanim wypuszczę moda to pomyśleć co zrobić z drzewem rodzinnym w przypadku Ron bo jest ono historyczne ale bardzo ubogie, dorobić skrypty, poprawić statystyki wszystkich jednostek zwłaszcza z naciskiem na armaty, poprawić mury wielkich miast bo nie można ich niekiedy niszczyć artyleria i chyba tyle

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało goro496 za ten post:


  12. #50
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Warszawa jest zbugowana.

Strona 5 z 39 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •