Strona 27 z 39 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 383

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #261
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Przez ostatnie 2 dni głowiłem się nad zagadką broni palnej w medku.

    Wrzucam plik dzięki któremu broń palna potrafi teraz ostrzeliwać jednostki na murach, oraz znacznie więcej jednostek z murów oddaje strzały do oblegających przez co oblężenia mają znacznie wiecej sensu, bo dotychczas większość muszkieterów na murach stała i obserwowała. Na polu bitwy też dzięki temu bot znacznie lepiej się zachowuje, bo strzelcy mają większy promień strzału więc mniej gonią jak szaleni poprawiając formację, a więcej strzelają. Na razie nie widzę złych skutków ubocznych. Trzeba przetestować.

    Poniżej link:

    https://drive.google.com/file/d/1e9o...ew?usp=sharing
    Super sprawa. Pobrane. Pytanie tradycyjne, grać od początku, stare zapisy nie?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #262
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kotołak Zobacz posta
    Super sprawa. Pobrane. Pytanie tradycyjne, grać od początku, stare zapisy nie?
    A nie wiem czy kampania odpali, jak odpali stara to można grać, a jak nie to trzeba od nowa. We własnych bitwach sprawdzałem tylko.

  3. #263
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    A nie wiem czy kampania odpali, jak odpali stara to można grać, a jak nie to trzeba od nowa. We własnych bitwach sprawdzałem tylko.
    Dzięki za odpowiedź, właśnie zaczynam kampanię od nowa, nie będę ryzykował potencjalnych crashy. Pozdrawiam
    EDIT:

    Pograne troszkę Chanatem krymskim i Imperium Osmańskim, też troszkę, pełna kampania będzie wiadomo z R.O.N-em łącznie z koloniami w Ameryce ; ale nim do tego dojdzie sprawdzam po kolei nacje. Jutro powinny być tego filmiki już po konwersji na kanale, może coś Wy twórcy tego moda dojrzycie, co jeszcze trzeba zmienić. Broń palna jest różnica, oj jest
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #264
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Wrzucam plik zmniejszający siłę ognia przez piechotę o połowę, dzięki czemu nie będą się tak wyżynac, że wypadałoby prowadzić wojnę okopową jak w I wś, bo potęga ognia jest wielka. Odwzoruje to brak celności ówczesnej piechoty.

    Jednocześnie piechota wciąż ma cechę skuteczny przeciwko pancerzom przez co może zadać duże straty ciężko opancerzonym przeciwnikom + większość jednostek w modzie ma obronę wynikającą z umiejętności walki wręcz więc wcale nie będą zabijać mniej o połowę, bo to się tak bezpośrednio nie przelicza. Aktualnie gracz wygrywa z minimalnymi stratami większość bitew jeśli się mniej wierci i pozwala piechocie strzelać ze swoich karabinów maszynowych, bo taką siłę ma broń palna w tym modzie.
    Łucznikom nie zmniejszyłem siły ostrzału, bo łuki i tak zadają mniej obrażeń nawet jeśli mają w statystykach wpisaną większą wartość.
    + dzięki mojej poprzedniej poprawce piechota znacznie skuteczniej strzela i zdecydowanie brak tu balansu.

    Dodajcie proszę do najnowszej wersji moda:

    https://drive.google.com/file/d/13eo...ew?usp=sharing

  5. Użytkownicy którzy uznali post Piter za przydatny:


  6. #265
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    ok, były efekty uboczne, piechota strzelała bez przeładowania, już naprawione

    https://drive.google.com/file/d/1MXV...ew?usp=sharing

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Piter za ten post:


  8. #266
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Wrzucam plik zmniejszający siłę ognia przez piechotę o połowę, dzięki czemu nie będą się tak wyżynac, że wypadałoby prowadzić wojnę okopową jak w I wś, bo potęga ognia jest wielka. Odwzoruje to brak celności ówczesnej piechoty.

    Jednocześnie piechota wciąż ma cechę skuteczny przeciwko pancerzom przez co może zadać duże straty ciężko opancerzonym przeciwnikom + większość jednostek w modzie ma obronę wynikającą z umiejętności walki wręcz więc wcale nie będą zabijać mniej o połowę, bo to się tak bezpośrednio nie przelicza. Aktualnie gracz wygrywa z minimalnymi stratami większość bitew jeśli się mniej wierci i pozwala piechocie strzelać ze swoich karabinów maszynowych, bo taką siłę ma broń palna w tym modzie.
    Łucznikom nie zmniejszyłem siły ostrzału, bo łuki i tak zadają mniej obrażeń nawet jeśli mają w statystykach wpisaną większą wartość.
    + dzięki mojej poprzedniej poprawce piechota znacznie skuteczniej strzela i zdecydowanie brak tu balansu.

    Dodajcie proszę do najnowszej wersji moda:

    https://drive.google.com/file/d/13eo...ew?usp=sharing
    ja na razie pogram tym wcześniejszym, bo są nacje, co piechotą stały bardzo mocno^^
    I według mnie, mogę się mylić, trzeba od nowa grę zaczynać.
    W sumie jak znajdę czas, to mogę grać różnymi wersjami moda, no ale mój Belizariusz też czeka, może by się tak sklonować?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #267
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Dodajcie proszę do najnowszej wersji moda:

    https://drive.google.com/file/d/13eo...ew?usp=sharing
    Dzięki, dodamy

  10. #268
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Le Pakul Zobacz posta
    Dzięki, dodamy

    Przetestujcie tylko jak to działa i zachowajcie stary plik. Nie wiem czy animacja ładowania działa dobrze i co tam jest namieszane. Nie wiem czy ot nie było przed tymi zmianami namieszane.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Piter za przydatny:


  12. #269
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Próbuję sił jako Hetmanat Kozacki. Podobnie jak w przypadku gry RONem, intro to coś pięknego. Jest możliwość do każdej nacji? Kto je robił? Wiadomo, wymaga pewnie ogromu pracy, ale efekt jest klimatyczny dla tego czasu. Gram na pliku z poprawioną bronią palną, ale nie tą ostatnią, z tą bardzo mocną^^... I tak atakuję bez problemowo w przewadze, jak to kiedyś bywało
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 21-05-2022 o 20:37
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  13. #270
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Można by tak pierwszą minutę z poniższego z napisami zrobic jako intro:

    https://www.youtube.com/watch?v=HjI3...nel=Juvefan994

  14. Użytkownicy którzy uznali post Piter za przydatny:


Strona 27 z 39 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •