Strona 20 z 39 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 381

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #191
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Niestety u mnie co jakiś czas to samo, może to być związane z programem operacyjnym, ilością wolnej przestrzeni na dysku, oraz niektórymi programami u mnie pomaga wyłączenie zapory sieciowej , skonfigurowanej z grą na Steam. wielu twierdzi że tu jest generator tego typu błędów, niestety MED-2 Kingdoms Definitywna Edycja jest nieprzyjazna dla modów wielu graczy , gra w to ,,poza,, np. gracze z Rosji preferują tzw. ,,zborki,, czyli mody zintegrowane z wersją testową z poza ,,steam,, z dodanym plikiem wykonywalnym . Niektórzy eksperymentują, i przenoszą grę poza Steam i programy 86 podobno pomaga. Nie miałem tego zjawiska na WIN 7. Na pewno nie jest to wina modyfikacji. Cóż MED-2 był robiony pod inne programy operacyjne , 32 bit, 2gb RAM więc przy modach proponujących o wiele więcej i nowszych programach operacyjnych zawsze będą jakieś problemy ale można to zminimalizować czytając porady graczy i podjąć ,,alternatywne decyzje,,
    Ostatnio edytowane przez anachoreta ; 27-09-2021 o 21:10

  2. #192
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Cześć wszystkim, pracuję nad nową wersją moda, główną zmianą ma być rokosz Lubomirskiego. Frakcja już istnieje, skrypt działa jednak mam klika problemów z którymi nie potrafię sobie poradzić i proszę Was o poradę. Jak widać na obrazku poniżej nad armią rokoszan powiewa flaga Szwajcarii, to samo pojawia się przy zmianie tury na górze ekranu(o dziwo przy wyborze "własnej bitwy" pojawia się właściwa grafika, to ogarnąłem). Stanisław Warszycki prezentuje się na mapie kampanii prawidłowo ale sam Lubomirski już dużo gorzej, jak to poprawić? Jak pozmieniać symbole tej frakcji o których wspominałem powyżej? Przy wystąpieniu wydarzenia "Rokosz Lubomirskiego" nad opisem pojawia się czarne pole, jak uzupełnić je grafiką?prtscr.jpg

  3. Użytkownicy którzy uznali post Le Pakul za przydatny:


  4. #193
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    przy okazji w czasie bitew z Palatynatem oddziały w/w mają czarną flagę bez symbolu frakcji. Dobra wiadomość że postanowiłeś kontynuować swoją wersję . Mam pytanie czy twoje pliki ładujemy na czysty 1.3 czy na poprawkę 1.4 .

  5. #194
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Potrzebna wersja 1.4, plik wypakowujemy do folderu potop, aczkolwiek z racji tego że pakuje zawsze cały folder z potopem, a zmieniałem już wersję 1.4 to wydaje mi się że nawet samo przeklejenie go do mods powinno zadziałać.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Le Pakul za przydatny:


  7. #195
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Na wersji 1.4 wyrzuca mi grę do pulpitu podczas końca tury z 17 na 18 dzieje się to na turze buntowników i tylko niektórymi państwami np. Anglia, Francja, Holendrzy. Miał ktoś podobny problem?

  8. #196
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Tego wyrzucania w różnych sytuacjach jest więcej, armie tzw . buntowników generują błędy, plus zbugowane armie w czasie bitew zwłaszcza pod fortyfikacjami , są też oddziały srebrnych duchów.

  9. #197
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Od 30.11.2021 próbuję dodać wersję 1.5 na moddb. Mimo że jeszcze tego samego dnia dostałem od nich maila zaczynającego się zdaniem "A file you recently added to Mod DB (Potop Total War 1.5) has just been authorized" dalej nie jest zautoryzowana. Pisałem już do nich w tej sprawie, dodawałem wersję raz jeszcze, edytowałem pierwotnie dodany plik ale bez żadnego rezultatu. Dalej próbuję z nimi się porozumieć i będę dążył do tego żeby ta wersja pojawiła się na stronie a jakby ktoś chciał ją pobrać wcześniej to na razie można stąd: https://drive.google.com/file/d/1HD3...ew?usp=sharing
    Główne zmiany w porównaniu z poprzednimi wersjami:
    Dodanie wszystkich hetmanów, polskich i litewskich, do 1750 roku
    Unia hadziacka
    Rokosz Lubomirskiego
    Powstanie Paleja
    Wojna domowa na Litwie

  10. Użytkownicy którzy uznali post Le Pakul za przydatny:


  11. #198
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Pobieram do testowania , niestety nie znam się na modowaniu, a jest wiele plików, do wyczyszczenia , np. jak testowałem Rosję to pojawiają się przy RPG teksty w języku rosyjskim chyba to z O I M ze starej wersji Potopu. Ale dobrze że są ludzie co poświęcają czas dla tego projektu, jeśli będzie nowa wersja na MOD-DB to zarekomenduję to w grupach fanowskich do których należę.

  12. #199
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach

  13. Użytkownicy którzy uznali post Le Pakul za przydatny:


  14. #200
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2022
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    siemka mam problem co ture wywala mi grę " Medieval 2:Total war encointered an unspecified erroe and woll now exit" o co chodzi a nawet nie moge save wczytac

Strona 20 z 39 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •