Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 383

Wątek: POTOP Total War v1.8

  1. #331
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Cytat Zamieszczone przez Le Pakul Zobacz posta
    Odnośnie najnowszych screenów, jest jakieś miejsce gdzie powinniśmy je wrzucać?
    Jak wrzucisz to umieszczę je w newsie od modzie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  3. #332
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Moja wstępna - mała recenzja:
    Mimo, że upał mnie zabija, zacząłem grać w najnowszą wersję.
    Spoiler: 
    Moja uwaga Panowie Autorzy, zerkajcie czasem na discorda, wiem, wiem, ja też^^...

    Kampania Historyczna:
    !. Bardzo inteligentne posunięcie z rozdzieleniem kampanii, na historyczną dotyczącą RON i alternatywną.
    2. Znawcą RON nie jestem, więcej wiem, o Bizancjum, ale wg mojej wiedzy, bo jak podkreślałem czasem, RON to jedyna rzecz, co trzyma mnie w tych czasach i wcześniejszych ciut, to realia aż za mocno pokreślone.
    To komplement, niezła rzeźnia
    3. AI kompa na mapie kampanii reaguje, szybko i zdecydowanie, tego brakuje nawet w innych oryginalnych TW. Czuć, że trzeba się sprężać, każda bitwa na manualu...
    4. Klimat, muza, filmy, kto to czynił, to zrobił podobnie jak w LOTR pod TW Rome Remastered, by nakreślić klimat tamtych czasów, jakie wydają nam się, mi na pewno, że są odpowiednie.
    5. Dla tych, co instalują, a wcześniej ściągają moda - stara zasada, co Araven wyczaił i Eutyches "młody" - wyłącznie na ten czas UAC/mimo zmian systemów, bibliotek itp. ja np. gram w TW z wyłączonym UAC/, antywirusy, zróbcie wyjątki w zaporze chociażby, sprawdzacie wcześniej jak w ogóle Medek 2 wam chodzi, nim cokolwiek zaczniecie robić do instalacji moda. Wiem, to co napisałem, to banalne sprawy, ale uwierzcie mi, czasem o takie rzeczy można się potknąć, wiem, bo jakiś czas pomagałem w pomocy technicznej przy LOTR i jaja tam były, też przy modzie ściąganym z zewnątrz.
    6. Uwaga, u mnie chodzi bez wywalenia, ale ostatnio gry przerzucam na SSD i zawsze coś, to daje. Czasem pomaga instalacja nie w Program Files (x86). np. KOTY
    7. Używając czitów, trainerów itp. jest duże prawdopodobieństwo, że zacznie mod wywalać, wiem, bo nawet to sobie sprawdziłem.
    Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy dotrwali do końca tego tekstu i tym, co uczynili mój wolny czas ciekawszym.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #333
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Intencje dobre ale wg. mnie modyfikacja słaba , kompilacja pomysłów z modów 30 lat Wojny i Ogniem i Mieczem plus to co było w starej niedokończonej wersji plus dodatki i kampania od aktualnych autorów. Grafika modeli bardzo odstaje od najlepszych modów dla tego silnika . Brak możliwości własnych ustawień w panelu opcji, niedokończona mechanika rekrutacji dla wielu pomniejszych nacji , błędy w lokacjach miast i osad, teksty w cyrylicy od OiM , wadliwe skrypty, tworzące błędy w grze itp, itd. Daleko jeszcze do takiego 30 lat wojny . Tyle że tam nie da się grać RON.

  5. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  6. #334
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Intencje dobre ale wg. mnie modyfikacja słaba , kompilacja pomysłów z modów 30 lat Wojny i Ogniem i Mieczem plus to co było w starej niedokończonej wersji plus dodatki i kampania od aktualnych autorów. Grafika modeli bardzo odstaje od najlepszych modów dla tego silnika . Brak możliwości własnych ustawień w panelu opcji, niedokończona mechanika rekrutacji dla wielu pomniejszych nacji , błędy w lokacjach miast i osad, teksty w cyrylicy od OiM , wadliwe skrypty, tworzące błędy w grze itp, itd. Daleko jeszcze do takiego 30 lat wojny . Tyle że tam nie da się grać RON.
    Grałeś w tę wersję? Tam z OiM praktycznie mało, co jest. Gdzie masz cyrylicę? Daj skriny, nie neguje tego, ale z drugiej strony, jest pozwolenie na wykorzystanie materiału, skoro znasz rosyjski etc, to pomóż? Nie pisze tego złośliwie, ale ja tego moda nie popuszczę, bo to jedna z Tych modyfikacji. Ale zrobisz, jak uważasz, co masz do lokalizacji? Widziałeś inne oryginalne TW?
    Co do ustawień, to co zrobili twórcy Bulat Steel, to kwintesencja engine Medka 2 z dodatkami i mam wrażenie, że wbrew prawu grzebali w silniku, ale wyszło super. Grafika modeli? Jak wcześniej napisałem, znam moda, co wymieniłeś i inne traktujące o podobnych czasach pod Medka 2 i nie widzę różnicy jakiejś, no chyba, że ojkofobią się zaraziłeś?^^


    P.S,
    To jak pomożesz z cyrylicą. Ja też znam, ale mam nową pracą i często nie odróżniam dni tygodnia^^
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 28-08-2022 o 11:07
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  8. #335
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Teksty pisane cyrylicą napotkałem w wersji 1.5 próbując rozgrywkę Mołdawią w opisach RPG , błędy graficzne to srebrne duchy w artylerii . Aby poprawić graficzny wizerunek konia podmieniam tekstury z Real Horses Mod. Kiedyś to sugerowałem autorom i w 1.5 trochę zostało podmienione , nie mam zdolności do modowania zwłaszcza grafiki. Też chciałbym aby ten produkt był usprawniany i na wysokim poziomie . Na własny użytek poprawiam grafikę tylko przez Reschade . Jak znajdę czas trochę potestuję najnowszą wersję.

  9. #336
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Dodałem do pierwszego posta linki do wersji 1.6 i wersji jeszcze nieoficjalnej, w trakcie prac.
    Te ostatnią można pobrać stąd: https://drive.google.com/file/d/1YJf...ew?usp=sharing
    Została dodana jeszcze trzecia kampania, polecam przetestować
    Ostatnio edytowane przez Le Pakul ; 20-10-2022 o 17:30

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Le Pakul za ten post:


  11. #337
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Pobawiłem się trochę kampanią alternatywną i najważniejsze zmiany to:

    1.Rozdzielenie kampanii alternatywnej na dwie, bo nie ma chyba innej możliwości pomieścić wszystkie frakcje (chyba że ja nie znalazłem)
    2.Zmiany w rekrutacji wojsk - teraz będzie można szkolić część wojsk po za granicami kraju z początku gry
    3.Zwiększone dochody z różnych budynków, a co za tym idzie:
    4.Zwiększone koszty utrzymania wojsk żeby zachować balans

    Trzeba będzie się nagłowić czy warto mieć dużo wojska czy nie

    Zmiany zostawiam tutaj także do testów. Pakul jak znajdziesz chwile to zerknij

    https://drive.google.com/file/d/18ir...ew?usp=sharing

  12. Następujących 3 użytkowników podziękowało goro496 za ten post:


  13. #338
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Odpalać kampanię na 1.6 czy czekać na wersję 1.7? Jak wygląda przybliżony harmonogram?

    I czy to przyszłe 1.7 jest stabilne czy warto tylko dla testowania grać?

    Chciałbym wreszcie pograć długa kampanię a na poprzednim komputerze coś przeszkadzało.

    Pozdrawiam
    Pan Kowalski

  14. #339
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Najświeższą, ale jeszcze nie oficjalną, wersję można pobrać stąd: https://drive.google.com/file/d/1YJf...ew?usp=sharing
    To pełna wersja i jest stabilna(na pewno bardziej niż 1.5)
    Ostatnio edytowane przez Le Pakul ; 20-10-2022 o 17:29

  15. Następujących 3 użytkowników podziękowało Le Pakul za ten post:


  16. #340
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Le Pakul Zobacz posta
    Najświeższą, ale jeszcze nie oficjalną, wersję można pobrać stąd: https://drive.google.com/file/d/1mgN...ew?usp=sharing
    To pełna wersja i jest stabilna(na pewno bardziej niż 1.5)
    Psze Pana , jestem pełen entuzjazmu etc. by Tobie/Wam testować, ale jak z zapisami teraz ze starszych wersji? Podejrzewam, że od nowa trzeba?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 34 z 39 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •