Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: DLC The Warden & The Paunch -Dyskusja Ogólna

  1. #1
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach

    DLC The Warden & The Paunch -Dyskusja Ogólna

    THE WARDEN & THE PAUNCH W TOTAL WAR: WARHAMMER II
    Oto starcie, którego nie warto przegapić: elfy wysokiego rodu kontra zielonoskórzy

    Pakiet The Warden & The Paunch, który pojawi się na rynku 21 maja, wprowadza dwóch nowych legendarnych lordów dla zielonoskórych i elfów wysokiego rodu. Obaj są bohaterami kampanii kończącej się spektakularnym starciem, którego wynik zadecyduje o przyszłości słynnego królestwa Yvresse.

    Zobacz tę zaciekłą rywalizację w najnowszym zwiastunie: https://youtu.be/Rt4a54vs7xM
    Zaciekła rywalizacja
    Wódz Grom, bardziej znany jako Grom Bebzol, jest jedynym wodzem zielonoskórych, któremu udało się dokonać udanej inwazji na owiane sławą wyspy Ulthuan, ojczyznę elfów wysokiego rodu. Nadęty i nieposkromiony Grom to nieustraszona postać, obdarzona niezwykłą mocą i Łaaa!, które aż garnie się do walki.

    Etharion, książę Yvresse, to jeden z najznamienitszych elfów wysokiego rodu na całej wyspie Ulthuan. Udało mu się wielokrotnie osiągnąć to, co wielu z jego pobratymców uznaje za niemożliwe. Siedzący na grzbiecie swego eterycznego gryfa imieniem Huragan Etharion stanowi uosobienie zemsty – zrobi on wszystko, co w jego mocy, by chronić Yvresse przed nadciągającą zieloną falą.
    Nowe, zabójcze oddziały
    Okrutna siła ściera się z zabójczą elegancją, gdy gromada nowych oddziałów wkracza na pola bitwy Nowego Świata. Ci siewcy śmierci to zarówno takie jednostki bohaterów, jak Arcymag czy Olbrzymia Wiedźma Rzecznych Trolli, jak również niszczycielskie wojska lądowe: magiczne Nieujarzmione Monolity, majestatyczny Tajemny Feniks czy śmiercionośne Lwy Bojowe z Chrace.

    Legendarny lord za darmo
    Książę Imrik z Caledoru będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy Total War: WARHAMMER II. Temu potężnemu władcy smoków ani razu nie zdarzyło się złamać przysięgi złożonej przyjacielowi, dlatego jest on zdeterminowany, by pomóc Eltharionowi w obronie ojczyzny przed potężną zieloną falą, która zmierza w ich kierunku.
    Aktualizacja Starego Świata
    Razem z tym pakietem DLC udostępniona zostanie nowa aktualizacja dla wszystkich graczy Total War: WARHAMMER II. Ta aktualizacja Starego Świata zawiera znaczne ulepszenia dla frakcji zielonoskórych, w tym poprawę mechaniki Łaaa!, wierzchowce typu rydwan i wiele więcej.
    Więcej szczegółów na temat The Warden & The Paunch można znaleźć w FAQ, dostępnym tutaj.

    Informacje dot. sprzedaży
    Embargo: 7 maja, 15:00 BST

    Data premiery: 21 maja, 15:00 BST
    Sugerowana cena detaliczna: £6.99, $8.99, €8.99
    Strona na Steam: https://store.steampowered.com/app/1209120

    Zapraszam do dyskusji
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Legionista Zobacz posta
    Wódz Grom, bardziej znany jako Grom Bebzol
    Wszystko pięknie, zawsze to rework kolejnej nacji z jedynki, tylko tłumaczenie niestety leży i kwiczy. Nie wiem kto z Brzuchola (tłumaczenie "the Paunch") zrobił jakiegoś dziwnego Bebzola.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    No tłumaczenie w wersji pl trochę boli.

    Natomiast co do samego dlc to wygląda ono solidnie, ale widać że CA wstrzymało rękę przy zawartości, tak by do 3 części było co dodawać.
    No i dla mnie orkowie i gobliny jako jednostki na papierze wyglądają tak sobie. Tu widać że cała energia poszła w darmową przeróbkę tej rasy.

    Ale trzeba poczekać do premiery by definitywnie postawić krzyżyk.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #4
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Takie info dostałem od Cenegi przetłumaczone jak beda klucze postaram sie dla patronow o nieoficjalne kawalki wideo juz teraz czekam na klucze od cenegi
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  5. Użytkownicy którzy uznali post Lord_Legionista za przydatny:


  6. #5
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Wydaje mi się że Cenega specjalnie to tak przetłumaczyła dla mema w tej grze dużo jednostek mem
    Ostatnio edytowane przez The Undertaker ; 13-05-2020 o 19:22

  7. #6
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    To mogli przetłumaczyć na bebech


    Stary nick:kujon333


  8. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Czy jest szansa, by wpłynąć na zmiany w tłumaczeniu? Bo na razie to brzmi wprost śmiesznie.

    Na sam dodatek czekam z niecierpliwością, rework rasy z jedynki wraz z nowymi jednostkami daje szansę na to, że pojawią się w trójce roje dla Skavenów, Jaszczurek i Królów Grobowców oraz Snotlingi dla Zielonków.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #8
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    napisze do przemka ale mysle ze nieda rady
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  10. #9
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    No co zrobić, takiej mocy nam brak jedynie można zrobić moda co poprawia tłumaczenia jednostek, jeśli tak to boli niektórych.
    Ostatnio edytowane przez Rancor ; 11-05-2020 o 09:31

  11. #10
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    To chyba nie pierwszy raz kiedy mam takie fajne tłumaczenie ;p chociaż i tak nie przebije nic tych kwiatków z Romka 2 . Co do samego DLC to mam mieszane opinie pewnie pochyle się bardziej nad tematem jak będzie więcej info póki co wygląda co co najwyżej średnio (chodzi mi głównie o aspekt multi i nowych jednostek/lordów). Co do kampanii nie mogę się wypowiedzieć bo mam mało ogarnę i nie wiem czy idą do przodu czy podobny poziom cały czas.

    @Ituriel

    Lubie czytać Twoje opinie co do singla bo masz tego milion na głowie coś konkretnego się tym razem zmieni czy raczej to co zawsze nowe pozycje, kilka fajny mechanik ale na dłuższą metę nadal to samo?
    Spoiler: 







Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •