Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mała liczba fps na mapie kampani.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mała liczba fps na mapie kampani.

    Cześć ostatnio zacząłem grać w attile i fps na mapie kampanii nie dobija nawet do 30, czesto spada nawet poniżej 15, kiedy w bitwach nawet przy kilkunastu tysiącach jednostek wszystko działa płynie.W warhammer 2 i rome 2 wszystko działa jak trzeba, wszystkie sterowniki zaktualizowane.

    Mój pc
    rtx 2070 super
    ryzem 5 3600
    16gb ram

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=1256826398

    trochę dziwne, ale spróbuj z tym, może coś pomoże. Dodatkowo w pliku preferences.script.txt zmień number_of_threads na tyle ile masz wątków w procku czyli chyba podobnie jak ja 12.

    Generalnie w Attyli cienie mocna mulą, ale skoro w bitwach masz ok, to dziwne że w kampanii coś muli. Może jakieś efekty mgły w kampanii lub coś innego zamula? Pobaw się ustawieniami karty graficznej albo ustawieniami grafiki w grze. Ja mam Ryzen 1600, Geforce GTX1050TI, czyli dużo słabszy, a mam tylko cienie minimalne (nie całkiem wyłączone, tylko te poziom wyżej) i mi chodzi na 40kilku klatkach gra.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  4. #3
    Chłop
    Dołączył
    May 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzieki za odp, ale zmiana liczby wątków dużo nie pomogła, fps nie spadały już aż tak drastycznie ale wzrost fps był minimalny 2/3 , po zmianie ustawień z extreme na max performence fps cieżko miał by dobić do 40, jedynie na obszarach pokrytych mgłą było spoko ok 50 klatek.
    Ostatnio edytowane przez Madafaker123 ; 15-05-2020 o 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •