Zobacz wyniki ankiety: Jaka opcja Ci odpowiada?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cieszę się z wydania na Epic przez jeden dzień za free - pobiorę i nie interesuje mnie Steam

    6 25.00%
  • Nie podoba mi się ta opcja, jednak i tak wezmę za free

    9 37.50%
  • Pobiorę, jednak jak wyjdzie wersja Steam ją kupię

    6 25.00%
  • Będę konsekwentnie czekał na wersję Steam i nie dam zarobić EG (przy ewentualnych DLC)

    3 12.50%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Ankieta odnośnie polityki CA względem Troy

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Ankieta odnośnie polityki CA względem Troy

    Zapraszam do odpowiedzi na pytania.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Wielu graczy na świecie jest bardzo niezadowolonych z tego co CA wczoraj ogłosiło. Powiem szczerze, że też jestem w tej grupie. Rozdrabnianie serii w ogóle mi się nie podoba. Epic Games ładuje sporo kasy w nachalną promocję ich platformy. Przy grach typu GTA V czy Civilisation VI, które mają już kilka lat taka opcja była ok i zachęcała nowych graczy. Jednak dawanie tytułu serii Total War na Epic Games poza Steam, gdzie gry TW mają jeden launcher, menadżer modów, assembly kit do modowania itp. jest dla mnie dużym przegięciem bez względu na hajs jaki CA za to dostało. Szczególnie nie podoba mi się to jako modderowi. Przez darmówkę na Epicu wiele osób pobierze Troy jako świeżaka i odstąpi od Steam na jakiś czas, bo lanchery trzeba włączać osobno. Biblioteki modów TW budowane przez tysiące ludzi przez lata mogą zubożeć. W ogóle ciekawe też jak wpłynie to na DLC. Będą także na Epicu? Wolałbym mieć wszystkie DLC serii na jednej platformie. Istnieje zatem obawa, że dopiero po roku kiedy gra wyjdzie na Steam to gra może już nie być przez CA w ogóle wspierana.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  4. #3
    Chłop Awatar taktylkoprzegladam
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 8 podziękowań w 4 postach
    Pożyjemy zobaczymy, może tytuł okaże sie klapą (tak jak TofB) i wydawanie DLC będzie nieopłacalne.
    Też bym wolał, mieć wszystko na jednej platformie i z tego co widzę będzie to możliwe(a rok jakoś sie wytrzyma),
    więc na chwilę obecną grę pobiorę, pogram a jak wyjdzie na Steama to zakupię (by podziękować za godziny udanej zabawy, które mam nadzieje nowy tytuł TW mi dostarczy )

  5. #4
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nie podoba mi się ten krok strasznie. Jestem wielkim pesymistą i marudą, co przekłada się na to że wydaje mi się jakby CA od razu skreśliła ten tytuł i skazała go na śmierć na innej platformie.

    Dodatkowo jestem bardzo wygodny, a steam jest bardzo dobrą platformą z wieloma opcjami. W przypadku TW kluczowe to lanczer i mody. Bez tych dodatków tytuł będzie miał bardzo ciężko utrzymać się na dłużej.


    Chyba do biblioteki dodam, ale nie wiem czy zagram. Możliwe jest też że o tym zapomnę, a w tedy to wiadomo, że na bank za gotówkę nie kupię.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #5
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Epic Free Trojan...poczekam rok kiedy się pojawi na Steam


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  8. #6
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    U mnie na używanie Epica nie ma szans, nawet jakby dopłacali do tych gier. Może kupię na Steama, jak będzie normalna wersja pudełkowa wydana. Ogólnie to na biznesach się nie znam, ale ta zagrywka CA wygląda, jakby, w pełni świadomie, wydawali najgorszy możliwy szrot.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  9. #7
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Przeżyłem Steama, przeżyje Epic Games.

    Pamiętam jak wszyscy byli niezadowoleni z faktu, że Total War'y stały się ekskluzywnym tytułem na Steamie (który swego czasu był oskarżany o bycie spyware, niszczenie moddingu itd. tak samo jak teraz jest Epic) i jakoś ludzie się przyzwyczaili. Zapewne będzie podobnie z Epic Games.

    Preferowałbym kupno na Steamie ale skoro dają za darmo już w sierpniu to skorzystam. MOŻE kiedyś kupie na Steamie ale to zależy od ilości DLC itd.

  10. #8
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    U mnie to wygląda tak. Jakby Epic Games skupił się na rozwijaniu swojej platformy, tak by była konkurencyjna do stema to byłoby ok. Ale polityka wyłączności na nowe tytuły... To mnie po prostu denerwuje, mocno bardzo.

    Co jest chyba najśmieszniejsza to to że konto mam tam założone. A po chwili zastanowienia się dlaczego, wyszło że wspierałem youtubera KhaldorTV.

    A co do steama, to kupiłem EmpireTW a później nie zrobiłem z nim nic przez 3-4 lata, bo nie chciałem zakładać konta na steamie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #9
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    mi tam nie przeszkadza ani to, że jest na epic, ani to, że (przez jakiś czas nie będzie modów). Jak dają (za free) to brać, najwyżej w drodze nielogiczności kupicie na steamie. Pamiętam, jak był płacz, że od empire idą w steam i olaboga te problemy. Z resztą CA już w notce na buniu wyjaśniło, że będą współpracować z epiciem nad umożliwieniem modowania przez tę platformę. Z resztą2 - epic, chcąc w końcu nawiązać mocniej do steama będzie musiał się otworzyć na mody i najpewniej zrobi to podobnie jak platforma valve. Z że to kolejny launcher? Oh, well - takie czasy. Kupuję tam, gdzie taniej, więc w wieśka pogram na gogu, w TW, z przyzwyczajenia na steam, a w darmowy assassins creed na platformie ubi. Poza tym chyba gog umożliwia łączenie bibliotek z różnych platform, więc czas będzie przetestować.

  12. #10
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    W ogóle ciekawe też jak wpłynie to na DLC. Będą także na Epicu? Wolałbym mieć wszystkie DLC serii na jednej platformie. Istnieje zatem obawa, że dopiero po roku kiedy gra wyjdzie na Steam to gra może już nie być przez CA w ogóle wspierana.
    No już zostało zapowiedziane, że będzie DLC z Amazonkami. Z FAQ:

    WHAT IS AMAZONS?
    Amazons is a DLC for A Total War Saga: TROY that will also come out on the 13th of August 2020 – more details on this will be revealed soon.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •