Zobacz wyniki ankiety: Jaka opcja Ci odpowiada?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cieszę się z wydania na Epic przez jeden dzień za free - pobiorę i nie interesuje mnie Steam

    6 25.00%
  • Nie podoba mi się ta opcja, jednak i tak wezmę za free

    9 37.50%
  • Pobiorę, jednak jak wyjdzie wersja Steam ją kupię

    6 25.00%
  • Będę konsekwentnie czekał na wersję Steam i nie dam zarobić EG (przy ewentualnych DLC)

    3 12.50%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Ankieta odnośnie polityki CA względem Troy

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Szczerze to nienawidzę dlc dnia pierwszego. To jest zła praktyka biznesowa. Z którą powinno się skończyć, nie chodzi mi tu tylko o TW, ale o całą branże gier.

    W sumie to jedyny plus nowej platformy, właśnie przestał istnieć.


    Czyi można założyć że kreffff i flaczki też jako dlc skończą.....

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 2 postach
    Moim zdaniem paradoksalnie ruch CA może wpłynąć pozytywnie na serię - w końcu dzięki darmówce wiele osób być może po raz pierwszy zapozna się z Total Warami, co może zachęcić do kupna innych tytułów. Nawet jeśli nie będzie takiego wsparcia jak na Steamie to fakt, że gra będzie za darmo niweluje wszelkie negatywne konsekwencje - jeśli komuś się spodoba zawsze będzie mógł kupić grę na Steamie. Właśnie dzięki rywalizacji dzięki Epicowi a Steamowi mamy dziś takie rzeczy jak nowy Total War za free, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Dave93 za przydatny:


  4. #13
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Jeśli chodzi o tę sytuację, która wspominacie, czyli od Empire przejście na Steam i narzekanie na ten fakt wówczas przez graczy. To musiało się odbyć, ponieważ wówczas każda gra w ciągu plus minus kilku miesięcy wchodziła na jakąś platformę. Jednak powinni się trzymac jednej platformy, więc dziś jest zupełnie inna sytuacja. Tak jak wspomniałem launcher i menadżer modów były ze sobą spójne. Można było wejść w warszta danego moddera i widzieć jego mody także pod inne części serii. Teraz nowi gracze zaczynający na Epic nie poznają modów pod Romki, Medievale itp. Ruch z Epic jak GTA V czy Civ VI ma sens - gry są już znane a a taki myk działa na nowych graczy. Przy premierze gry jaką jest Troy to absurdalny pomysł. Mogli już to zrobić chociaż pół roku później niż normalna wersja na Steam. Wtedy tym, którzy kupili preorder na Steam dali by darmowe DLC, które na Epicu nie byłoby już takie. Byłoby równo i git, a modderzy głównie nadal działali by na Steamie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  6. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Ja się zgadzam tutaj z większością i tak jak powiedział KLA czy Il Duce jak dla mnie to jedyne co można z tego wnioskować, że totalnie nie czują się ze swoją własną grą a to jest jakiś krzyk rozpaczy nic więcej. Ja pewnie zagram bo jednak chciałbym zobaczyć co z tego wyjdzie ale jednak tym ruchem totalnie mnie nie zachęcają i skwituje to może tak, liczę że miło się zaskoczę i będzie w drugą stronę czyli teraz jest słabo a gra okaże się dobra.
    Spoiler: 







  7. #15
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Troy, tak jak Thrones of Brittania jest tytułem pobocznym który najprawdopodobniej będzie wspierał bardzo limitowany modding. Nie rozumiem krzyku o launcher - ten nie jest (wydaje mi się) zależny od platformy i będzie nadal działać. Mody które nie są pobrane w workshopie też są widoczne.

    O ile lubię wygodę to nie jestem fanem monopoli, dlatego dla mnie jest to bardzo mile widziana opcja. Jeśli chcecie, zawsze możecie połączyć swoje biblioteki używając GOG Galaxy 2.0, przez co wyglądać to będzie tak: https://prnt.sc/sw28eg

    Dla CA jest to pewnie dobry krok. Stawiam że Epic oferuje im pieniążki za każdą pobraną kopię. Z pewnością będzie to sukces dla firmy.

    Szczerze to nienawidzę dlc dnia pierwszego. To jest zła praktyka biznesowa. Z którą powinno się skończyć, nie chodzi mi tu tylko o TW, ale o całą branże gier.
    Moim zdaniem nie masz racji. Zapowiedziane DLC mówi graczom że gra będzie przez jakis tam okres wspierana, i są plany na jej rozwój. Dla wielu to bardzo ważne.

  8. Użytkownicy którzy uznali post zkajo za przydatny:


  9. #16
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Moim zdaniem nie masz racji. Zapowiedziane DLC mówi graczom że gra będzie przez jakis tam okres wspierana, i są plany na jej rozwój. Dla wielu to bardzo ważne.
    Wspiera zawartością wyciętą z głównej gry? Bo tym jest dlc dnia pierwszego.



    Albo inaczej. Zamiast dlc pierwszego dnia, wolałbym by twórcy mocniej skupili się na testowaniu głównego produktu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. Następujących 3 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


  11. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Ja tej gry nawet za darmo nie wezmę. Co to za gówno jest? Kolorki jak dla gimbazy, panowie z oczami pomalowanymi kredką, to jest jakaś gra LGBTXYZR+-*. Co do bitew - ostatni Total War to był Medieval II. Każda kolejna wersja to coraz więcej kolorków i styl coraz mniej strategiczny a coraz bardziej jakaś bajkowa zręcznościówka. W którą stronę ta seria i ten świat zmierza? Na pewno nie w tą, której bym oczekiwał.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  12. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  13. #18
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    Ja tej gry nawet za darmo nie wezmę. Co to za gówno jest? Kolorki jak dla gimbazy, panowie z oczami pomalowanymi kredką, to jest jakaś gra LGBTXYZR+-*. Co do bitew - ostatni Total War to był Medieval II. Każda kolejna wersja to coraz więcej kolorków i styl coraz mniej strategiczny a coraz bardziej jakaś bajkowa zręcznościówka. W którą stronę ta seria i ten świat zmierza? Na pewno nie w tą, której bym oczekiwał.
    Ja wezmę za darmo, podejrzewam, że podzieli los ToB; a widząc że sympatycy fantasy stanowią głównych graczy, wystarczy zobaczyć na statystyki Młotków, to zrobią trzecią część z podobnym zacięciem jak poprzednie i będą z tego żyli...Dlatego dają na rok ludziom na odczepnego, a wychodzą z założenia i słusznie, że ludzie podenerwują się i tak kupią.

    Co do samej istoty serii Total War. Siła i fenomen tej gry polegał na innym podejściu do mapy kampanii jak i samych bitew. Teraz to coraz bardziej przypomina mi EU z Civką, dlatego jak już mnie wodotryski z najnowszych Total War męczę, to odpalam sobie Medka 2 na modach, albo Attyle, to mimo pewnych bolączek jak dla mnie to ostatnia gra z tej serii...
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 13-06-2020 o 10:20
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  14. #19
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Co do samej istoty serii Total War. Siła i fenomen tej gry polegał na innym podejściu do mapy kampanii jak i samych bitew. Teraz to coraz bardziej przypomina mi EU z Civką, dlatego jak już mnie wodotryski z najnowszych Total War męczę, to odpalam sobie Medka 2 na modach, albo Attyle, to mimo pewnych bolączek jak dla mnie to ostatnia gra z tej serii...
    Wydaje mi się że potencjał total warów został odpalony dopiero na młotkach. Zagrałem ostatnio na Medieval II - czysty mnie nudził, a stainless steel nie wciągnął. Do tej pory jednak moją ulubioną częścią pozostaje Rome II na modach, ale to chyba przez klimat.

    Co do kampanii zdecydowanie najlepiej mi się gra w Młotka II ze względu na różnorodność między frakcjami. Nie chodzi już o totalny podbój, ponieważ wieloma rasami można grać zupełnie inaczej. Chcecie czy nie chcecie, Młotki to do tej pory najpopularniejsze total wary.

    Zaznaczę że moim zdaniem Total War był zawsze tylko inspirowany historią, nie uważałem go za grę historyczną.

  15. Użytkownicy którzy uznali post zkajo za przydatny:


  16. #20
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez zkajo Zobacz posta
    Zaznaczę że moim zdaniem Total War był zawsze tylko inspirowany historią, nie uważałem go za grę historyczną.
    W Warhammerze też się tej tradycji trzymają Od materiału źródłowego tak bardzo odchodzą, że chyba w żadnej historycznej odsłonie aż tak nie namieszali.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  17. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •