Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Third Age Total War Extended 4.8 - Full Standalone (Windows Only)

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Odpaliłem i zagrałem kilka plansz, nie wywaliło ani razu, jedyny problem to chyba taki z tymi exe. Ja instalowałem tak:
    1. Najpierw zainstalowałem MT2
    2. Potem Pacze 1.1, 1.2 i 1.3
    3. Potem zainstalowałem krucjaty - dodatek z królestw
    4. Pacz to królestw 1.5
    5. Rozpakowałem w/w moda tam gdzie trzeba
    6. Odpaliłem plik LARGE ADRESS AWARE
    7. Był potem problem z exe kingdoms - ale podmieniłem go na crack EU_all langue czy jakoś tak i uruchomiam jako admin
    8. Odpaliłem i pograłem frakcją z Bree
    9. Myślę trochę spolszczyć pliki jakimś translatorem

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zwracam honor - często wyskakuje bład Medieval 2:Total War encountered an unspecified error and will now exit , Pograłem nacją z Bree, słabe jednostki ma w sumie, bohaterowie nie mają specjalnych umiejętności tych dawnych krzyków z poprzednich modów

  3. #23
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    Third Age Total War Extended 4.8 - Full Standalone (Windows Only)

    Third Age Total War Extended 4.8 - Full Standalone (Windows Only)

    Podejrzewam, że to wersja finalna. Bardzo ciekawe rozwiązania, stabilna gra w oparciu jak coraz częściej o specjalną nakładkę oprogramowania o nazwie - M2TWEOP - co pozwala lepiej i ciekawiej zmieniać silnik gry, jakoby go nie ruszając. Efekty są takie, że modyfikacje dostają swoistego remastered etc^^
    https://www.moddb.com/mods/third-age...e-windows-only
    Tutaj daję opis, tłumaczone translatorem i linka do niego

    Pełna najnowsza wersja! Teraz z mnóstwem rozszerzonych funkcji, których nigdy wcześniej nie widziano w MEDIEVAL 2 TOTAL WAR! Dzięki M2TWEOP PROJEKTOWI! Ta najnowsza wersja wprowadza OGROMNĄ poprawę jakości moda, dzięki czemu funkcje, które kiedyś były niezdarne, teraz wyglądają całkowicie profesjonalnie! Gra jest również szybsza i przyjemniejsza!

    Pełna najnowsza wersja! Teraz z mnóstwem rozszerzonych funkcji, których nigdy wcześniej nie widziano w MEDIEVAL 2 TOTAL WAR! Dzięki M2TWEOP PROJEKTOWI! Ta najnowsza wersja wprowadza OGROMNĄ poprawę jakości moda, dzięki czemu funkcje, które kiedyś były niezdarne, teraz wyglądają całkowicie profesjonalnie! Poza tym nowe frakcje! Gra jest również szybsza i przyjemniejsza!

    ---------------------Trzecia Era Wojna Totalna 4.8--------------------
    INFORMACJE OGÓLNE:

    Nie jest kompatybilny z zapisaną grą z poprzednich wersji.

    Nie jest kompatybilny z MAC

    Jest to główna, najnowsza samodzielna wersja. Nie musisz mieć zainstalowanej żadnej poprzedniej wersji TATW.

    Ten mod zawiera narzędzie o nazwie M2TWEOP. Jest to edycja poprawki pamięci oryginalnego pliku wykonywalnego gry (NIE JEST TO EDYTOWANA WERSJA ORYGINALNEGO PLIKU .EXE GRY!). Ulepsza grę, rozszerzając jej pierwotne zakodowane limity, dzięki czemu gra ma więcej funkcji.

    Ten mod NIE JEST KOMPATYBILNY z innymi modami, takimi jak DAC.

    Musisz zainstalować MEDIEVAL 2 TOTAL WAR: KINGDOMS (może to być dowolna kampania rozszerzenia)


    4.8 Lista zmian:
    - Naprawiono crash spowodowany wysyłaniem campaign_script poza mapę nieistniejącej postaci
    - Naprawiono natychmiastową porażkę armii rebeliantów atakujących miejsca iconinc za pomocą skryptu
    - Naprawiono wiele niespójności w export_descr_buildings
    - Naprawiono niektóre usterki
    interfejsu (symboli frakcji)- Naprawiono teksturę srebrnego surfera konia rebelii- Naprawiono zły model
    bitwy w Zrujnowanym Zachodnim Osgiliath
    - Nowe tekstury dla osad
    krasnoludów Orocarni- Ulepszono do nowej wersji EOP (pozwala na widok mapy bitwy dowolnego pola)- Nowa niestandardowa osada: Dom Sztywnobrodych
    - Katapulta Angmaru jest teraz obsługiwana przez orków zamiast trolli
    - Nowa niestandardowa osada: Nogrod (ruiny i odrestaurowane wersje)

    - Zmieniono niektóre tekstury terenu pola bitwy - Kilka poprawek w ruinach i osadach w pobliżu Ered Luin
    - Naprawiono zachowanie
    mapy kampanii Avari Elves
    - Naprawiono duży zamek Rhûn, który nie ładował się prawidłowo
    - Nowa niestandardowa osada: Belegost (wersje zrujnowane i odrestaurowane)
    - Poprawiono niektóre jednostki elfów lothlorien- Poprawiono niektóre jednostki Angmaru

    - Naprawiono błąd dotyczący modelu osadnictwa na mapie stratmapowej pod wpływem zmiany mgły. Stary skrypt w campaign_script, aby to naprawić, został usunięty.
    - Nowy model i statystyki dla jednostki Pół-Trolla (Harad)
    - Zmieniono tytuł frakcji Lothlorien "Duke" na "Faction Leader"
    - Naprawiono błąd srebrnego surfera w modelu
    bojowym Celeborna- Zastąpiono wszystkie random_name wpisy w descr_strat.txt unikalnymi nazwami.
    - Naprawiono błąd powodujący, że Orkowie z Gundabadu wypowiadali wojnę goblinom w drugiej turze kampanii.
    - Poprawiono statystyki bestii Gorgoroth- Poprawiono statystyki granadierów orków- Przerobiono modele krasnoludów z Isengardu, Mordoru, Ered Luin, krasnoludów z Orocarni i Gundabadu- Poprawiono jednostki rydwanów krasnoludów- Naprawiono szkielety krasnoludów (MTW2_Dwarf_2H_Axe)
    - Nowe modele
    stratmap generałów i kapitanów dla frakcji
    Goblinów


    - Dodano wiele modeli
    map bitewnych i stratmap wielu postaci.- Ulepszona funkcjonalność i zachowanie SI dla jednostki
    Bomb of Isengard- Nowe karty jednostek dla jednostek
    skryptowych garnizonu- Dodano skrypt
    lua scalania stosu- Zmieniono nazwę frakcji krasnoludów na Krasnoludy Erebor- Zmieniono nazwę osady Azanulimbar Dum na Sale Żelaznego Wzgórza- Poprawiono animacje i pozycję krasnoludzkich i goblińskich jeźdźców na słoniach (trolle i rydwany)


    - Usunięto jednostkę Wartower z krasnoludów z Orocarni
    ##### JAK ZAINSTALOWAĆ I GRAĆ: ##### WYŁĄCZ

    SWÓJ PROGRAM ANTYWIRUSOWY.

    WYODRĘBNIJ ZAWARTOŚĆ PLIKU .RAR WEWNĄTRZ ...\medieval II total war\mods

    Dodaj "Third Age 4.exe" ORAZ cały folder mod do wyjątków antywirusowych. W PRZECIWNYM RAZIE PROGRAM ANTYWIRUSOWY USUNIE PLIKI Z FOLDERU MOD.

    TERAZ MOŻESZ PONOWNIE WŁĄCZYĆ PROGRAM ANTYWIRUSOWY.

    URUCHOM "Third Age 4.exe" ZAWSZE JAKO ADMINISTRATOR

    TO WSZYSTKO#

    ###

    ZALECA SIĘ KORZYSTANIE Z LAA (LARGE ADRESS AWARE)POZWALA GRZE KORZYSTAĆ Z WIĘCEJ NIŻ 2 GB PAMIĘCI RAM. (MED 2 TO STARY SILNIK, KTÓRY WYKORZYSTUJE TYLKO 2 GB), POPRAWIAJĄC WYDAJNOŚĆ I UNIKAJĄC AWARII. LAA JEST JUŻ W PACZCE MODA DO POBRANIA.

    OSTRZEŻENIE. JEŚLI UŻYWASZ ZŁAMANEJ WERSJI STEAM (1.52) MEDIEVAL 2 TOTAL WAR, ZASTOSOWANIE LAA SPOWODUJE AWARIĘ GRY PODCZAS URUCHAMIANIA. CAŁKOWICIE UNIEMOŻLIWIAJĄC URUCHOMIENIE GRY. POTRZEBUJESZ ORYGINALNEJ GRY STEAM (1.52) LUB PĘKNIĘTEJ WERSJI NON STEAM (1.50)

    JAK ZAINSTALOWAĆ LAA:

    PO ZAINSTALOWANIU MODA PRZEJDŹ DO JEGO FOLDERU I ZNAJDŹ Large Address Aware.exe. KLIKNIJ GO DWUKROTNIE. OTWORZY SIĘ OKNO. KLIKNIJ "..." I PRZEJDŹ DO ORYGINALNEGO FOLDERU GRY MEDIEVAL 2, WYBIERZ MEDIEVAL2.EXE LUB KRÓLESTWA.EXE (W ZALEŻNOŚCI OD WERSJI GRY). ZAZNACZ POLE WYBORU W KROKU 2 OKNA. KLIKNIJ "ZAPISZ" W KROKU 3.ZAMKNIJ OKNO. GOTOWE. WYSTARCZY, ŻE ZROBISZ TO RAZ, OD TERAZ TWOJA GRA JEST ZAŁATANA.

    ########.cfg#



    W TYM MODZIE NIE MA WIRUSA. ŁATKA PAMIĘCI, KTÓREJ UŻYWA TEN MOD (M2TWEOP), JEST CZĘSTO ROZPOZNAWANA JAKO WIRUS PRZEZ PROGRAMY ANTYWIRUSOWE, ALE JEST TO FAŁSZYWY ALARM. PO PROSTU JEST TO "NIEUCZCIWE" NARZĘDZIE, WIĘC PROGRAMY ANTYWIRUSOWE POSTRZEGAJĄ JE JAKO ZAGROŻENIE. TYSIĄCE LUDZI NORMALNIE GRA W TEN MOD. KAŻDY PROBLEM, PRZEZ KTÓRY PRZECHODZISZ, JEST NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZWIĄZANY Z USUNIĘCIEM PLIKÓW MOD PRZEZ PROGRAM ANTYWIRUSOWY. UPEWNIJ SIĘ, ŻE POSTĘPOWAŁEŚ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI INSTALACJI.

    Jeśli nadal masz problem z uruchomieniem tego moda, wypróbuj kolejno następujące rozwiązania:

    1 - Sprawdź folder instalacyjny gry. Jeśli zainstalowałeś MEDIEVAL 2 na przykład na zewnętrznym dysku twardym, może to prowadzić do problemów. Zainstaluj grę w standardowym folderze.

    2 - Dokładnie sprawdź, czy rozpakowałeś MOD w folderze /mods, a nie nigdzie indziej.

    3 - Jeśli pojawi się komunikat informujący, że potrzebujesz Kingdoms, po prostu zrób kopię medieval2.exe i zmień jego nazwę na kingdoms.exe
    4 - Jeśli nie możesz uruchomić gry, sprawdź, czy program uruchamiający medieval2.exe i kindoms.exe mają ten sam rozmiar.
    Jeśli nie, usuń kingdoms.exe, zrób kopię medieval2.exe i nazwij go kingdoms.exe (oba launchery powinny mieć 19 212 kB)
    5- Spróbuj usunąć / włączyć ustawienia zgodności dla medieval2.exe i kingdoms.exe, jak pokazano poniżej. Wydaje się, że działa to inaczej dla każdego, więc musisz sam wypróbować warianty. (Na przykład dla jednej osoby medieval2.exe w ustawieniach compability uniemożliwia jej uruchomienie gry, podczas gdy dla innych działa)
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  5. #24
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Tak MTWEOP to bardzo dobre narzędzie stabilizujące mody dla tego silnika

  6. #25
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Zachęcony wstawką Eutychesa postanowiłem sięgnąć po Third Age 4.8 aby zobaczyć co tam słychać nowego w Śródziemiu... Niemal od razu przekonałem się, że w modzie będę musiał sporo pogrzebać i przerobić go po swojemu aby "dało się grać". Pierwsze co wkurza to to, że na byle jaką jednostkę na przykład włóczników u Elfów kazano mi czekać po kilkanaście rund. Jak dla mnie to opcja nie do przyjęcia. Takie ślamazarne tempo kampanii mogłoby odpowiadać żółwiom z Galapagos ale nie komuś kto kocha akcję, rozmach i wyzwania strategiczne... Druga rzecz do której się przyczepię to żałosny stan skarbca, praktycznie na nic człeka nie stać. Trzecia rzecz, która mnie drażni to te "kinowe" lokacje. Owszem miasta wyglądają ładnie bez dwóch zdań... ale zapomniano o tym, że mamy do czynienia z grą Total War, czyli miasta, twierdze, cytadele powinny dawać realną obronę przed napastnikami, wieże obronne powinny naparzać we wroga, bramy powinny być wyposażone w solidnie wrota, które trzeba rozwalać taranem i tak dalej w tym duchu. Tymczasem do większości "filmowych lokacji" wchodzimy jak do siebie, wieże obronne w większości nie strzelają, bramy pozbawione są wrót... no coś tu jest bardzo nie halo jak dla mnie. Z pewnością można było zaprojektować te lokacje inaczej. Minas Tirith prezentuje się i broni nieźle, Hełmowy Jar też ujdzie ale reszta... oj zgrzyta mi to w zębach... Czwarta i bardzo istotna rzecz do jakiej się przyczepię to "friendly fire" łuczników. O ile bratni ostrzał można wybaczyć w ferworze walki kiedy jednostki związane są walką z wrogiem o tyle niedopuszczalne jest aby łucznicy radośnie dźgali strzałami w plery ziomków nie tylko sojuszniczych oddziałów ale też ziomków z własnego oddziału(!!!) a taka sytuacja ma miejsce nagminnie w tym modzie. Najbardziej widoczne jest to w przypadku łuczników elfów tych "Sentinel of the Woodland Realms", tych co to ponoć wypuszczają dwie strzały za jednym zamachem. W przypadku niekorzystnego ukształtowania terenu na polu bitwy punktują się Ci łucznicy co to powinni być niezrównanie celni okropnie, nawet nie będąc pod jakimkolwiek ostrzałem mogą stracić chyba z dziesięć procent stanu osobowego podczas bitwy. Z pewnością takie straty są boleśnie odczuwalne. Jak dla mnie to kretynizm, że łucznicy punktują sami siebie... Niestety sam nie wiem jak toto zmienić, może znajdzie się ktoś bardziej kumaty co mnie naprowadzi na właściwy trop. Piąta rzecz, która mnie drażni to to, że bestie są za słabe. Uśmiałem się serdecznie jak zwykłe ciulki oszczepnicy orków załatwili mi oddział Entów w okamgnieniu... jak dla mnie takie coś jest nie do przyjęcia. Smoki są kompletnie nieudane, z całego oddziału smoków tylko jeden zionie ogniem i to tak niemrawo, że zanim "przeładuje" to oddział oszczepników czy piechoty może podejść i wykończyć te smoki bez trudu. Generalnie inteligencja wszelkich bestii pozostawia wiele do życzenia, jednostka trolli czy entów pozostawiona sama sobie pozwoli się wypunktować i zginie marnie, jedynie sterując samodzielnie daną jednostką utrzymamy ją przy życiu. Żeby nie było, że tylko się czepiam, generalnie sztuczna inteligencja wrogów w bitwie stoi na dość wysokim poziomie, potrafią zaleźć za skórę, umieją nader skutecznie korzystać z kawalerii i być agresywni i przedsiębiorczy w działaniu na polu bitewnym, to zaliczę bez wątpienia na plus tego moda. Mile zaskoczyło mnie to, że wróg oblężony w mieście, którego atakowałem artylerią nie ograniczył się jedynie do biernej obrony lecz potrafił też agresywnie uczynić wypad z twierdzy aby namieszać w moich jednostkach... oczywiście nie zawsze do takich akcji dochodzi ale już sam fakt zaistnienia takich działań po stronie AI to fajny smaczek Jak już rzekłem na wstępie postanowiłem pogrzebać w tym modzie no i takoż zrobiłem. Zmian dokonałem ogromnie wiele. Jednostki najemne są teraz powszechnie dostępne, są nieco droższe w utrzymaniu od jednostek rodzimych danej frakcji, za to można je rekrutować zaraz po podbiciu osady co ułatwia zarówno podbój jak i zapanowanie nad podbitą prowincją. Jednostek dałem bardzo dużo do dyspozycji co nie znaczy, że trzeba rekrutować wszystko co popadnie bo w takim wypadku szybko opróżnicie swój skarbiec. Zalecam inwestowanie w rozwój gospodarczy bo przyniesie to konkretne zyski. Forsy jest dużo bo znacznie podniosłem dochody z handlu, rolnictwa, kopalń, portów... przy okazji, krasnoludy mają dodatkowy bonus do dochodu z kopalń. Miasta są bardziej rozwinięte, budowle można stawiać szybciej, zaawansowane jednostki są dostępne od początku kampanii. Z pewnością można sobie pozwolić na utrzymanie znacznie większych armii niż w "podstawce" moda. Artyleria jest powszechnie dostępna, ma większy zasięg i znacznie większy zasób amunicji za to jest droga w utrzymaniu. Bestie są groźniejsze i znacznie trudniejsze do ubicia za to drogie w utrzymaniu. Nieznacznie zmieniłem staty wielu jednostek. Rohan na przykład dostał bonus do siły kawalerii bo według mnie królestwo Rohirrimów to kraina niezrównanych jeźdźców i trzeba to odwzorować w grze. Jednostki elitarne są teraz jeszcze bardziej elitarne i "wymiatają" jak należy Jednostki podstawowe typu milicja mają większą liczebność, jednostki z gatunku "mięso armatnie" również mają sporo większą liczebność. Jeśli ktoś chciałby w kampanii Elfów poprowadzić do boju mumakile, trolle, krasnoludów i ludzi Gondoru, Dale czy Eriadoru to proszę bardzo, u mnie to jest możliwe Naturalnie jednostki najemne orków czy goblinów nie będą walczyć po stronie dobra, podobnie elfy, krasnoludy, ludzie Gondoru, Rohanu czy Dale nie będą walczyć dla sił ciemności... Trolle jako małorozumne istoty walczą dla każdego kto trzyma bat, bandyci i ludzie wschodu i południa walczą dla każdego kto zapłaci, mumakile są dostępne dla wszystkich ale oczywiście tylko w rejonach pustynnych i ich utrzymanie kosztuje bardzo dużo. Wielu w tym momencie zarzuci mi brak realizmu i poprawności z pierwowzorem książkowym... no i co z tego? To gra typu Total War, wcale nie musimy być tak bardzo wierni pierwowzorowi książkowemu. W myśl wyrównywania szans poszczególnych nacji i urozmaicenia rozgrywki zdecydowałem się zafundować powszechny rozmach w siłach najemnych. Bardzo to zmienia obraz kampanii, bo skład wojsk można sobie w zasadzie dowolnie teraz dobierać. Znacznie zwiększyłem możliwości rekrutacyjne, jednostki otrzymujemy w dużej ilości i szybko, żadnego tam czekania po kilkanaście tur na jednostkę. Jedynym ograniczeniem w sumie rekrutacji jest stan skarbca i tak według mnie być powinno. Serdecznie mnie drażniła opcja autonomii poszczególnych regionów typu Fangorn czy kraina hobbitów a to z tej racji, że w momencie nadania autonomii tracimy możliwość rozwijania poszczególnej osady, stawiania w niej budowli i rekrutacji jakiejkolwiek jednostki w tejże osadzie a w zamian otrzymujemy jedynie jakąś tam zdechłą jednostkę raz na jakiś czas, która zresztą szybko nam dezerteruje bo jest zmęczona albo tęskni za domem.... w dodatku jak odmawiamy przyznania autonomii to mamy niemal murowany jakże radosny bunt autochtonów w prowincji zapewniony w ciągu najbliższych kilku tur... Dla mnie to jest nie do przyjęcia. Zatem nici z samostanowienia Entów i Niziołków, niech nam żyje bezlitosna okupacja Autonomiom dałem solidnego kopa z gry i serdecznie je pożegnałem. Enty i jednostki hobbitów można teraz po prostu rekrutować w odpowiednich osadach. Ale nie to, żeby było tak pięknie i bajkowo. Zrezygnowałem całkowicie z jednostek o zerowym koszcie utrzymania(skoro dałem powszechny dostęp do sił najemnych to trzeba było też narzucić koszta utrzymania aby było realistycznie). Teraz Enty nie są już jednostką darmową, ich utrzymanie kosztuje i to słono, za to są bardzo silni. Wszystkie nacje stojące po stronie dobra mogą rekrutować Enty(!) Przywróciłem zabójców do gry choć nie są teraz rekrutowani w tawernach lecz w budowlach odpowiedzialnych za konwersję religii. Submoda póki co nie zamieszczę na serwerze bo zwyczajnie jeszcze nad nim pracuję, jest w fazie rozwoju. Ciągle coś w nim grzebię i poprawiam w miarę rozgrywania poszczególnych kampanii jak cosik wypatrzę co trzeba zmienić to działam. Jeśli będzie zainteresowanie to wtedy z pewnością zamieszczę plik na serwerze. Troszkę on waży bo zmienia niemało w grze. Zalecam utworzenie przynajmniej dwóch lub nawet trzech rożnych zapisów poszczególnych kampanii bo gra potrafi wywalać na pulpit przy zamykaniu rundy i potrafi też jakiś zapis po prostu wykończyć. Zatem zapisujcie podwójnie lub potrójnie aby w razie czego cofnąć się do innego zapisu stanu kampanii. Zachęcam do testowania tego mojego submoda i do dzielenia się opiniami. Jak ktoś pomorze w kwestii "friendly fire" łuczników albo uczynienia z "filmowych lokacji" bardziej "obronne lokacje" to będę bardzo wdzięczny

    Ps. Mam poważne zastrzeżenia do większości fortów które są zbyt maleńkie i w sumie nie dają ani żadnej obrony ani opcji rozstawienia wojska na murach ani w sumie żadnej przewagi nad atakującymi ani możliwości jakiegokolwiek rozmieszczenia konkretnego wojska z racji swych maleńkich rozmiarów... ale pewnie nie bardzo da się te forty zmienić...
    Ostatnio edytowane przez Desperado32 ; 24-11-2023 o 17:58

  7. Użytkownicy którzy uznali post Desperado32 za przydatny:


  8. #26
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Fajne podsumowanie, a msz może możliwość udostępnienia Ludowi zmienionych plików? czy też niezbyt ten pomysł, Ci się podoba?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #27
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Udostępnię tego mojego submoda a czemuż miałbym go innym pożałować... W końcu każdy twórca ma ochotę się pochwalić tym co zdziałał, jakie by to nie było... Tylko,że od dwóch dni borykam się z poważnym problemem. Mianowicie przy zamykaniu rundy(kampania Gondorem runda 7,8, lub 9) wywala mnie na pulpit i nie wiem o co chodzi. Może frakcja Avari coś miesza bo akurat w tym momencie pojawia się w grze, a może te moje zmiany w liczebności oddziałów coś pochrzaniły, a może to, że znacznie przyśpieszyłem tempo kampanii i zdobywania prowincji coś rozwala w grze. Muszę z tym dojść do ładu. W innych kampaniach a rozgrywałem ich już troszkę elfami i krasnoludami na przykład ten problem nie występował a rozegrałem po kilkadziesiąt rund nawet. Być może będę musiał przywrócić pierwotną liczebność oddziałów a to mi zajmie troszkę czasu bo grzebanie w plikach tekstowych jest mozolne i czasochłonne. Daj mi drogi Eutychesie z kilka dni na porządki Skoro już mowa o udostępnianiu to na jaki serwer mogę wrzucić plik o powiedzmy półtora giga objętości za darmo? Niestety moje zmiany obejmują nie tylko pliki tekstowe, które warzą mało ale też karty jednostek(chodzi o folder ui w folderze data) a te już warzą sporo.

  10. #28
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. #29
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Ok, spróbuję tego mediafire. Najpierw jednak dokonam jeszcze paru poprawek w tym submodzie. Nie chcę aby ludzie potem narzekali, że jakieś "niedorobione cholerstwo" udostępniam. Właśnie się tymi poprawkami zajmuję. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Desperado32 ; 25-11-2023 o 23:58

  12. #30
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Musiałem przywrócić autonomie do gry bo okazało się, że to przez ich brak gra dostaje kręćka i jak zdobywamy Fangorn to po paru rundach jest przy zamykaniu rundy crash to desktop... Założyłem osobny temat do tego submoda mojego, tam też podałem link do pobrania moda i opis szczegółowy zmian jakich dokonałem względem Third Age 4.8. Pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •