Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Główny wątek

  1. #1
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach

    Główny wątek


    Rok 2507 kalendarza imperialnego, Od 5 lat na tronie Imperium Człowieka zasiada Karl Franz, jednak początek jego panowania przynosi problemy z którymi młody władca musi się uporać. Plugawe bestie zamieszkujące las Drakwald zaczynają pozwalać sobie na zbyt wiele, porywając bydło, plądrując wsie i mordując mieszkańców Imperium. Imperator wydał rozkaz Głównemu Łowczemu by ten odkrył siedliska zwierzoludzi. Następnie wyznaczył 3 elektorów którzy mieli się tym zająć. Temu któremu uda się rozwiązać problem została obiecana nagroda, lecz jest mały haczyk. Mają na to 15 tygodni od momentu powrotu łowczego i jego ludzi i założenia obozów.


    Theoderic Gausser, Aldebrand Ludenhof oraz Boris Todbringer na których ziemiach leży las Drakwald muszą zażegnać dawne spory, jeśli chcą wykonać powierzoną im misje.


    Kult Arachnaroka Leśnych Goblinów także zamieszkuje te lasy. Gdzie zaprowadzą ich wizje szamana Arachnora Sieciołapa? Komu popsują plany? A może Szaman ma własne cele? O to zaczęły się Łowy…


    Imperialni Łowcy mają ograniczony czas by wykonać zadanie zlecone przez samego Imperatora. Taurox będzie miał nowe ofiary dla swoich Toporów, a Arachnor? Tego nawet on nie wie...

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Rancor za ten post:


  3. #2
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach

    Tura 2

    Fragment z rozmowy z namiotu Borysa pana tego lasu....


    * Ach,nareszcie jesteś! Czujesz to Thugenheim? Czujesz smród tych krów? Ha! Pewnie robią pod siebie ze strachu wiedząc że w końcu przybyłem by zrobić z nimi porządek!

    - Tak panie w istocie w lesie można wyczuć ich obecność...Wydaje mi się że jednak nie można ich lekceważyć,są to istoty równie prymitywne co...

    * Wiem,wiem! Myślisz że nie pamiętam jak straciłem oko?! Jak Ulryk da to znów spotkam się z tym przeklętym Khazrakiem, jednak dobra bestia to martwa bestia i zadowolę się też mniej okazałym trofeum... Podobno przewodzi nimi jakiś wielki byk,jego głowa będzie idealna na moją ścianę haha!

    - Tak panie,lecz podobno w lesie gnieżdzą się też jakieś gobliny,nigdy nie wiadomo co tym zielonym pokrakom przyjdzie do głowy

    * Doprawdy? Cóż,jeśli będzie trzeba to i nimi się zajmiemy jednak najbardziej interesuje mnie kopytne ścierwo i to jest nasz priorytet! Może te dwa durnie z Hochlandu i Nordlandu się wreszcie na coś przydadzą i jak jeden raz zrobią coś użytecznego zamiast mi mącić przy granicach!

    - Tak,właśnie...Czy nie rozsądniej byłoby wysłać im listy by skoordynować z nimi działania aby...

    * CO?! Czyś ty upadł na głowę?! Ja mam prosić ich o pomoc?! To oni powinni najpierw napisać do mnie,w końcu to moje ziemie i to my, Middenlandczycy znamy się na nich jak mało kto! Nie ma mowy,nie napiszę do nich jako pierwszy,phi!

  4. Następujących 4 użytkowników podziękowało Rancor za ten post:


  5. #3
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach

    Tura 3

    Kilka dni temu w obozie Aldebranda Ludenhof, elektora Hochlandu pojawił się pielgrzym z prośbą o przeprowadzenie go na druga stronę lasu. Elektor jeszcze nie podjął decyzji co uczyni. Może zignorować lub liczyć na nagrodę.

    W podobnym okresie czasu Elektor Middenlandu, HrabiaTodbringer miał dziwne sny... Wielki Biały Wilk...Wędrowiec...

    Czy oba zdarzenia mają jakieś powiązania czy to czysty zbieg okoliczności....

  6. Użytkownicy którzy uznali post Rancor za przydatny:


  7. #4
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach


    Tura 4

    Zwierzoludzie są dzikimi bestiami to prawda, lecz potrafią także wykonywać zasadzki. Dziś o tym się przekona Hrabia Theoderic. Zasadzka to bitwa w której jedna strona ma przewagę tak jak natura podczas sztormu, lecz doświadczony kapitan z swoją zaufaną załogą są wstanie wygrać to starcie. Jak będzie w tej sytuacji? Byk wielki Taurox weźmie Hrabiego na rogi, a może to Hrabia pokona go jak przystało na dumnego Nordlanczyka?

    // Agresor: Bestie
    Broniący : Nordland
    Mapa z kategorii Zasadzka wybrana przez Agresora

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •