Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Call of Warhammer Beginning of The End Times 2.0 Beta !!! Dyskusja i download

  1. #1
    Chłop Awatar SzymonDeath
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 23 podziękowań w 10 postach

    Call of Warhammer Beginning of The End Times 2.0 Beta !!! Dyskusja i download


    Beginning of the End Times to samodzielny submod do Call of Warhammera. Posiada on znacznie większą i bardziej dopracowaną mapę (oprócz Starego Świata obejmuje ona także m.in. Ulthuan oraz fragment Lustrii), a także o wiele więcej frakcji i jednostek. Sama rozgrywka jest również bardziej dopracowana niż w zwykłym CoWie, mimo, że sam mod jest ciągle w fazie bety.

    BOTET 2.0 Beta
    https://drive.google.com/file/d/15GB...6ZvZOui4G/view
    Instalacja: Wypakuj do folderu mods w medievalu II (w mods musisz mieć folder o nazwie BOTET)

    Fix 1
    https://drive.google.com/file/d/1IBg...6bOS_VxoF/view
    Instalacja: Stary folder global_lighting znajdujący się w BOTET/data usuń i rozpakuj ten pobrany i wgraj go.
    (this next file is the global_lighting folder located in mods/BOTET/data. delete the old folder and replace with this folder. Be sure to unzip first ofc)


    Fix 2 (Zresztą kilka małych ale podam w jednym linku)
    https://mega.nz/folder/xiBXVQiR#dxhXTwXPCc_CJzjlE5QIQA
    Instalacja: Wszystko wgraj do folderu data i podmień.

    Bonus opcjonalny
    Proste spolszczenie mojego autorstwa, nie testowane za dużo
    https://mega.nz/file/tu4WCS5J#2_lAKZ...M2-0nraZ_wGEDk


    Grę odpalamy plikiem warhammer.bat, który znajduje się w Medieval II Total War\mods\BOTET




  2. Następujących 5 użytkowników podziękowało SzymonDeath za ten post:


  3. #2
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Super sprawa, dzięki wielkie, żeby tak mieć czas na wszystkie mody.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    mapa robi wrazenie, rozgrywka na dlugie godziny, niestety gra mi sie wykrzacza po kilku turach. Jakies pomysly? uzylem 4gb patch, niestety na skrocie kingdoms nie moge bo inny blad wywala

  5. #4
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Czy w pliku log jest jakiś zapis? Jeżeli tak, to tam będzie napisane co jest przyczyną.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    hmm ciezko mi cos z tego wywnioskowac poza tym, ze nie znajduje plikow https://www.szybkiplik.pl/qvfn37ZG4m Teraz mi dziadostwo mowi, ze chaos dommed the world choc ugralem 4 tury. Czy to moze miec cos wspolnego z third ege modem? wiem, ze tamten ma instalator i byc moze on mi miesza.
    Ostatnio edytowane przez becker ; 25-10-2020 o 15:06

  7. #6
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Nie sądzę, aby wina leżała po stronie Third Age. W pliku logs. też nie dostrzegam problemu, bo zakładam, że skoro gra się odpala, tury idą tzn., że te pliki są. Być może wina leży po stronie moda, bo jest to nadal wersja beta albo masz np. za mało miejsca na dysku. Jeżeli nadal będzie Cię wywalało to spróbuj ze starszą wersją tego moda. Grałem i zaliczyłem zaledwie parę razy wywalenie do pulpitu.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    no coz, tak czy inaczej dzieki za pomoc. Raz tez dostalem error ze za wysokie ustawienia graficzne mam (zleksza dziwne), miejsca na dysku w brud, do tego ssd. Sprobuje na czystym medku dzis zagrac i zobaczymy.

  9. #8
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Masz wydzieloną partycję na gry? Wina może właśnie leżeć w tym, że moda masz na tym samym, co Windows. Gdy grałem za pierwszym razem w wcześniejszą wersję tego moda wywalało mnie, co dwie tury albo gdy wczytywały się miasta lub wracałem do mapy kampanii. Problem leżał właśnie w tym, że nie miałem podzielonego dysku. Gdy wróciłem do moda i Medek był na osobnej to problem zniknął.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  11. #9
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    huzzah! probowalem juz wszystkiego dzisiaj, stara, nowa wersja moda. Inna partycja, nawet zgralem dziada na przenosny dysk, wciaz to samo. Gdy mialem juz dosc.. zwyczajnie sciagnalem inny plik exe(gre mam zakupiona) ktory poddal sie 4gb patch'owi i zre 20 ture bez zadnego crasha, mam nadzieje ze bana za to nie dostane no ale klamac albo sie poddawac to tez niedobrze. Jednym slowem bez 4gb patcha nie da rady. Dzieki za pomoc chochlik.

    BTW
    @SzymonDeath
    Chyba cos nie tak z tym spolszczeniem bo nawet słowa w PL nie widzialem. A moze cos zle zrobilem? skopiowalem zawartosc do text i podmienilem jakbys mial pytac.

  12. #10
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Usuwałeś map.rwm po tym, jak zamieniłeś pliki?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •