Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [DLC] The Furious Wild

  1. #1
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach

    [DLC] The Furious Wild



    Furious Wild to pierwszy dodatek do THREE KINGDOMS rozszerzający Twoją kampanię na dzikie dżungle południowych Chin. Wojna szykuje się z Hanem, ale tak samo jak podziały między plemionami - czy Nanman może zjednoczyć się pod jednym sztandarem, aby je pokonać?
    https://www.youtube.com/watch?v=JXcC...Eycre2-qsktgUo


    Najnowszy dodatek daje nam

    Cztery nowe grywalne frakcje
    Nowe prowincje
    Nowe legendarne postacie
    Nowe wydarzenia i misje fabularne
    Nowe jednostki

    kilka bitewek
    https://www.youtube.com/watch?v=9QBsZZpMcgY

    „Różnica może łączyć tak samo, jak dzieli”

    Potężni wojownicy Króla Południa Mulu, Meng Huo, Lady Zhurong i Króla Shamoke przynoszą ze sobą nowe metody walki i styl gry. Sprawdzony w boju Meng Huo jest lojalny wobec przyjaciół i bezlitosny dla swoich wrogów. Król Mulu wykorzystuje siłę natury, uwalniając dwie klasy słoni, unikalne dla jego frakcji. Mówi się, że pochodzi od boga ognia, Lady Zhurong prowadzi swoich oddanych wyznawców płomienia przez dżunglę, dolinę i równinę. Szanowany król siedmiu dolin, król Shamoke, prowadzi niebezpieczną grę, uspokajając zarówno plemiona Nanman, jak i Imperium.

    Oddzielone, są wrażliwe. Razem mogą być po prostu nie do powstrzymania.

    Pakiety rozszerzeń dodają nowe regiony, kultury i historie, które obejmują okresy związane z główną narracją Total War: THREE KINGDOMS, ściśle wiążąc się z treścią i cechami głównej kampanii.
    Co oznacza The Furious Wild dla graczy, którzy nie otrzymają DLC?

    Furious Wild przyniesie ze sobą szereg ulepszeń kampanii Total War: THREE KINGDOMS, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup DLC, czy nie - więcej informacji na ich temat zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach.
    Kiedy zostanie wydana The Furious Wild?

    Dodatek Furious Wild zostanie wydany w czwartek 3 września 2020 r. O godzinie 15:00 GMT.
    Czy istnieje zniżka przed zakupem?

    Kup dodatek The Furious Wild Expansion Pack w przedsprzedaży, aby otrzymać 10% zniżki od normalnej ceny DLC.
    Kiedy to się dzieje?

    The Furious Wild wprowadza cztery grywalne frakcje do dat rozpoczęcia 190 i 194 n.e. Niegrywalne frakcje Nanman zostaną również wprowadzone do daty rozpoczęcia 182 n.e., kiedy to plemiona jeszcze w pełni się nie ustabilizowały
    Kim są grywalni watażkowie w The Furious Wild?

    Istnieją cztery nowe grywalne watażki z kultury Nanman:

    Meng Huo
    Lady Zhurong
    Król Mulu
    King Shamoke

    Free-LC doda również nową grywalną frakcję:

    Shi Xie

    Jaki jest cel dodatku The Furious Wild?

    Kultura Nanman była jednym z najbardziej pożądanych dodatków do Total War: THREE KINGDOMS - i cieszymy się, że w końcu ją dostarczymy.

    Nowi, zaciekli wojownicy Nanman przyniosą ze sobą większą różnorodność w bitwach, a także nowy styl technologii i rozwoju postaci, umożliwiając kampanie, które różnią się od rozgrywki do rozgrywki i mnóstwo okazji do odkrywania tego zupełnie nowego zachodniego zakątka mapa w pełni.
    Jakie nowe jednostki pojawią się w The Furious Wild?

    Sprawdź stronę The Furious Wild Steam, aby uzyskać pełną listę jednostek specyficznych dla frakcji.
    Jaka jest bezpłatna zawartość, która zostanie wydana wraz z DLC?

    Shi Xie, wpływowy członek rządu imperialnego, będzie grywalny zarówno w początkowych terminach 190 i 194 roku.

    Odwiedź stronę Shi Xie Steam, aby uzyskać więcej informacji na temat jego frakcji.
    Kiedy ta bezpłatna zawartość będzie dostępna?

    Bezpłatna zawartość LC zostanie wydana w czwartek 3 września 2020 r., Wraz z premierą Nanman.
    Czy The Furious Wild zostanie wydany na macOS i Linux?

    Będzie to wkrótce po wydaniu wersji na komputery PC - bądźcie czujni!
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Lord_Legionista za ten post:


  3. #2
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Fajnie się zapowiada, choć nie jestem przekonany do "tygrysów bojowych".

  4. #3
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach


















    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 19-08-2020 o 11:54
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  6. #4
    Chłop Awatar Arhiz
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Jakby tych tygrysów nie było w trybie archiwów, bo byłbym wdzięczny. Swoją drogą czy tylko mnie ta frakcja wydaje się jakaś taka... zbyt aztecka?

  7. #5
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arhiz Zobacz posta
    Jakby tych tygrysów nie było w trybie archiwów, bo byłbym wdzięczny. Swoją drogą czy tylko mnie ta frakcja wydaje się jakaś taka... zbyt aztecka?
    Na pewno nią zagram
    Lady Zhurong, ona ma kota/koty^^
    Nie lubię słoni po Medievalu 2^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #6
    Chłop Awatar Arhiz
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ona ma koty? Właśnie nią chciałem na początku zagrać [te statystyki...]. Tak więc cofam wszystko, tygrysy są spoko

    W Mediavala 2 akurat grałem króciutko Aztekami, ale słonie lubię od Rome 2

  9. #7
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arhiz Zobacz posta
    Ona ma koty? Właśnie nią chciałem na początku zagrać [te statystyki...]. Tak więc cofam wszystko, tygrysy są spoko

    W Mediavala 2 akurat grałem króciutko Aztekami, ale słonie lubię od Rome 2
    Tygryski ma mniam mniam, takie doszły mnie plotki pomówienia
    Słonie były wykorzystywane do walk, na pewno niektóre gatunki kotów też^^...Ja wiem że lamparty, gepardy chowano jak psy myśliwskie w pewnych rejonach świata, a tygrysy, no cóż, skoro ich nie zjedli swoim zwyczajem, to w ten czy inny sposób, jak to Chińczycy robią - wykorzystają, choć wiki mówi że z ludów Nanmam, to tacy Chińczycy jak z przytoczonych wcześniej Azteków - Afroamerykanie.
    Opisuje się ich przez kronikarzy chińskich, jako ludy barbarzyńców...

    edit:

    Tak jak w przypadku Troi dogadują się z CA i są już i takie informacje, zapowiada się fajny dodatek moim zdaniem.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  11. #8
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Przed chwilą kupiłem. W sumie nawet nie wiem po co, bo 3K obecnie mam odinstalowane. To chyba z przyzwyczajenia, że mam wszystkie TW ze wszelkimi dodatkami jakie tylko ukazały się na steam
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  12. #9
    Chłop Awatar Arhiz
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    A od Nanman nie wywodzą się Yao? W sumie chińskość Nanmanu może się mieścić w obrębie typowych dla Chińczyków definicji "mniejszości etnicznych", czyli może być i afroamerykaninem, dostaniesz urzędowy język itd., ale zapomnij o dążeniach niepodległościowych. Chociaż stylistyką do ci "barbarzycy" mi się trochę też z Wietnamem kojarzą. Swego czasu były u nich modne takie pióropusze, a także nakrycia z liści.

  13. #10
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •