Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Logowanie hasłem

  1. #1
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach

    Logowanie hasłem

    Dlaczego po pierwszym zalogowaniu nie mogę potwierdzić napisanego tekstu tylko muszę powtarzać procedurę po raz kolejny, dlaczego , hasło logowania nie jest zapamiętywane. Trzeba to naprawić.

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    To za karę, że robisz takie karygodne błędy ortograficzne.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #3
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Śmieszne, panie nauczyciel ortografii, a zarazem straszne, karać to sobie możesz własne dzieci, może nie dorosłeś do prowadzenia takiego forum arogancie.

  4. #4
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    postaram sie cos podzialac
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  5. Użytkownicy którzy uznali post Lord_Legionista za przydatny:


  6. #5
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Anachoreta - czy przy pierwszym logowaniu zaznaczasz opcję "zapamiętaj mnie"?
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #6
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Ta opcja tu nie działa, za każdym razem muszę ręcznie potwierdzać hasło.

  8. #7
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Może to zaleć jeszcze od przeglądarki z jakiej korzystasz, mi ta opcja na Firefoxie działa tutaj doskonale - jeśli się nie wylogowuję, to nawet nie muszę się ponownie logować po wyjściu i ponownym zajrzeniu na forum. Podaj z jakiej Ty korzystasz, na pewno ułatwi to zajęcie się tym problemm Adminowi.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  10. #8
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Google . Zalogowałem się aktualnie bez zapamiętaj mnie , może to jakiś błąd losowy, lub ustawienia, dziękuję Cysorz za zajęcie się tematem . Zobaczę jak będzie z zapisem dłuższego tekstu, czy będzie mnie wyrzucać czy zatwierdzać. Nie jest to kwestia życia lub śmierci. Jeśli będą problemy to zgłoszę.

  11. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  12. #9
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cysorz Zobacz posta
    Może to zaleć jeszcze od przeglądarki z jakiej korzystasz, mi ta opcja na Firefoxie działa tutaj doskonale - jeśli się nie wylogowuję, to nawet nie muszę się ponownie logować po wyjściu i ponownym zajrzeniu na forum. .
    Dokładnie mam tak samo.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  13. #10
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Podstawowe pytanie to jaki system, jaka przeglądarka i jej wersja.

    Z tego co dobrze zrozumiałem powyższy tekst, to problem jest że po byciu zalogowanym i po napisaniu tekstu, ponownie prosi o zalogowanie się i dodatkowo nie pamięta zapamiętanego wcześniej hasła?
    Jeżeli chodzi o fragment:
    Dlaczego po pierwszym zalogowaniu nie mogę potwierdzić napisanego tekstu tylko muszę powtarzać procedurę po raz kolejny
    Jest coś takiego jak długość automatycznego podtrzymania sesji, zanim cie strona wyloguje.
    hasło logowania nie jest zapamiętywane.
    (*rozumiem że w tej samej sesji przeglądania?)

    Za wszelkie kwestie śledzące użytkownika w danej sesji przeglądania strony odpowiadają cookies... więc jak ktoś lubi przeglądarki chroniące prywatność (lub dodatki do takowej to robiące), to niestety wiąże się to z pewnymi problemami tego rodzaju jak niepodtrzymanie sesji, czy jakieś dziwne zachowania.
    Dodatkowo problemy mogą mieć osoby nieaktualizujące przeglądarki (a są takie osoby co tego nie robią), czy pracujące na systemach już niewspieranych aktualizacją przeglądarek (XP, Win 8, Vista i od 2021 roku będzie to także Win 7... dotyczy sie to też starych wersji telefonów android, czy starszych iOS... gdzie w przypadku "mobilnych" ludzie potrafią pracować na przeglądarkach, które ostatnią aktualizacje przeglądarki widziały 2 lata temu i więcej).

    Tak wiec tutaj tak naprawdę zadając pytanie, nie umiem na nie odpowiedzieć z powodu braku podstawowych danych... i jedynie powyżej pośrednio odpowiadam, z czym na pewno może być problem.

    W sumie żartobliwie mogę odpowiedzieć "dziwne.. u mnie działa", ale zarówno na fonie z androidem (chrome), ipadzie (chrome, safari), czy PC z Windows 10 (chrome, firefox, edge) nie zauważyłem u siebie takich problemów.
    Owszem jedna z przeglądarek uparcie musi być na PC klikana przy próbie zalogowania się w polu hasło, aby ono w postaci kropek sie pojawiło uzupełnione z przeglądarki, ale co do zasady nie widzę problemów tego rodzaju, co w/w.

    Prosiłbym więc o uzupełnienie informacji w stylu jaki system, jaka przeglądarka i jaka jej wersja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •