Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Białoruś na rozdrożu

  1. #51
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Drogi Mariuszu. Nic nie sugerowałem, tylko pomyślałem, że najlepiej pojechać i samemu się przekonać jak tam faktycznie jest. Jak chodzi o pałowanie, to chyba całego narodu nie spałowali bo nie daliby rady. Jedynie tych co chcieli Majdan zrobić. Faktycznie ciekawe co powiedziałbyś gdyby u nas chciano sobie majdan zrobić, czy byłbyś go popierał, czy byś zapłonął świętym oburzeniem.
    Całego nie, nawet u nas w stanie wojennym spałowano promil narodu i resztę po prostu spacyfikowano. Co do majdanu u nas. Gdyby ciągle wygrywała wybory koalicja która oddała władzę w 2015, mimo mojej niechęci do PiS-u, raczej bym uwierzył że naród potrzebuje zmian i oddechu. Co prawda u nas naród jest już przygotowywany do przejęcia władzy absolutnej przez jedynie słuszną władzę, czemu sprzeciwia się tylko ulica i zagranica, bo na pewno nie uświadomiony suweren. Podejrzewam, że 30% narodu nie przeszkadzałby wpis do konstytucji o przewodniej roli partii PiS. Czyli coś na kształt co niektórzy widzą ze łzami w oczach za Bugiem (oczywiście nieformalnie, bo na wybory ciągle tam się chodzi, tylko po co?) a u nas z powodzeniem przeprowadzono w słusznie (dla niektórych - nie) minionych czasach. Z jednym przywódcą narodu od kołyski do grobowej deski. Żal mi Białorusinów, natomiast naród zeków z władzami na Kremlu, gdzie służby specjalne mają kraj - już nie. To Azja i niech tak zostanie utrwalone bo tego sobie życzy zek Iwan.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #52
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Całego nie, nawet u nas w stanie wojennym spałowano promil narodu i resztę po prostu spacyfikowano. Co do majdanu u nas. Gdyby ciągle wygrywała wybory koalicja która oddała władzę w 2015, mimo mojej niechęci do PiS-u, raczej bym uwierzył że naród potrzebuje zmian i oddechu. Co prawda u nas naród jest już przygotowywany do przejęcia władzy absolutnej przez jedynie słuszną władzę, czemu sprzeciwia się tylko ulica i zagranica, bo na pewno nie uświadomiony suweren. Podejrzewam, że 30% narodu nie przeszkadzałby wpis do konstytucji o przewodniej roli partii PiS. Czyli coś na kształt co niektórzy widzą ze łzami w oczach za Bugiem (oczywiście nieformalnie, bo na wybory ciągle tam się chodzi, tylko po co?) a u nas z powodzeniem przeprowadzono w słusznie (dla niektórych - nie) minionych czasach. Z jednym przywódcą narodu od kołyski do grobowej deski. Żal mi Białorusinów, natomiast naród zeków z władzami na Kremlu, gdzie służby specjalne mają kraj - już nie. To Azja i niech tak zostanie utrwalone bo tego sobie życzy zek Iwan.
    Pracowałem z Białorusinami, jakoś mi ich nie żal, widać na takich trafiłem, sztucznie stworzony naród na terenach dawnej Litwy. liżący jajka swołoczy ruskiej, żenada. Temat do zamknięcia
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #53
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Bardzo dobry kierunek, szkoda że tak mało ludzi pokroju jaszczura go obrało https://www.onet.pl/informacje/onetw...vzgnl,79cfc278

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


  5. #54
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Bardzo dobry kierunek, szkoda że tak mało ludzi pokroju jaszczura go obrało

    Od razu pusto w pewnych ławach poselskich i senatorskich, by się zrobiło. Solidaryzowanie się ze swołoczą putinowsko-łukaszenkowską, to sygnał, że pieniądze, albo szantaż tam zadziałały. jakiekolwiek usprawiedliwiania mordowania ludzi, tego co Putin robi od czasów sfingowanych ataków terrorystycznych robionych jakoby przez Czeczenów, co przejął władze w kraju - przy milczeniu tzw. Zachodu i krajów dawniej zależnych od Imperium Zła, mamy efekty w postaci Białorusi i śmieci, zdrajców, co robią obciach mojemu krajowi.
    Jak powiedział jeden z moich znajomych w pracy, gdy pierwszy ludzki śmieć uciekł - mówi, wyobrażasz sobie, żeby nasze pokolenie, co nawet gdy poszliśmy w kamasze( w mojej jednostce nazywało się, to - syfem)

    * z łapanki zaliczyło, na coś takiego się odważyło. Moim zdaniem wychowanie w tzw. duchu patriotyzmu, coś zeszło na manowce, uciekać do kraju z którego jadą wojska, które z kolei wyczyniają już rzeczy, takie jak podczas 2 wojny czeczeńskiej?

    Całkowita racja, niech uciekają, bo widzę, że Ukraina może paść ofiarą - ciepełka w kaloryferach i nie tylko. Białoruś faktycznie, to Rosja, takie tam lenno z namiestnikiem Łukaszenko.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    *

    pójść w kamasze - potoczna nazwa - zasadniczej służby wojskowej, czasem w wyniku kosmicznego bezrobocia w 'tamtych czasach' - zamieniana po okresie samej służby zasadniczej - na służbę wojskową nadterminową.







    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •