Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54

Wątek: Białoruś na rozdrożu

  1. #41
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Na poważnie to reprezentujesz poziom przedszkola i piaskownicy ze swoimi punkcikami . Nie życzę sobie wiadomości na moje prywatne konto email .Jeszcze jeden taki chwyt a zostaniesz oskarżony z odpowiedniego paragrafu. Zamrażać to sobie możesz kurczaka w lodówce. Nie ma się co dziwić że te forum tak cienko przędzie . Swoimi wypowiedziami odstraszasz potencjalnych forumowiczów. Ludzi ubywa , nie ma nowych, rzadko się zdarza dobry tekst, przeważnie internetowa nowomowa, ale są twoi koledzy z którymi lubiłem dyskutować i wymieniać poglądy .Jestem tutaj jednym z niewielu tzw. ,,nowych,, którzy próbowali to forum wzmocnić i rozruszać nie tylko na ,,Agorze,, ale na innych stronach stricte związanych z naszym hobby. Niestety wieje śmiercią .Nie ukrywam że miałem tu propozycje administracyjne. Podziękowałem . Szkoda czasu i atłasu przy takim nastawieniu wg zasady nie lubimy tych co się wyróżniają i otwarcie mówią to co myślą. Żegnam .

  2. #42
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Na poważnie to reprezentujesz poziom przedszkola i piaskownicy ze swoimi punkcikami .
    Od dawna stosujemy tą metodę prowadzenia dyskusji co znacznie ułatwia jej przebieg oraz czyni czytelną gdyż rozmówcy odnoszą się do konkretnych zapisów,spostrzeżeń oraz uwag bez potrzeby wielokrotnego przebijania się przez cały tekst.

    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Nie życzę sobie wiadomości na moje prywatne konto email .Jeszcze jeden taki chwyt a zostaniesz oskarżony z odpowiedniego paragrafu.
    Żebyś nie miał problemów z jakich powodów dostałeś ostrzeżenia.Po drugie na prywatnego maila dostałeś jeno info o wiadomości które jest generowane automatycznie.

    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Zamrażać to sobie możesz kurczaka w lodówce.
    Po pierwsze w lodówce niczego się nie zamraża a po drugie dostałeś ostrzeżenia ale,jak widać,nie potrafisz wyciągnąć żadnych wniosków...

    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Nie ma się co dziwić że te forum tak cienko przędzie . Swoimi wypowiedziami odstraszasz potencjalnych forumowiczów.
    Zabawne iż bardziej się produkujesz w osobistych atakach zamiast w konkretnych tematach...

    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Ludzi ubywa , nie ma nowych, rzadko się zdarza dobry tekst, przeważnie internetowa nowomowa, ale są twoi koledzy z którymi lubiłem dyskutować i wymieniać poglądy .Jestem tutaj jednym z niewielu tzw. ,,nowych,, którzy próbowali to forum wzmocnić i rozruszać nie tylko na ,,Agorze,,
    Dwa.trzy zdania to nie dyskusja a raczej komentarz...ale fakt że w pewnym sensie rozruszałeś Agorę.Szkoda tylko że nie w celach do jakich została założona.

    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    ) ...)ale na innych stronach stricte związanych z naszym hobby. Niestety wieje śmiercią .Nie ukrywam że miałem tu propozycje administracyjne. Podziękowałem . Szkoda czasu i atłasu przy takim nastawieniu wg zasady nie lubimy tych co się wyróżniają i otwarcie mówią to co myślą. Żegnam .
    Nie Ty pierwszym przepowiadasz śmierć Forum i nie ostatni...
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 10-10-2020 o 09:17


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  4. #43
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Panowie. Mam propozycję. Najlepiej pojechać na Białoruś. Nie potrzeba wiz, jest bez zbędnej biurokracji. Pojechać, zobaczyć jak ludzie żyją, porozmawiać z Polakami co tam mieszkają (dużo ich w Grodnie), także z Białorusinami. A może któryś z Was już tam był w ostatnim czasie i podzieli się wrażeniami? Bo pisać na podstawie medialnych wiadomości to głupota. Najlepiej na miejscu się rozejrzeć i wtedy ocenić co jest prawdą a co nie. Żałuję, że sam nie mogę pojechać. A paliwo tam tańsze. ok 3 zł/litr.

  5. #44
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Z ciekawości, co sugerujesz? Że naród nie został tam spałowany po "wyborach"?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #45
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    A paliwo tam tańsze. ok 3 zł/litr.
    Już to widzę jak Kowalski ze Szczecina lub Katowic pędzi przez cały kraj żeby zatankować pełny bak w swoim aucie na stacji benzynowej gdzieś pod Grodnem


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #46
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Lech Wałęsa miał rację, trza było kontynuując robotę Reagana - sprowadzić Rosję do poziomu Rowu Mariańskiego i byłby spokój. Nie mielibyśmy dzisiaj smyczy surowcowej. Białoruś? A, skąd takie państwo^^.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #47
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Drogi Mariuszu. Nic nie sugerowałem, tylko pomyślałem, że najlepiej pojechać i samemu się przekonać jak tam faktycznie jest. Jak chodzi o pałowanie, to chyba całego narodu nie spałowali bo nie daliby rady. Jedynie tych co chcieli Majdan zrobić. Faktycznie ciekawe co powiedziałbyś gdyby u nas chciano sobie majdan zrobić, czy byłbyś go popierał, czy byś zapłonął świętym oburzeniem.
    Natomiast nie chodziło mi o to by baki napełniać, lecz o to, że ta wycieczka nie byłaby aż taka droga przy tych cenach benzyny. Natomiast Eutychesowi powiem, że powoływanie się na taki autorytet jak Wałęsa, nie przystoi bo mam o Tobie lepsze zdanie.
    Poza tym zawsze jest tak, że opinie wyrażane na podstawie mediów, różnią się od opinii ludzi, którzy mogli naocznie te opinie skonfrontować z rzeczywistością.
    Skoro żaden z nas tam nie był to możemy tylko domniemywać. A może ktoś kto obserwuje to forum był na Białorusi i podzieli się znami swoimi wrażeniami?

  9. #48
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Natomiast Eutychesowi powiem, że powoływanie się na taki autorytet jak Wałęsa, nie przystoi bo mam o Tobie lepsze zdanie.
    Obejrzyj film o Wałęsie, szczególnie uważnie 30 minut początku, a potem go oceniaj .
    Tym bardziej, że nie był to odosobniony przypadek, w ten sposób załatwili moją ulubioną partię na którą zawsze głosowałem i znałem jej członków. Wystarczyło zdyskredytować przywódców, potem przeprosić, że podpis nie nosił znamion współpracy, ale to dla Ludu wystarczało, by taka partia przez pryzmat swoich liderów traciła momentalnie na popularności. Zaznaczam, że Wałęsa i Balcerowicz, to nie moja bajka, bo ich działania wykoślawiły mi moje młodzieńcze marzenia, mi akurat ciężko było odnaleźć się w dzikim kompradorskim kapitalizmie, część moich znajomych, to czuła się jak ryby w wodzie, tylko podziwiać, bez żadnej złośliwości.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #49
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach

  11. #50
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Powoływanie się na ten portal jest z twojej strony dziwnym posunięciem. Nawet tam nie zaglądam, wystarczy mi, że wcześnie poczytałem, jak będę chciał coś w podobnym stylu poczytać, to wejdę sobie na jakiś odpowiednik wiocha.pl w wersji rosyjskiej i poczytam sobie. Nie obrażając, oczywiście wiochy...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •