Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Białoruś na rozdrożu

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach

    Białoruś na rozdrożu

    A może trochę o sąsiadach. Tam gdzie rozgrywa się realna polityka i walka o demokratyczne zasady czyli Białoruś . Zauważyłem że polskie media i te rządowe i te prywatne dość skrótowo komentują te bardzo ważne również dla Polski wydarzenia , nie zauważyłem nalotu dziennikarzy na ten temat , inaczej to wyglądało w przypadku Ukrainy, czy nie czas już wyjść z klimatyzowanych pomieszczeń. Jedynym dziennikarzem który komentował na bieżąco marsz solidarności z protestującymi na Białorusi był dziennikarz z BT SAT. Nie ma reportaży na bieżąco , nie ma opinii polskiego społeczeństwa. Oczywiście to jest prawie wyłącznie w blogach internetowych, takie odnoszę wrażenie, reakcje naszych władz też dość mikre. Zapraszam do dyskusji na ten temat i oceny sytuacji. Chciałem zaznaczyć że sercem jestem za protestującymi. PS 2 naszych chłopaków w Mińsku chciało się wykazać, przeszli przez tortury Białoruskiego ,,Gestapo,, nie słyszałem zbyt wielu słów oburzenia od obrońców złotej wolności w Polsce. Czyżby podwójne standardy tak jak w Brukseli.Image-from-iOS-25-2.jpg Na foto działaczki Polskiego ZPNB z Grodna./ za Sviatłanu Aleksandrownu./
    Ostatnio edytowane przez anachoreta ; 16-08-2020 o 09:34 Powód: literówki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •