Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 234

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #201
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Otóż nie, oczywiście że nie. Polecam zrobić sobie samemu test, bo wynik jest zadziwiający. Nie myślałem że Libijska Piechota aż tak bardzo zmiecie z planszy Painted Ones. Libijska piechota wygrała zabijając 90 Painted Ones samemu tracąc 43 żołnierzy (77 zostało), a do tego bot był głupi i nie wyłączył Libijskim walki w formacji.
    a to ciekawe... musze przetestować...

  2. #202
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Mecz Legion Fretensis vs Dzieci Pyrrusa wrzuciłem na swojego discorda do dzialu dyskusja ogolna w TUFF CUP 2020 2vs2 11.11.202

  3. #203
    Cześnik Awatar BolesławZapomniany
    Dołączył
    Sep 2016
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    45
    Otrzymał 50 podziękowań w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Otóż nie, oczywiście że nie. Polecam zrobić sobie samemu test, bo wynik jest zadziwiający. Nie myślałem że Libijska Piechota aż tak bardzo zmiecie z planszy Painted Ones. Libijska piechota wygrała zabijając 90 Painted Ones samemu tracąc 43 żołnierzy (77 zostało), a do tego bot był głupi i nie wyłączył Libijskim walki w formacji.
    Otóż robiłem te testy i to kilkakrotnie z Zacharem przed pierwszą WKA kiedy grałem Arewakami na Kartaginę Pirxa. Naznaczeni na szaleńczej szarży wygrywali z libijską chyba w każdym scenariuszu z włączoną umiejętnością szaleńczej szarży. Jeżeli teraz jest inaczej to albo patche coś poważnie zmieniły, albo test z botem był jakiś niemiarodajny (wątpie), albo ktoś z nas popełnił błąd przy testach. Oczywiście mówię o naznaczonych Arewaków, ci Icenów są gorsi.

    Co do opinii Andrija o Icenach to zgadzam się, że są słabszą wersją Arwernów, ale nie uważam, że aż tak słabszą. Do tego rydwany na pierwszy rzut oka mogą się okazywać tragiczne, ale moim zdaniem nie są (fakt, że przez antyspaghetti patch rydwany w ogóle są dużo mniej skuteczne i jakoś ostatnio lubią uciekać po stracie jednego lub na 1-2 ginie generał), kosztują 900, a więc nie taki znowu majątek, są szybsze, a zabijają w podobny sposób co ich kuzyni z kosami (tylko siłą rzeczy mają mniejsze pole rażenia) jako, że teraz rydwany są najbardziej delikatne w historii RII i tak trzyma się je na late game, albo nawet bardzo późny late game. Przy braku jazdy przeciwnika mogą spokojnie wytłuc 200-300 żołnierzy, a dzięki szybkości wcześniej dorwać proce, to, że rzucają to prawie niezauważalny plusik, ale zawsze doda to parę killi oraz obije nieco goniący oddział kawalerii.

  4. #204
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez BolesławZapomniany Zobacz posta
    Otóż robiłem te testy i to kilkakrotnie z Zacharem przed pierwszą WKA kiedy grałem Arewakami na Kartaginę Pirxa. Naznaczeni na szaleńczej szarży wygrywali z libijską chyba w każdym scenariuszu z włączoną umiejętnością szaleńczej szarży. Jeżeli teraz jest inaczej to albo patche coś poważnie zmieniły, albo test z botem był jakiś niemiarodajny (wątpie), albo ktoś z nas popełnił błąd przy testach. Oczywiście mówię o naznaczonych Arewaków, ci Icenów są gorsi.
    No na makaronach to nic dziwnego że wygrywali Czasy się jednak zmieniły i makaronów już nie ma, tak więc polecam sprawdzić sobie teraz, bo testy sprzed 4 lat można w wielu przypadkach do śmieci wrzucić.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #205
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Dzisiaj wieczorem zapraszam serdecznie


  6. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


  7. #206
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Można rozgrywać kolejne mecze. Termin daje do niedzieli do 03.01.2021. (tylko bez opóźnień )

    Dodatkowo można już głosować na następnych faworytów poszczególnych meczy:
    https://challonge.com/pl/uy0cbkyh

  8. #207
    Cześnik Awatar BolesławZapomniany
    Dołączył
    Sep 2016
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    45
    Otrzymał 50 podziękowań w 35 postach
    No bardzo możliwe, co prawda nadal uważam, że Arewakowie są mało grani i przez to może trochę niedoceniani, ale rzeczywiście może teraz są słabi jak na mocarnych. Nadal jednak uważam, że linia średnich włóczni Arewaków z drugą linią słabej ciężkiej piechoty/naznaczonych, wygra z linią poborowych/włóczni za 400 Nerwiów plus drugą linią złożoną z okrutnych. Tak czy inaczej moja główna teza, że Nerwiowie sporo ustępują reszcie barbów potwierdził mecz Tuffa/Pirxa z Zacharem/Tm'em. Nerwiami naprawdę ciężko narzeźbić przeciwko równemu/lepszemu graczowi grającemu barbami/ Rzymem. Z luzytanami, odrysami czy arewakami można jeszcze szczęścia popróbować. :p

  9. #208
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez BolesławZapomniany Zobacz posta
    Tak czy inaczej moja główna teza, że Nerwiowie sporo ustępują reszcie barbów potwierdził mecz Tuffa/Pirxa z Zacharem/Tm'em. Nerwiami naprawdę ciężko narzeźbić przeciwko równemu/lepszemu graczowi grającemu barbami/ Rzymem. Z luzytanami, odrysami czy arewakami można jeszcze szczęścia popróbować. :p
    Ta bitwa była grana na ogromnym lagu więc nie jest w żadnym stopniu miarodajna.

  10. #209
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Nie rozumiem dlaczego wgl graliście na na lagu. Pirx miałeś sporo kawalerii ,sam wiesz że nie da się nia grać na lagu...

    Ja bym napewno przełożył bitwę

  11. #210
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Tak to już jest jak się gra na ostatnią chwilę. Przerabiane wielokrotnie. Człowiek się zwyczajnie nie uczy na błędach.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •