Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Dyskusja ogólna o grze Total War: Rome II?

    Kto jest w stanie wytłumaczyć, z jakiej racji w czasie wojny domowej, tworzy się kilka razy większa armia niż cała twojego państwa, która dodatkowo jest złożona z najlepszych dostępnych jednostek?! To jest chore, gram "galami", poziom VH, podbiłem wyspy brytyjskie, połowę rzeczywistych niemiec, całą francję, 1/3 hiszpanii, część italii, mimo ze moja armia to tylko 4! pełne armie (ale za to wszystkie oddziały 3x złota ranga doświadczenia + mocne bonusy generalskie + tradycje oddziału), nagle powstanie ta irracjonalna wojna domowa składająca się z 10 full armii z ... zaprzysiężonych (~10 oddziałów) + szlachetnej jazdy(4-5) + ciężkich onagerów. Armie atakują w paczkach po 4-5 oddziałów czyli nawet 10 000 naraz najlepszej armii w grze praktycznie (szlachetna jazda mieli katafraktów.. a zaprzysiężeni maja OP staty). Najzabawniejsze jest to, iż jedna osada która zarządza tymi 20 000? wojaków, nie ma problemów z wypłacaniem im żołdu. WTF. Po tym co już w grze spotkałem, i ogromnymi ilościami błędów/kraszy, nie sadziłem iż, jeszcze coś tak irracjonalnego mnie spotka.https://19216811.cam/ https://1921681001.id/
    Ostatnio edytowane przez AlbertoHunter ; 28-10-2020 o 09:57

  2. #2
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Bo poziom VH w tym wypadku nie należy oceniać podniesionym poziomem AI tylko łopatologiczną kojarzącą front wschodni przewagą ilościową (dodatkowo jakościową) by utrudnić życie graczowi. Pamiętam jak początkowo AI szukało wyjścia spamem agentów które chwilami po prostu wiązało nogi wszystkim moim armiom. Całymi turami moimi Kartagińczykami nie dawało się zrobić kroku. No i wszystkie ograniczenia finansowe oraz prowiantowe oczywiście nie dotyczyły AI gdy pojawia się wojna domowa. Taki myk

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  3. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •