Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy Rzym 2 jest wart odwiedzenia ponownie?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Czy Rzym 2 jest wart odwiedzenia ponownie?

    I played Rome 2 when it came out, extremely excited as Rome 1 was my introduction to the series way back then. I played it obsessively and enjoyed playing as the Romans (all 3 factions) and the Greek City States (love the phalanx combat). Rome 2 disappointed me on release. Mainly, the unit cohesion and the physics of units while in combat felt waaay off. Everything turned into a mob. The AI was retarded in battle. I just couldnt get into it. The limiting of the number of armies felt off too. Campaign map was boring. Nuff said...
    showbox.bio/ tutuapp.uno/ https://vidmate.cool/
    Lately, Ive gotten back into Total war by playing Warhammer I. I have been having the time of my life. Played as the Empire and had a challenging great romp through the main campaign. Immediately started a new campaign as the dwarves.

    I still see Rome 2 posts all the time on here. Is it worth going back to? Should I get Atilla (I missed on that too).

    Cant wait to get into Warhammer II with the rest of you. Hoping it goes on sale sometime soon (maybe the Summer steam sale.)

    Cheers
    Ostatnio edytowane przez Kool ; 30-10-2020 o 10:26

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Yes, Rome 2 is definitely worth to visit it again. Many bugs were removed. Many aspects of the game was changing (politics, agents and generals skills tree).

    Atilla - I have mixed feelings.

    Why in english language in topics with polish tittle?!


    Po polsku może bym i więcej napisał, ale nie chce się mi wszystkiego tłumaczyć na angielski. Również zdrówka życzę.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jako ktoś, kto był bardzo krytyczny w stosunku do R2, znacznie się poprawił dzięki łataniu i niedawnym aktualizacjom. Niektóre z problemów nadal istnieją (walka może być czasami nudna, generałowie są nadal czasami zapominani, system cech jest bardzo ograniczony w porównaniu z innymi tytułami, armie nadal wycofują się za góry / rzeki lub przez twoje armie), ale jeśli posiadasz już tę grę i od jakiegoś czasu w nią nie grałeś, radzę spróbować rozpalić wielką kampanię. Mapa kampanii jest teraz pełna grywalnych, pełnoprawnych frakcji. Nowy system polityczny był miłą zmianą, wreszcie wojny domowe mają teraz sens. Walka znalazła swoją unikalną tożsamość, ponieważ jest wolniejsza niż inne niedawne gry, co pozwala na dużą manewrowość, a dodanie bardzo pożądanego trybu strażnika wygładza sterowanie do normy poprzednich gier. Dodano wiele nowych wydarzeń i dynamiki politycznej. shareit apk vidmate app

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2022
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jestem nowy w wojnie totalnej i gram dopiero od kilku miesięcy. Grałem tylko w WH2 i WH3.

    Zastanawiałem się, czy warto kupić Rome 2 na wyprzedaży, czy w inny sposób. Ta gra nie jest do końca nowa i może wyjść nowa gra totalnej wojny, a ja mogę nie czerpać z niej swojej wartości. vidmate.app saveinsta
    Ostatnio edytowane przez kizavid ; 02-09-2022 o 13:52

  5. #5
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez kizavid Zobacz posta
    Jestem nowy w wojnie totalnej i gram dopiero od kilku miesięcy. Grałem tylko w WH2 i WH3.

    Zastanawiałem się, czy warto kupić Rome 2 na wyprzedaży, czy w inny sposób. Ta gra nie jest do końca nowa i może wyjść nowa gra totalnej wojny, a ja mogę nie czerpać z niej swojej wartości. vidmate.app saveinsta
    Bot nie bot, odpowiem^^...Warto, tradycyjnie modyfikacje nadrabiają większość olewania pewnych spraw przez CA/SEGA? Kto ich tam wie, kto dokładnie teraz, co robi, co robił...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •