Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Napoleon: Total War porady / triki / porady?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Napoleon: Total War porady / triki / porady?

    Hej, więc zainwestowałem wiele godzin w Empire, jednak ostatnio dostałem Napoleon: Definitive Edition, którego jeszcze nie tknąłem.

    Czy możecie podzielić się wskazówkami i trikami dla Napoleona? Takich jak technologie do zbadania, budynki do zbudowania, skład armii, skład marynarki wojennej itp.

    Na przykład, kiedy gram w Empire:

    Zwykle przyspieszam Fire według rangi i działu techników. Szybko buduję porty handlowe, buduję wiele szkół kościelnych i farm. Spamuję statek handlowy, a skład mojej armii to zwykle tony piechoty liniowej z domieszką grenadierów, haubic i ciężkiej kawalerii.

    Proszę pomóż.usps tracking showbox speed test
    Ostatnio edytowane przez dayaghana84 ; 11-12-2020 o 03:55

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2022
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    [QUOTE=dayaghana84;478145]Hej, więc zainwestowałem wiele godzin w Empire, jednak ostatnio dostałem Napoleon: Definitive Edition, którego jeszcze nie tknąłem.

    Czy możecie podzielić się wskazówkami i trikami dla Napoleona? Takich jak technologie do zbadania, budynki do zbudowania, skład armii, skład marynarki wojennej itp.

    Na przykład, kiedy gram w Empire:

    Zwykle przyspieszam Fire według rangi i działu techników. Szybko buduję porty handlowe, buduję wiele szkół kościelnych i farm. Spamuję statek handlowy, a skład mojej armii to zwykle tony piechoty liniowej z domieszką grenadierów, haubic i ciężkiej kawalerii.
    https://omegle.site/
    Proszę pomóż.
    chatus

    Problem został rozwiązany.
    Ostatnio edytowane przez michel4 ; 05-07-2022 o 06:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •