-
Moderatorzy Globalni
Runda 1 (1/16) - Drabinka Górna
https://challonge.com/uy0cbkyh
Gramy do 2. zwycięstw.
Faza pucharowa:
W pierwszej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W drugiej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
W trzeciej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W celu uatrakcyjnienia nagrań na YT w wydaniu TUFF-a - przedstawiciel zarówno zwycięskiej jak i przegranej drużyny przesyła powtórki bitew do TUFF-a i nie podaje tutaj wyniku meczu.
Termin rozegrania: niedziela 6 grudnia, godz. 23:59
Lista wykorzystanych nacji:
Kimeryjski cień Kolchidy - TM/ZACH: Getowie, Kolchida, Armenia, Sparta, Epir, Scytowie, Macedonia, Odrysowie, Kimmeria, Icenowie, Roksolanie, Pergamon, Syrakuzy, Massageci, Seleucydzi, Swebowie
Hetajrowie Alexandra - BACH/NIEZ: Arewakowie, Kimmeria, Królestwo Odrysów, Egipt, Macedonia, Roksolanie, Sparta, Luzytanie, Nerwiowie, Massageci, Ateny, Baktria
East Roma Squadron - ANDR/KAR: Rzym, Adriajowie, Arwernowie, Sparta, Luzytanie, Macedonia, Epir, Pont, Partia, Odrysowie, Baktria, Armenia, Kartagina, Egipt, Syrakuzy, Bojowie
Rzymska lekka kwinkwerema artyleryjska - Iberyjska balista (okrętowa) - WYK/HADV: Luzytanie, Roksolanie, Kimmeria, Scytowie, Seleucydzi, Ateny, Kolchida, Icenowie, Massageci, Macedonia, Odrysowie, Pergamon
Legion Fretensis - TF/PRX: Massageci, Luzytanie, Pergamon, Kimmeria, Tylis, Pont, Swebowie, Kartagina, Armenia, Kolchida, Icenowie, Scytowie, Syrakuzy, Roksolanie, Nabatea, Królestwo Odrysów
Poskramiacze wingorza - KAP/TIMI: Getowie, Baktria, Kartagina, Epir, Icenowie, Massalia, Armenia, Swebowie, Arewakowie, Massageci, Syrakuzy, Saba
Argyraspidzi - MONG/TOMT: Arewakowie, Ateny, Seleucydzi, Epir, Roksalanie, Pergamon, Scytowie Królewscy, Odrysowie, Luzytanie, Massageci, Kolchida, Syrakuzy
Dzieci Pyrrusa - DIAB/KOBX: Armenia, Seleucydzi, Rzym, Egipt, Epir, Macedonia, Massageci, Icenowie, Arewakowie, Rokosolanie, Syrakuzy, Partia
Elegit Deorum - DREL/PRUB: Epir, Massalia, Kartagina, Macedonia, Egipt, Galacja, Rzym, Pont, Arwernowie, Kimmeria, Getowie, Kolchida, Bojowie, Baktria, Kusz, Armenia
Poskramiacze Hadesu - SIAR/PING: Nabatea, Icenowie, Masesyliowie, Baktria, Massalia, Armenia, Kartagina, Arewakowie, Kolchida, Luzytanie, Egipt, Tylis, Pont, Roksolanie, Rzym, Macedonia
Zaprzysiężeni Krwią - CZAR/KRO: Ardiajowie, Ateny, Nabatea, Egipt, Roksolanie, Seleucydzi, Epir, Armenia, Kimmeria, Massageci, Scytowie, Galacja
Szlachetni Noble - PAVL/LYL: Syrakuzy, Baktria, Ardiajowie, Seleucydzi, Galacja, Pont, Bojowie, Ateny, Icenowie, Armenia, Arewakowie, Partia, Massalia, Getowie, Sparta, Tylis
Ostatnio edytowane przez Pirx ; 22-12-2020 o 06:16
-
-
mózgozdrapka
Ustaliliśmy mecz na niedzielę godz 20
-
-
Cześnik
My po meczu
zużyte frakcje
my: Massalia, Getowie, Lacedemon, Tylis
Adwersarze: Kartagina, Egipt, Syrakuzy, Bojowie
-
Użytkownicy którzy uznali post BolesławZapomniany za przydatny:
-
Konny falangita rakietowy
Co z resztą meczy ? Bo już 2 dni po czasie a my nadal nie mamy przeciwników
-
Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:
-
Cześnik
Chyba się wszystkie odbyły tylko nikt tu nie pisał, a słali do Tuffa, a co do przeciwników to akurat jedyny wspomniany mecz ich wyłonił, ale kogo to już dowiesz się na streamie Tuffa
-
Użytkownicy którzy uznali post BolesławZapomniany za przydatny:
-
Moderatorzy Globalni
Bardzo fajny stream dzisiaj. Zaskakujące wyniki, w większości zacięte i przewrotne bitwy. Dobra robota Panowie.
-
Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:
-
Moderatorzy Globalni
Prosilbym o wpisanie tutaj zurzytuch frakcji przez wszystkie teamy tak jak to zrobil endrju
-
-
Moderatorzy Globalni
Zużyte nacje:
Legion Fretensis - TF/PRX: Syrakuzy, Roksolanie, Nabatea, Królestwo Odrysów
Elegit Deorum - DREL/PRUB: Bojowie, Baktria, Kusz, Armenia
-
Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:
-
mózgozdrapka
Zachar/Twój Mistrz - Syrakuzy, Massageci, Seleucydzi, Swebowie
Siara/Pingwin- Pont, Roksolanie,Rzym, Macedonia
Ostatnio edytowane przez Zachar ; 09-12-2020 o 11:55
-
Użytkownicy którzy uznali post Zachar za przydatny:
-
Niestety jedyny termin który nam odpowiada poza piątkiem to jest niedziela od godziny 20
-
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Możesz edytować swoje posty
-
Zasady na forum