Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ambasada Gór krańca świata

  1. #1
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach

    Ambasada Gór krańca świata

    Ambasada twierdzy Karak Irkul.


    Po trwającej kilka dni podróży po górach tych egzotycznych terenów docierasz pod wielkie mury twierdzy Karak Irkul. Przed bramami widzisz już Starego krasnoluda który cię przywita? ale może być też przeciwnie....



    Brama Twierdzy Karak Irkul

    Stój przybyszu! Jestem strażnikiem Bramy twierdzy Karak Irkul. Twoje wejście do twierdzy zależy od tego czy dasz mi powód bym cię do niej wpuścił...
    ( Powiedział to dosyć stary krasnolud stojący przed bramą z potężnym dwu ręcznym młotem (Do każdego ambasadora))


    Borek twarda broda strażnik bramy.




    Po tym jak jakimś cudem uda ci się przekonać strażnika bramy żeby przepuscił ciebie dalej. Podnosi on swój wielki młot i uderza nim trzy razy w ziemie czujesz że ziemia pod tobą się trzęsie przy tym słyszysz dosyć głośny czysty dźwięk skał.

    Po kilku sekundach widzisz jak wielka brama powoli się otwiera ...




    Otwarcie bramy Karak Irkul

    Już po chwili za bramy wychodzi do ciebie dosyć bogato ubrany krasnolud z oddziałem ciężko zbrojnych wojów.

    Witaj przybyszu zapraszam do środka twierdzy *Pokazując ręką na bramę*


    Thori żelazna brew krasnoludzki ambasador twierdzy

    Ah więc chcesz się dostać do mojego króla (zapytał krasnolud ) Dobrze ruszajmy więc.

    Po godzinnej podróży po tej Twierdzy widzisz wiele wspaniałych cudów techniki dużo złota i diamentów o takich rzeczach myślałeś tylko w snach...
    I w końcu dochodzicie do drugiej bramy która się otwiera a w środku piękna duża sala i tron na którym siedzi cel twojej wizytacji w tym pokoju jest bardzo dużo wojowników że nawet jak by ktoś próbował nie zdołał by zabić króla.


    Sala Tronowa

    Już na samym wejściu słyszysz. Co cię tu sprowadza ?

    Po wyjaśnieniu królowi powodu twojej wizytacji zaprasza cię on na ucztę a nawet mówi ci że możesz tu zostać tak długo jak chcesz...



    Królewska uczta krasnoludzka






    Sojusze



    Handel



    Pakty

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało The Undertaker za ten post:


  3. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Tura 2

    Do sali tronowej wchodzi zakapturzony skink. Rozejrzawszy się po sali zaczął mówić Witaj Thingrimie zostałem ty wysłany przez Kor'gora najbardziej bezwzględnego z kroxigorów. Sotek przemówił do naszego kapłana ,że na tych wyspach jest coś co należy zniszczyć. A skoro obie nasze frakcje pochodzą od pradawnych zwracamy się do was o wsparcie w walce z tym. Oraz chcemy zaproponować wymianę handlową między nami.


    //Propozycja umowy handlowej oraz paktu o nieagresji

  4. #3
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Tura 2


    Krasnoludzki Król chwilę pogłaskał się bo swojej długiej brodzie. I przemówił ''AH Kazaki'dum i Grobi moje królestwo już o tym słyszało ... Siadaj dziecie pradawnych przyjmujemy waszą propozycje.










    // panie łukasz przyjmuje te handle i pakt//

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •