Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: FINAŁ - Drabinka Dolna

  1. #1
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 460
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 438 podziękowań w 227 postach

    FINAŁ - Drabinka Dolna

    https://challonge.com/uy0cbkyh

    Gramy do 2. zwycięstw.

    Faza pucharowa:

    W pierwszej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
    W drugiej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
    W trzeciej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.

    W celu uatrakcyjnienia nagrań na YT przedstawiciel zarówno zwycięskiej jak i przegranej drużyny przesyła powtórki bitew do TUFF-a i nie podaje tutaj wyniku meczu.


    Termin rozegrania: do ustalenia


    Lista NIE wykorzystanych nacji:

    Rzymska lekka kwinkwerema artyleryjska - Iberyjska balista (okrętowa) - WYK/HADV: Armenia, Baktria, Bojowie, Kusz, Massalia, Nerwiowie, Numidia, Tylis.


    Argyraspidzi - MONG/TOMT: ... Masesylia, swebowie

  2. #2
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 460
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 438 podziękowań w 227 postach
    Panowie, prosze i podanie mi frakcji ktore uzyliscie bo ja juz sie pogubilem

    Proponuje tez final rozegrac na zywo jesli jestescie zainteresowani
    Moglibysmy sie umowic na przyklad na czwartek na 21 a final finalow zrobic w sobote/ niedziele o 20:30 (final bedzie mial wiecej bitew z tego co pamietam)

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Mi pasuje czwartek o 21:00.

    Nasze frakcje wykorzystane to: Pont, Arwernowie, Sparta, Swebowie, Luzytanie, Roksolanie, Kimmeria, Scytowie, Seleucydzi, Ateny, Kolchida, Icenowie, Massageci, Macedonia, Odrysowie, Pergamon, Epir, Arewakowie, Syrakuzy, Galacja, Rzym, Ardiajowie, Saba, Egipt, Partia, Kartagina, Getowie i Nabatea.

    Edit: Poprawione, brakowało kilku.
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 12-01-2021 o 16:19
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #4
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 171
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    230
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Mi pasuje, tomiemiu chyba też ale jeszcze potwierdzimy.

    Na tym etapie łatwiej napisać frakcje które pozostały Masesyliowie,Swebowie

  5. #5
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 687
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nam zostały : Armenia,Baktria,Bojowie,Kusz,Massalia,Nerwiowie,Nu midia,Tylis. Jeśli chodzi o czwartek 21 to mi też pasuje .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #6
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 171
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    230
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Tomiemu też pasuje więc powodzenia Panowie

  7. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •