Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Finał

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Dzięki chłopaki

    Super finał wyszedł , obawiałem się trochę bo mieliśmy bardzo okrojone nacje. Wyszedłem do spotkania trochę spięty , pierwsza bitwę która mieliśmy wygrać , przegraliśmy i zrobiło się niby nieciekawie. Druga sytuacja że przegrywamy pierwsza bitwę i dopiero później zaczynamy grać swoje
    Najbardziej cieszy mnie to że dobrze zagrałem nacjami których zbytnio nie lubię (Syrakuzy, Pergamon) , kto by obstawiał na początku turnieju że w finale będzie Pergamon xd

    Przed finałem zostało nam 8 nacji , planem minimum było wygranie 2bitew by przy stanie 2:2 zresetowaly nam się nacje
    Udało się
    Dzięki za bardzo emocjujace bitwy dla Seby i Tomiego, pokazaliście w tym turnieju że tworzycie super team z każdym mecze waszą forma szła w górę.
    Myślę że przegraliscie głównie finał przez dobór nacji i buildy. W 5tej bitwie Armenia była słabym wyborem, tym bardziej w środku

    Dzięki Tuffowi i Pirxowi za organizację turnieju a także za nagrody . Chłopakom za treningi i kibicowanie nam


    A teraz dziękuję Bachusowi za wspólną grę , dużo trenowaliśmy chyba najwięcej ze wszystkich drużyn , co przełożyło się na naszą forme. Świetnie w tym turnieju grałeś jazda co pozwoliło nam się uzupełniać
    Już Bachus zapowiedzial że kolejny turniej też gramy razem xd

    BTW. Powinna być oddzielna nagroda dla Czarixa za te 512 killi jednym oddziałem

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Nieznajomy za ten post:


  3. #12
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów turnieju, TUFF, Pirx, Bachus chwała wam !

    Oczywiście dziękuje również wszystkim uczestnikom turnieju

    Turniej zapewnił mi masę emocji i świetnej zabawy, a początkowo ze względu na brak czasu miałem wątpliwości czy startować. Na szczęście wygrała myśl "turniej w Romka w 2020 roku ma się odbyć beze mnie? Nie ma mowy!"
    Z Tomim stworzyliśmy drużynę z doskoku (nigdy wcześniej razem nie graliśmy) i na ostatnią chwilę. Początkowo kompletnie nie miałem czasu na wspólne treningi, a i przerwa w grze od ostatniego turnieju sugerowała że za wiele nie zdziałamy, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ostatecznym wynikiem. No i po raz kolejny okazało się że nowe zasady nie tylko są zbalansowane (może nawet lepiej niż przy klasycznym budżecie) ale też zapewniają większą różnorodność

    Dzięki Tomi za grę, a zwłaszcza ze te kilka bitew które praktycznie sam wyciągnąłeś . Udano nam się zgrać więc zgłaszam się na twojego kompana w kolejnym turnieju 2v2

    Gratuluję Bachusowi i Nieznajomemu, nie licząc pierwszej bitwy zdeklasowaliście nas w finale

    Ten rok jest bardzo udany jeżeli chodzi o turnieje Rome 2, zainteresowanie grą jest wciąż spore mimo ponad 7 lat od premiery gry. Liczę że po turnieju nie będzie brakować chętnych do luźnej gry. Tęskno mi za czasami Czwartków z Antykiem może pora na duchowego spadkobierce w postaci Piątków z Romkiem lub Sobót u Romana

    Wpadłem też na pomysł jak urozmaicić następny turniej np. 1v1, mianowicie przed każdym meczem gracze losowali by zestaw frakcji z którego mogą korzystać. Do tego mogli by zbanować jedną z frakcji z zestawu przeciwnika.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


  5. #13
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Dziękuję wszystkim uczestnikom TUFF CUP, a zwłaszcza finalistom (także dolnej drabinki) oraz organizatorom - TUFF , PIRX.

    Każdy etap turnieju był emocjonujący, a Wielki Finał to taka "truskawka na torcie", jak powiada Tomasz Hajto

    Bardzo mnie cieszy, iż turniej odbył się w miłej, wręcz przyjaznej atmosferze. Pojawiło się kilku nowych graczy.

    Liczę na dalszą współpracę z TUFFem przy organizacji kolejnego turnieju w R2.

    Na koniec wielkie podziękowania dla mojego drogiego skrzydłowego. Niez byłeś wielki. Poznałem twój duży kunszt w dowodzeniu piechotą. Świetnie bronisz, nawet w trudnych sytuacjach. Dałeś mi czas, bym mógł zmieszać szyki naszych oponentów.
    Wielkie dzięki i następny turniej 2v2 bardzo chętnie zagram z Tobą.

    Ps. Seba bardzo podobają mi się twoje propozycje odnośnie losowania nacji.


    Cytat Zamieszczone przez Seba Fallus III Wielki Zobacz posta
    Przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów turnieju, TUFF, Pirx, Bachus chwała wam !

    Oczywiście dziękuje również wszystkim uczestnikom turnieju

    Turniej zapewnił mi masę emocji i świetnej zabawy, a początkowo ze względu na brak czasu miałem wątpliwości czy startować. Na szczęście wygrała myśl "turniej w Romka w 2020 roku ma się odbyć beze mnie? Nie ma mowy!"
    Z Tomim stworzyliśmy drużynę z doskoku (nigdy wcześniej razem nie graliśmy) i na ostatnią chwilę. Początkowo kompletnie nie miałem czasu na wspólne treningi, a i przerwa w grze od ostatniego turnieju sugerowała że za wiele nie zdziałamy, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ostatecznym wynikiem. No i po raz kolejny okazało się że nowe zasady nie tylko są zbalansowane (może nawet lepiej niż przy klasycznym budżecie) ale też zapewniają większą różnorodność

    Dzięki Tomi za grę, a zwłaszcza ze te kilka bitew które praktycznie sam wyciągnąłeś . Udano nam się zgrać więc zgłaszam się na twojego kompana w kolejnym turnieju 2v2

    Gratuluję Bachusowi i Nieznajomemu, nie licząc pierwszej bitwy zdeklasowaliście nas w finale

    Ten rok jest bardzo udany jeżeli chodzi o turnieje Rome 2, zainteresowanie grą jest wciąż spore mimo ponad 7 lat od premiery gry. Liczę że po turnieju nie będzie brakować chętnych do luźnej gry. Tęskno mi za czasami Czwartków z Antykiem może pora na duchowego spadkobierce w postaci Piątków z Romkiem lub Sobót u Romana

    Wpadłem też na pomysł jak urozmaicić następny turniej np. 1v1, mianowicie przed każdym meczem gracze losowali by zestaw frakcji z którego mogą korzystać. Do tego mogli by zbanować jedną z frakcji z zestawu przeciwnika.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało bachus81 za ten post:


  7. #14
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    A teraz ogłodzenie.

    Proszę osoby, które zajęły miejsca 1,2,3 na przesłanie mi swoich danych adresowych, łącznie z nickami oraz telefonami.
    Jest to mi potrzebne by wysłać nagrody i upominki.

    mail na który należy wysyłać dane: admin@bachcomp.pl
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  8. #15
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ja z kolei rozdzielę nagrodę pieniężną pomiędzy finalistów, z pominięciem naszego IT-sponsora oczywiście, któremu pozostanie jednak wiekopomna chwała.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  10. #16
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Ja z kolei rozdzielę nagrodę pieniężną pomiędzy finalistów, z pominięciem naszego IT-sponsora oczywiście, któremu pozostanie jednak wiekopomna chwała.
    Mi wystarczy kolejny puchar TUFF CUP
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

  11. #17
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Z dwoma to już trzeźwy nie będziesz

  12. #18
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Tylko Bachus nie stawiaj tych pucharów na jednej pułce, kiedyś nie wytrzyma ich ciężaru i wszystkie rozstrzaskają się z hukiem. Chyba , że Tuff je robi z plastiku...

    Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy skończyli na podium.
    I dziękuję wszystkim za turniej. Na pewno zjawię się na kolejnym

  13. Następujących 3 użytkowników podziękowało Zachar za ten post:


  14. #19
    Cześnik Awatar bachus81
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    212
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 61 podziękowań w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
    Tylko Bachus nie stawiaj tych pucharów na jednej pułce, kiedyś nie wytrzyma ich ciężaru i wszystkie rozstrzaskają się z hukiem. Chyba , że Tuff je robi z plastiku...

    Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy skończyli na podium.
    I dziękuję wszystkim za turniej. Na pewno zjawię się na kolejnym
    Koniecznie ! Dobry team stworzyliście z Mistrzem.
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec to zwycięstwo." marszałek Józef Piłsudski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •