Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Attila Total War nie uruchamia się z najnowszym patchem

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Attila Total War nie uruchamia się z najnowszym patchem

    Hej, przepraszam jeśli temat był już poruszany, ale nigdzie nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu. Mam problem z Attylą w wersji no beta, mianowicie po uruchomieniu launchera i próbie uruchomienia gry nic się nie dzieje, nie ma żadnego komunikatu błędu, gra nie jest widoczna w task managerze. Wszystkie sterowniki zaktualizowane, vcredist i directx zainstalowane, spójność plików gry sprawdzona. Jest to o tyle dziwne, że przez ostatnie lata gra działała bez zarzutu, z modami i bez, aż do ostatniego miesiąca, kiedy musiałem skasować steam i zainstalować wszystkie gry od nowa. Myślałem, że to wina modów, dlatego skasowałem wszystkie subskrypcje i foldery modów w plikach gry i zainstalowałem od nowa, ale problem nie zniknął. Próbowałem grać na starych wersjach i tylko 3.0 działa, z tym że na ekranie startowym pokazuje się że gra jest z modami, mimo że i w launcherze i w warsztacie niczego nie ma. Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę- gdy wszedłem w folder CA w Appdata jest tam oprócz Attyli i launchera folder Warhammera, mimo że jeszcze go nie instalowałem. Gdy skasowałem folder launchera i Warhammera, po próbie uruchomienia Attyli Warhammer znowu się ściągał, a w launcherze jest plik moddata.dat. Gdy próbuje uruchomić Attyle w trybie offline, pokazuje że aktualizacja Attyli nie powiodła się, i trzeba przejść w tryb online. Skasowałem wszystkie subskrypcje jakie miałem w warsztacie, ale najnowsza wersja gry dalej nie działa. Spróbuje jeszcze zainstalować warhammera i sprawdzić czy coś tam zostało z modów, ale poza tym kończą mi się pomysły. Pomożecie?

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Co to za wersja no beta? Uruchom normalną, oryginalną grę, a nie wersję piracką kupioną na allegro za 3 zł i po kłopocie.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gra jest oryginalna, chodziło mi wersje launchera- gdy wchodzisz w właściwości Attyli na steamie masz tam różne zakładki, jak klikniesz w zakładkę BETA możesz tam wybrać na której wersji chcesz grać. Podstawową jest "no beta" ( "brak" w polskojęzycznej wersji steama), właśnie ta mi nie działa.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Odinstaluj wszystko łącznie ze steamem, potem usuń cały katalog steam, zresetuj kompa, zainstaluj steam, zainstaluj Attylę.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2021
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Właśnie dzisiaj to robiłem, niestety bez sukcesu mam teraz zainstalowaną tylko Attylę, żadnych modów ani innych TW, próbuje uruchomić na wszystkie sposoby i nic. Mam wrażenie że to Steam cloud interferuje, bo za każdym razem jak próbuje uruchomić Attyle to w folderze CA pojawia się folder Warhammera i logs w środku, a w folderze launchera jest plik 20190104-moddata.dat, którego nie powinno być. Jak je usuwam, to z każdym uruchomieniem Atki znowu wraca :/ Btw dzięki za odpowiedź, ani techpomoc Segi ani CA nie odpowiedziało :')

  6. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzisiaj po instalcji nowego dysku i systemu zainstalowałem attyle i mam ten sam problem, wciskam zielony przycisk graj i gra jakby sie uruchamial alepo sekundzie przycisk jest z powrotem zielony.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •