Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Jak radzić sobie z głodem?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak radzić sobie z głodem?

    Gram Shimazu, mam 4 prowincje i głód -2 (i nie buduję dalej budynków handlowych i fortec), gweneralnie chciałbym mieć kilka prowincji wojskowych, nastawionych na 1 rodzaj wojska np. 2 z samurajami z mieczami, 1 z konnymi jednostkami, jedna z łucznikami i 1 z naginatami lub yari (do tego budynek z ninja,handlowy,obóz premiujący daną jednostkę, budynek religijny co daje kilka prowincji z fortem na 5 poziomie i budynkiem handlowych, spożycie jadła w nich to 7), reszta prowincji chciałbym by była - budynek religijny,handlowy,z ninja (świetne zarobki prowincji na ostatnich poziomach jak te budynki będą), więc fort na poziomie 3, spożycie jedzenia to 5 w takich prowincjach, a maksymalnie rozbudowany omegle xender budynek dający jedzenie daje jedzenia 4. I muszę zrezygnować z takiego rozbudowania państwa, czy da się później innymi metodami załatać głód? (i czemu głód -2 nie roznosi się na 4 prowincje po -0,5, tylko są wybrane 2 w których rośnie i rośnie niezadowolenie (czemu też nie staje na jakimś poziomie, albo nie przeskakuje, że raz w tej prowincji, a raz w tej jest głód) i ciągle mi się buntują (nawet mam wyłączone podatki, budynki od ninja, 100% buddyzmu, a niezadowolenie -8 teraz w Hyuga), raz straciłem 2 prowincje, mam już rok 1555, a ciągle 4 prowincje bo musiałem te odbijać :/ - zbuntowała się osada przywracająca ród ITO).
    Ostatnio edytowane przez WillowNest ; 23-02-2021 o 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •