Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gra w kampanię w Egipcie

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra w kampanię w Egipcie

    Jestem stosunkowo nowym graczem w Rome 2, mam mniej niż 50 godzin. Obecnie gram Egiptem i staje się coraz bardziej oczywiste, że w pewnym momencie będę walczył z Rzymem. Jakie jednostki powinienem wybrać, aby mieć szansę?

    Na marginesie, przyjrzałem się temu i zdaję sobie sprawę, że Rzym jest silnie oparty na piechocie, po prostu nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych przewodników po Egipcie.
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 18-10-2021 o 17:39

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hej,
    szedłbym w sporą ilośc falangi, kilka oddziałów wsparcia po bokach falangi. To powinno zająć piechotę Rzymu w bezpośrednim starciu - a skoro Rzym ma mocną piechotę (szczególnie jak już ma legionistów etc) to zrobiłbym kilka oddziałów łuczników i jazde. Łucznicy piechurzy czy konni nie ma znaczneia wg mnie, zależy jak lubisz grać. Jeżeli uda Ci isę związać piechotę w walkę, to radziłbym oskrzydlić Rzymian łucznikami i wystrzelać ich od boku. Falanga w linii wytrzyma natarcie długo, po bokach zabezpieczysz to bardziej mobilnymi jednostkami i powinno wyjść Jedynie co, to zadbaj o wszelkie bonusy do morale, bo Rzymianie w wyższych tierach mają go sporo przez co łatwo nie panikują, co wydluża walkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •