Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Jak radzić sobie z głodem?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Jak radzić sobie z głodem?

    Gram w Shimazu, mam 4 obszary i - 2 życzenia (i nic więcej buduję budowle komercyjne i fortyfikacje), generalnie możesz chcieć zresetować różne obszary wojskowe do 1 rodzaju sił zbrojnych, na przykład 2 z samurajem z mieczami, 1 z konnymi jednostkami, 1 z toksofilitem i 1 z naginatą lub yari (z wyjątkiem ilości ninja, barteru, obozu, który zapewnia jednostkę, ścisłej struktury, która zapewnia kilka obszarów umocnień do piątego poziomu oraz budowa, użytkowanie w nich żywności to 7), reszta terytorium chciałbym być: ścisła struktura, biznes, z ninja (niezwykłe korzyści dla regionów ome tv bazoocam na późniejszych poziomach, takich jak te struktury, cokolwiek), więc siła na poziomie 3, wykorzystanie pożywienia jest w tych regionach 5, a szersza struktura, która daje pożywienie, daje pożywienie 4. Co więcej, muszę wyrzec się takiej ekspansji narodu, czy da się ją później skorygować chęcią? różnych strategii? (też, dlaczego apetyt dirtyroulette - 2 nie rozszerza się do 4 obszarów na - 0,5, 2 są po prostu wybierane, w których rozwija się i rozwija niezadowolenie, walcz o to) i ciągłe zakłócenia (ja też nie mam obowiązków, struktury ninja, 100% Buddyzm i rozczarowanie - 8 teraz w House), kiedyś straciłem 2 terytoria, teraz mam 1555 i wciąż 4 regiony, ponieważ musiałem je odzyskać: / - osada zamieszek, która przywraca rodzinę ITO).
    Ostatnio edytowane przez shaktiqueen ; 25-05-2021 o 09:35 Powód: spell mistake

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •