Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Pokój II czy Shogun II?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2021
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pokój II czy Shogun II?

    Jak w temacie...mam mały rozmiar...kupiłem Roma 2...ale do tej pory grałem prawie się nie decydować...W tej chwili mam mało czasu...oczywiście Omawiam pierwsze formy, jak domyślam się z tematu dadzą pomysł, że shogun jest lepszy, u mnie nie ma problemu z zakupem

    Pokój 2 czy Shogun 2? Dlaczego; Co sugerujesz, nie dyskutuję tutaj na okresy czasu bo nie obchodzi mnie o czym dyskutuję AL, gdzie jest najlepsza dyskrecja? Grałem dużo w Roma 1 i ta strategia była naprawdę okropna. Słyszałem, że w Rome 2 naprawdę można mieć spore konflikty z dyskrecją, że ten komputer nam pomaga itd. itd. Jest oczywiście bardzo szeroki, nie wiem jak wygląda omegle xender jak ome tv omegle tvszogun, więc pytam

    gdzie jest najlepsze oszacowanie? Dlaczego;

    Która gra jest bardziej ulepszona?

    Płynniej?

    Inne perspektywy, o których warto wspomnieć? Pytam, dlaczego nie mam najsłabszego pomysłu. Może znasz niektóre z różnych zalet i wag sekcji, na których musisz się skupić? Komponuję tutaj ze względu na to, że nie mam mglistego pomysłu, żeby taki temat umieścić, na wypadek, gdybym zrobił to okropnie, przenieść go w idealne miejsce.
    Ostatnio edytowane przez lovenda ; 31-07-2023 o 10:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •