Strona 67 z 69 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 690

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #661
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Poszły te misje plutonowe w końcu, 3-osobowy ogarnięty pluton i wchodzą praktycznie w każdej bitwie. Na tedekach skończyłem ostatnią z wyróżnieniem, na medach i hevikach to kwestia czasu i może uda się ominąć arty bądź lekkie ( w artach ciągle nie mogę uszkodzić dwóch czołgów jednym strzałem ).
    WG to potrafi jednak trollować ludzi. Misja na medach, ubij hevika tier wyższego niż twój med. Pierwsze 3 bitwy na topce, w tym na T-44 jako jedyna (!) ósemka, i na Centurionie jako jedna z dwóch ( nie pamiętam, żebym miał kiedykolwiek taką sytuację na medach. Jak już się pojawiły ciężkie, to po dwa albo jeden. W bitwie gdzie był jeden, byłem już blisko, M103 na 350 hp, ja w Pershingu na 1000, bitwa już przegrana, to postanowiłem zapolować, wyjeżdżam na gostka, pierwszy strzał ding, ale że to przód to ujdzie, jadę mu na dupe, dostaje gonga i działo pada, ammo załadowane, wycelowane w kuper, ale działo zepsute. Jak jest już blisko naprawy, bęc, kolejny strzał psuje działo! Oczywiście przed następną naprawą odparowałem...
    Już nie wspomnę jak na ciężkich miałem zadać 1000 dmg i skończyć bitwę bez uszkodzonych modułów i załogi. Grając ST-I, pięć rykoszetów pod rząd, bądź pudła na pełnym skupieniu. W końcu szósty strzał wchodzi, wylosowało...350 dmg! Ponad 600 bitew na tym czołgu, a ja nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał tak marne obrażenia w pojedynczym strzale; owszem, poniżej 400 się zdarza, ale nie 350! I tak ze dwie czy trzy bitwy nie mogłem zadać tego tysiaka uszkodzeń, bo moje drużyny dosyć szybko rozwalały wroga.
    Przy okazji udało się na medach podpalić dwa razy wroga, ale jestem święcie przekonany, że jak przyjdzie ta misja na concepta, to nawet raz nie dam rady
    Jak na medach robiłem misję na podpałkę, to solo rozjechałem IS-8, gość jeden strzał we mnie wpakował raptem. Teraz oczywiście przy jednym hp nie dam rady nikogo ubić
    Nie ogarniam tej gry momentami.

    EDIT: Ciężkie ukończone z wyróżnieniem. Medami mi sie już nie chce grać.
    Ostatnio edytowane przez Marat ; 02-02-2015 o 04:28
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #662
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Mi ostatnia na medach zostala. Ciezkie mam problem z staranowaniem kolesia. Zaczalem misje na tdkach i na lajtach (przy tych drugich jestem w polowie).
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  3. #663
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Może jakiś pluton orgowy się zbierze?
    Jak ktośchętny to podawać swoje nicki i jak się zbierze pare osób to sięzagra coś.
    Mój to dinozaur7
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  4. #664
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Ok, jak bede Cie widzial w grze to wysle zapke
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #665
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    Mi ostatnia na medach została. Ciężkie mam problem z staranowaniem kolesia. Zaczalem misje na tdkach i na lajtach (przy tych drugich jestem w polowie).
    Ja na taranowanie kupiłem T1 Heavy, bo jest w miarę szybki i jak trafią się jakieś piździki 3-4 tiera, to jakiś pomidor sam w nas może wjechać No i weszło w pierwszej bitwie. E100 i ST-I nie szło. Zdobycznym niemieckim B2 też próbowałem, ale jak wyjechałem solo na gostka - bo cała drużyna się bała wyściubić nosa - ubiłem go do odpowedniej ilości HP i byłem już kilka metrów od niego, to oczywiście sępy się wysunęły i sprzątnęły mi fraga. Medami ubić tego cięzkiego próbuje teraz Matildą z full gold ammo
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #666
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach
    Ja medami muszę zabić 2 tdki. W sumie ostatnio grałem sporo JagdTigerem, więc to odpuściłem. Na 2 ciężkei wyższego tieru zrobiłem Cometem - ma szybkie spamerskie działo i wystarczającą pene, by coś przebić. Losuje go często wyżej, więc łatwo trafić na ciężkie wyższego tieru.

    Zastanawiam się, czy by mieć tego Stuga, to trzeba zrobić wszystkie misje wszystkimi rodzajami pojazdów, czy można sobie 1 odpuścić?
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  7. #667
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez odi.profanum Zobacz posta
    Ja medami muszę zabić 2 tdki. W sumie ostatnio grałem sporo JagdTigerem, więc to odpuściłem. Na 2 ciężkei wyższego tieru zrobiłem Cometem - ma szybkie spamerskie działo i wystarczającą pene, by coś przebić. Losuje go często wyżej, więc łatwo trafić na ciężkie wyższego tieru.

    Zastanawiam się, czy by mieć tego Stuga, to trzeba zrobić wszystkie misje wszystkimi rodzajami pojazdów, czy można sobie 1 odpuścić?
    Też doszedłem do tej misji, robię ją głównie Shermanem Brytoli i czasem Cromką. Na razie jedna wielka frustracja, jak ci ubiją drugiego na sekundę przed strzałem, albo nie trafisz jak łajza...
    Jak się zrobi w 4 rodzajach pojazdów ostatnią misję wraz z celem pobocznym, to można sobie odpuścić, choć warto dla samej załogantki, która ma z marszu 100% skilla i dwa perki ( stalowe siostry, czyli żeńskie BiA + jeden do wyboru, a expa na kolejnego nalicza chyba jak na drugiego, albo nawet pierwszego ).
    Ruszyłem w końcu artą. Musiałem kupić SU-14-1 ( 8,5 m splasha na goldzie ) i udało się zadać obrażenia jednym strzałem. Na razie przez te zakupy wychodzę na zero z kasą, zamiast zarabiać na tych misjach, no ale mam nadzieję, że na Concepcie się odkuję, bo nie powinienem nic kupować pod misje, a i nagrody wyższe.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  8. #668
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    W końcu! Ukończyłem misje na medach z wyróżnieniem ( na brytyjskim Shermanie, jednocześnie kończąc przygodę z nim ). Polecam 5 tiery na tą misję, sporo niszczycieli lata ( w bitwie w której wykonałem było aż 6, w tym 3 i 4 tiera ), no i są raczej dosyć papierowe, także od przodu można spokojnie walić. Zresztą 6 tier to też dobry pomysł.
    Chętny ktoś w sobotę i niedzielę na misje plutonowe lekkimi i artą ( mam lighta 6 tiera i arte 6 oraz 7 tiera )?. Będę po 18, nick jak na forum.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. #669
    Pampa
    Gość
    Znowu zacząłem przygodę z WoT, póki co doszedłem do III tiera u Niemców (priorytet dojść do pzkpfw IV) i u ruskich staram się równomiernie.

  10. #670
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Znowu zacząłem przygodę z WoT, póki co doszedłem do III tiera u Niemców (priorytet dojść do pzkpfw IV) i u ruskich staram się równomiernie.
    Ech, jakby mało było pomidorów w WOT...
    A tak na poważnie, załącz sobie misje na Stuga, możesz nawet nie czytać wymagań, unikniesz frustracji. Jak cel wykonasz przy okazji, to zawsze dodatkowa kasa i wtedy wybierasz następną misję.

    Co do samych misji, zdobyłem w końcu Stuga ( którego pewnie sprzedam ), udało się wykonać ostatnią misję na artach z celem pobocznym. Na lekkich zrobiłem 14, ale że nie muszę robić ostatniej, to sobie ją na razie odpuszczam. Pewnie kiedyś włączę, choćby dla zdobycia załogantki, ale to dopiero jak skończę inne misje ( czyt. na Concepta i może kilka na T-55, bo wątpię, żeby mi się udało wbić ten czołg, ale trochę kredek może wpaść ).
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 67 z 69 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 13:12
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •